Zařazení: 2021/2022 Jaro, 3.C liga 2021, kolo 17

Rozhodčí: Michal ACS Košťál

Skóre: 5:3

Skóre v polovině: 3:2

Komentář: Velice pohledné utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Domácí měli lepší úvod utkání kdy se hned v první minutě dostali do vedení, poté se hra více vyrovnala a i hosté si vytvořili několik slibných příležitosti, ale opět to byli domácí kteří vstřelili branku a zvíšili tak na 2:0. Hosté ale opět dokázali zabrat a nejprve po rohu snížili aby o další minutu z penalty po ruce ve vápně vyrovnali. Hned po rozehravce ale domácí opět odskočili na rozdíl jedné branky a tak skončil i krásny útočný první poločas. I po pauze se hrál rychlí útočný fotbal, hosté se hnali za vyrovnáním ale opět to byli domácí kteří vstřelili branku a odskočili opět na rozdíl dvou branek. I dál se hrál pěkný férový fotbal hosté trochu více přidali a v 54.minutě střelili snižující gól. Hosté z vidinou vyrovnání se hnali ještě více do utočení ale pozapoměli na bránění čehož využili domácí když po rychlém vyhození brankáře vstřelili pojištujici gól v těsném závěru a mohl slavit cenné vítězství.