Zařazení: 2016/2017 Podzim, 3.A liga, kolo 3

Rozhodčí: Military Athletic Club Warrior

Skóre: 3:1

Skóre v polovině: 2:0

Komentář: Ve večerních hodinách, za umělého osvětlení reflektorů, byla ve Stodulkách k vidění vcelku kvalitní kopaná. Domácí Lømrå vsadila na svůj zažitý styl hry, kdy úporně bránila a vydávala se na nebezpečné zteče soupeřovy branky. Borci z SSI group působili fotbalovějším dojmem - trávili více času na balonu a ovládali střed hřiště. V prvním poločase se však přes optickou převahu málokdy SSI Group dostávali do zakončení. A tak se do vedení dostala Lømrå, kdy domácí proměnili jeden z kontrů při chybě v rozehrávce hostí. Když už to vypadalo, že do pomyslných kabin se půjde za stavu 1:0, tak ze závaru v brankovišti si nešťastný Pavel Řehák ztečoval míč do vlastní branky. Lømrå tak udeřila podruhé a po poločase se mohla užívat pohodlný náskok 2:0. V druhé půli byl obraz hry podobný. SSI group se hnali za kontaktním gólem a drali se do útoku. Kluci z Lømry čekali na chyby soupeře a pozorně bránili. Postupem času převaha hostí byla čím dál více znatelná. Naneštěstí pro hostující tým z mnoha dobrých příležitostí vůbec netrefili branku, a když už se podařilo trefit prostor mezi tyčemi, zasáhla buď branková konstrukce či velmi dobře chytající Michal Lehečka. Do otevřených okének v defenzivě SSI Group čím dál tím více nakukovali domácí, ale ne a ne vsítit, pravděpodobně rozhodující, třetí branku. To se povedlo až kapitánu domácích Tomáši Lapáčkovi, který při autovém vhazování využil zaváhání v brance chytajícího Miloše Pančíka, prodral se k míči první a hlavou vstřeli kýžený uklidňující gól. Pár minut před koncem ještě zkorigoval výsledek pěknou ranou do levé šibenice z volného kopu hostující Tomáš Nedvídek. To bylo z fotbalového zápasu ve Stodulkách vše. Lømrå si připsala své třetí vítězství v řadě a těší se z prvního místa 3.A ligy.