Kdo: AC Les Rustiques / Black Bull Kobylisy

Zařazení: 2022/2023 Jaro, 2.B liga, kolo 20

Rozhodčí: Lukáš Zahradníček

Skóre: 2:1

Skóre v polovině: 2:0

Komentář: AC Les Rustiques přivítali hosty na hřišti velkým tlakem. Hned z první akce trefili tyčku a míč se odrazil směrem do brány. Brankář Filip Schuster jí však zázračně vytáhl na poslední chvíli. Hned z další akce již domácí nenechali nic náhodě a dostali se do vedení po hezké akci. Nejlepší hráč domácích Fabio Martinez prokličkoval obranu a předložil míč před prázdnou bránu pro spoluhráče Alvara, který v klidu zakončil. Hráči Black Bull nepřijeli z Kobylis pro příděl a snažil se otevřít hru. V prvním poločase trefili tyčku a dostali se k několika závarům před domácí brankou. Brankář hostí se snažil rozehrávat, ale po jedné z nepřesných nahrávek trefil z půlky odkrytou branku Fabio Martinez. Druhý poločas se býci tlačili do útoku a odstřelovali domácí branku. V ní byl bezchybný Lehečka. Z brejků domácích se nic neurodilo. Několik minut před koncem hosté po hezkém přenesení těžiště hry a zakončení Rajšnera snížili skóre. Hra nabrala na intenzitě a ze závěrečného tlaku nedokázali hosté přidat další branku. Vyrovnaný zápas skončil vítězstvím domácích 2:1.