Zařazení: 2022/2023 Jaro, 2.B liga, kolo 18

Rozhodčí: Jaroslav Moravský

Skóre: 1:3

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Domácí se dostali do vedení v 10. minutě po malé domů od jednoho z hostů, která skončila v síti. Domácí spoléhali na sehranost a hosté na individuální schopnosti hráčů. Hrálo se tvrdě a na tělo, ale většinou čistě. Do poločasu se skóre neměnilo, ve druhé půli už stříleli góly jenom hráči hostů, ale už do brány soupeře. O vyrovnání se postaral Pavel Stejskal 5 minut po zahájení druhého poločasu, když brankář domácích neudržel míč ve své moci. Pětka asi bude šťastné číslo Staré gardy, jelikož kromě gólu v 35.minutě, přidali další dva v 45. a 55., čímž uzavřeli skóre zápasu na 3:1 ve svůj prospěch. Nadějné střely domácích totiž pochytal a povyrážel vynikající Martin Bouška v bráně hostí.