Konání: 2014-05-10 16:00:00, Sokol Vinohrady

Zařazení: 2013/2014 J, 3.B liga, kolo 18

Rozhodčí: Fc Lehovec City

Skóre: 1:1

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: Hostující tým, se hned v 2. minutě zápasu gólem P. Nováka ujal vedení 0:1. Hra v prvním poločase byla velice vyrovnaná a šance byly na obou stranách. Chvíli před koncem poločasu však vyrovnal po chybě golmana Bornholtz a poločas skončil zaslouženou remízou 1:1. Ve druhé půly začali lépe domácí, kterým se podařilo dát góla z autového vhazování. Bohužel pro domácí bez teči, a tak skóre bylo stále 1:1. Ve druhé půly byli domácí již lepším týmem, ale gól se jim vstřelit nepodařilo. V největší šanci, když šli dva hráči sami na bránkáře trefili pouze tyč a zápas tak skončil nerozhodným výsledkem 1:1. Utkání bylo poklidné a na to, že se utkali dva týmy ze spodní části tabulky velice zájímavé.