Konání: 2013-11-09 16:00:00, Sokol Vinohrady

Zařazení: 2013/2014 P, 3.B liga, kolo 8

Rozhodčí: Parma AG

Skóre: 4:2

Skóre v polovině: 0:2

Komentář: Abstinenti začali velmi aktivně a po osmi minutách vedli 2:0. Domácí navíc zabránili dalšímu gólu odkopem míče z brankové čáry. MSC FC na tento vývoj zareagovali střídáním brankářů. Jejich výkon pak postupně rostl a od 15. minuty byli lepším týmem. Všechny jejich šance v prvním poločase však vychytal brankář Abstinentů Jan Seiml. Hosté se zatáhli do obrany a hrozili z rychlých protiútoků, ale jen málokdy se dostali až do zakončení. Poločasový výsledek tak byl 0:2. Druhou půli začali hosté smolně, když si srazili centr z rohového kopu do vlastní brány. Obraz hry se příliš nezměnil. Domácí tlačili na soupeře a snažili se o vyrovnání. To jim však dlouho nepovolil občas až zázračnými zákroky hostující gólman. Za domácí vyrovnal až přibližně 10 minut před koncem Filip Olejár. Hostům , kteří měli jen jednoho hráče na střídání, došli v závěru síly a domácí tak v posledních minutách dokonali obrat a zaslouženě zvítězili.