Kdo: Ničemných otců nejhorší synové / Fc Lehovec City

Konání: 2013-11-24 18:00:00, Sokol Vinohrady

Zařazení: 2013/2014 P, 3.A liga, kolo 10

Rozhodčí: FC Vyhul AirsoftGame.cz

Skóre: 6:11

Skóre v polovině: 1:4

Komentář: Velmi dobré utkání. Týmy hrály velmi otevřeně a bylo vidět mnoho zajímavých ofenzivních akcí. Trochu více fotbalovější hosté se ujali docela brzy vedení a poté celý zápas pomalu navyšovali rozdíl ve skóre. Hosté měli také výhodu, že měli hráče na střídání. Tato výhoda se plně projevila v druhém poločase. První poločas byl vyrovnanější a skončil 1:4. Na obou stranách byl k vidění nepřímý kop v pokutovém území. Tyto kopy byly nařízeny z důvodu malých domů. Ani jeden z týmu svůj nepřímý kop, ale nepřetavil v gól či vážnější ohrožení branky. V druhé polovině již domácí neměli tolik sil a v obraně jim vznikala čím dál častěji okýnka, kterých hosté využívali, některé góly padly i po neshodách domácího gólmana a obrany, kdy si tak dlouho přenechávali míč až ho soupeř doběhl a kopl do brány. Ač gólové konto hostujícího týmu rostlo domací se nevzdávali a hrozili z protiútoků a střel z dálky. Ke konci zápasu už hosté nebyly v obraně tak důrazní a i díky tomu se podařilo domácím vsítit šest branek. Nejhezčím gólem utkání byla střela domácího hráče Herny ze střední vzdálenosti. Nejlepším hráčem utkání se stal na straně domácích Všetíček Adam, který byl ve svých golových šancích neomylný a na straně hostů byl zvolen Šarapatka Michael, který nejen přispěl 4 góly k výhře, ale i velmi dobře organizoval hru dopředu. Závěrem bych hráčům poděkoval za krásné utkání, které se odehrálo v duchu fair-play.