Zařazení: 2014/2015 P, 3.C liga, kolo 10

Rozhodčí: Marek Šišák

Skóre: 0:5

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Vyrovnané utkání, kdy se oba týmy soustředily především na to, aby nevyrobily chybu ovlivnila 28.minuta, kdy zastavil domácí Šeps míč, který směřoval do branky rukou, což znamenalo vyloučení a penaltu. Slavoj pokutový kop proměnil a vzápětí přidal ještě jednu branku. Hornets tento velice nepříznivý vývoj nezdeptal, ale vyhecoval. Ve druhé půli byli velmi dlouho lepším týmem. Předváděli rychlé akce, dostávali se do šancí, podařilo se jim snížit a z přímého kopu trefili břevno. Jejich naděje utnul gól na 1:3 v závěrečné fázi utkání. Ten uklidnil hosty, kteří poté přidali ještě dvě branky do svatyně domácích, kteří už nemohli mít sílu na obrat. Konečný výsledek je pro Hornets krutý, protože předvedli velmi sympatický výkon, ale taková je realita početní nevýhody v malém fotbale.