Hřiště Šance 1

14.5487892 50.0387362
mapy.cz
Adresa
Turínská 1483
Telefon
+420 724 928 730
Email
info@tenishostivar.cz
Hodnocení hřiště
130
Web
www.tenishostivar.cz
Popis
Hřiště č. 1 se nachází blíže správní budově. Hřiště č. 2 se nachází dále od správní budovy.
ICAL kalendář hřiště: https://pkfl.cz/calendar/ground/079.ical



Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2024-06-02 12:00 PRASATA Prague United Šance 1 Filip Černý :
2024-06-02 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Borussia Dortšpunt Šance 1 Martin Dvořák :
2024-06-08 17:00 FC PUAH Dvojpromileboyzz Šance 1 0 : 5

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2000-05-07 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Plán B Šance 1 5 : 0
2021-09-12 20:00 LT u Dubu Daytona b&w Šance 1 Michal ACS Košťál 6 : 3
2021-09-26 14:00 O. A. Arrows High Society Šance 1 Martin Pašek 11 : 2
2021-09-26 17:15 Kubánští doutníci Snow Kids Šance 1 Black Bull Kobylisy 2 : 3
2021-10-03 14:00 O. A. Arrows AFK Bochanův Syndrom Šance 1 Tomáš Andrle 5 : 4
2021-10-10 17:15 Kubánští doutníci LitrpůlFC Šance 1 Martin Pašek 5 : 0
2021-10-31 14:00 O. A. Arrows FC SION Šance 1 Sehranka 1 : 3
2021-11-14 14:00 O. A. Arrows Los Angels Anals Šance 1 Michal ACS Košťál 3 : 5
2022-02-27 14:00 O. A. Arrows Chodov 2022 Šance 1 Sergej Greshnyakov 6 : 1
2022-03-13 14:00 O. A. Arrows Fc Vyhaslé Hvězdy Šance 1 Fc Vyhaslé Hvězdy 5 : 0
2022-03-27 14:00 O. A. Arrows Borussia Dortšpunt Šance 1 Roman Vobořil 3 : 6
2022-03-27 19:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Nápoje Šance 1 Pavel Cina 8 : 3
2022-04-10 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Borussia Dortšpunt Šance 1 Pavel Cina 2 : 2
2022-04-24 14:00 O. A. Arrows Pony FC Šance 1 Tomáš Andrle 11 : 2
2022-05-08 14:00 O. A. Arrows BK Roura Fellas Šance 1 Tomáš Andrle 0 : 4
2022-05-22 14:00 O. A. Arrows Red Team Šance 1 Tomáš Andrle 2 : 11
2022-05-29 17:00 Kubánští doutníci FC Momentum Šance 1 Kubánští doutníci 1 : 3
2022-06-12 14:00 O. A. Arrows Nápoje Šance 1 Tomáš Andrle 3 : 1
2022-06-12 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Red Team Šance 1 Fc Vyhaslé Hvězdy 0 : 5
2022-09-11 14:00 O. A. Arrows Plán B Šance 1 Tomáš Andrle 1 : 4
2022-09-18 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Los Angels Anals Šance 1 Fc Vyhaslé Hvězdy 5 : 1
2022-09-25 14:00 O. A. Arrows Fc Vyhaslé Hvězdy Šance 1 Tomáš Andrle 2 : 13
2022-10-02 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Red Team Šance 1 Michal ACS Košťál 3 : 8
2022-10-09 14:00 O. A. Arrows PK HUŇÁČ Šance 1 Jaroslav Moravský 2 : 1
2022-10-16 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy FC Hoblina Jižák Šance 1 Michal ACS Košťál 2 : 4
2022-10-23 14:00 O. A. Arrows Los Angels Anals Šance 1 Roman Vobořil 1 : 4
2022-11-06 14:00 O. A. Arrows BK Roura Fellas Šance 1 Jaroslav Moravský 0 : 5
2022-11-06 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Chodov 2022 Šance 1 Jaroslav Moravský 5 : 0
2022-11-13 15:30 Kubánští doutníci Perličky na dně Šance 1 Sehranka 2 : 2
2022-11-13 18:00 Dynamit Praha LVFC Rams Prague Šance 1 Michal ACS Košťál 3 : 2
2022-11-20 14:00 O. A. Arrows Hells Šance 1 Roman Vobořil 3 : 5
2022-11-20 15:30 Kubánští doutníci One Direction Šance 1 Michal ACS Košťál 0 : 2
2022-11-27 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy PK HUŇÁČ Šance 1 Michal ACS Košťál 2 : 2
2023-03-12 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy FC SION Šance 1 Tomáš Andrle 7 : 3
2023-03-19 14:00 O. A. Arrows Chodov 2022 Šance 1 Michal ACS Košťál 2 : 1
2023-03-19 15:30 Kubánští doutníci JBH ŤHUUKY ŤUUUK Šance 1 Michal ACS Košťál 2 : 1
2023-03-25 18:00 FC PUAH Chimbitas FC Šance 1 Sergej Greshnyakov 0 : 9
2023-03-26 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy O. A. Arrows Šance 1 Filip Černý 5 : 3
2023-04-02 14:00 O. A. Arrows Borussia Dortšpunt Šance 1 Michal ACS Košťál 0 : 9
2023-04-16 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Hells Šance 1 Michal ACS Košťál 5 : 2
2023-04-23 09:30 The Originals FC PUAH Šance 1 Michal ACS Košťál 7 : 3
2023-04-23 14:00 O. A. Arrows FC SION Šance 1 Martin Dvořák 1 : 1
2023-05-06 17:00 FC PUAH FC Inter Ganichi Šance 1 Filip Černý 1 : 8
2023-05-20 17:00 FC PUAH The Originals Šance 1 Michal ACS Košťál 5 : 0
2023-05-21 14:00 O. A. Arrows Red Team Šance 1 Filip Černý 6 : 2
2023-05-21 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy BK Roura Fellas Šance 1 Tomáš Andrle 1 : 2
2023-06-06 20:45 FC PUAH Blyskavka F.C. Šance 1 Martin Dvořák 4 : 13
2023-06-10 17:00 FC PUAH Prykarpattia Šance 1 Tomáš Andrle 2 : 17
2023-06-11 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Borussia Dortšpunt Šance 1 Michal ACS Košťál 4 : 7
2023-06-18 14:00 O. A. Arrows FC Hoblina Jižák Šance 1 Filip Černý 3 : 11
2023-09-09 19:00 FC PUAH Liščí trus Šance 1 Tomáš Chlum 1 : 6
2023-09-16 17:00 FC PUAH AFK Bochanův Syndrom Šance 1 Sergej Greshnyakov 2 : 6
2023-09-17 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Hells Šance 1 František Novotný 5 : 0
2023-09-24 11:30 FC PUAH FC Atle Šance 1 Sergej Greshnyakov 2 : 5
2023-09-30 20:00 FC PUAH Slavoj Šance 1 Jaroslav Moravský 7 : 3
2023-10-01 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy BK Roura Fellas Šance 1 Filip Černý 1 : 0
2023-10-14 17:00 FC PUAH LCDM Šance 1 Michal ACS Košťál 3 : 2
2023-10-15 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy FC AVANGARD Šance 1 Jaroslav Moravský 2 : 2
2023-10-28 17:00 FC PUAH Ambassadors FC Praha Šance 1 Michal ACS Košťál 2 : 2
2023-10-29 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy FC Hoblina Jižák Šance 1 Jaroslav Moravský 5 : 3
2023-11-19 18:00 One Direction Kubánští doutníci Šance 1 Michal ACS Košťál 2 : 4
2023-11-26 16:45 Kubánští doutníci Judo club Jenis Šance 1 Kamil Kohout 2 : 3
2023-11-26 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Real Vinohrady C.F. Šance 1 Kamil Kohout 5 : 3
2024-01-01 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Chodov 2022 Šance 1 5 : 0
2024-03-10 15:30 Kubánští doutníci Daytona b&w Šance 1 Jaroslav Moravský 1 : 8
2024-03-10 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy PK HUŇÁČ Šance 1 Jaroslav Moravský 0 : 5
2024-03-16 11:00 PRASATA Fk Zakarpattya Šance 1 Tomáš Chlum 2 : 3
2024-03-23 17:00 FC PUAH Perličky na dně Šance 1 Michal ACS Košťál 0 : 5
2024-03-24 15:30 Kubánští doutníci Kanec v bučině Šance 1 Filip Černý 3 : 4
2024-04-13 17:00 FC PUAH Kampa FC Šance 1 Tomáš Chlum 0 : 5
2024-04-14 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Modřanský svině Šance 1 Tomáš Andrle 3 : 5
2024-04-21 12:00 PRASATA Peru FPF Šance 1 Michal ACS Košťál 3 : 3
2024-04-21 18:00 Motor2015 BTW Krč fm Šance 1 Martin Dvořák 1 : 7
2024-04-27 17:00 FC PUAH TJ Tvoja Mama Šance 1 Sergej Greshnyakov 0 : 5
2024-04-28 12:00 PRASATA Steaua FC Šance 1 Michal ACS Košťál 5 : 0
2024-04-28 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy FC SION Šance 1 Michal ACS Košťál 3 : 2
2024-05-11 17:00 FC PUAH SFA Kobyliští Tygři Šance 1 0 : 5
2024-05-12 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Red Team Šance 1 Filip Černý 5 : 7
2024-05-26 12:00 PRASATA Badford FC Šance 1 Tomáš Chlum 4 : 3

Den Čas Tým Soutěž
Neděle 14:00 O. A. Arrows Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Pražská klubová fotbalová liga
Sobota 17:00 FC PUAH Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 11:00 PRASATA Pražská klubová fotbalová liga
Sobota 17:00 FC PUAH ZT Zimní turnaj