Zařazení: 2023/2024 Podzim, 3.A liga, kolo 4

Rozhodčí: Jaroslav Moravský

Skóre: 7:3

Skóre v polovině: 3:3

Komentář: Sobotní večerní zápas nabídl zajímavý příběh. Domácí byli v hojném počtu a měli s sebou hojný počet fanoušků. Naopak hosté neměli do desáté minuty ani plný počet hráčů, což se projevilo rychle na skóre, kdy v deváté minutě bylo už 3:0 pro domácí. Po doplnění hostů do plného počtu se vyrovnalo držení míče a pak přišla hororová chvilka pro domácí, když za 3 minuty v rozmezí 23. a 25. dostali 3 góly a bylo srovnáno. Do poločasu jsme další gól neviděli, tak se začínalo ve druhé půli prakticky znova. Po dvou špatných autech se provinilec zdravě naštval, vyběhl z obrany a hezkým gólem o tyč vstřelil gól, který se ukázal jako rozhodující. Po 50 minutách to bylo pořád o gól a domácí to ještě v kapse neměli. Pak dal hráč hostů nádherný gól do šibenice, ale bohužel pro svůj tým do vlastní brány. Jelikož hosté neměli na střídaní, tak jim postupně docházeli síly a 2 minuty před koncem dostali gól na 6:3 a bylo rozhodnuto. V závěru ještě došlo na kuriózní situaci, když 4 hráči domácích se od půlky hřiště řítili na gólmana a téměř se nedohodli kdo se dotkne míče jako poslední, který uzavře skóre zápasu. Nějak to ale dopadlo, sedmá branka přišla a následně taky závěrečný hvizd rozhodčího.