Zápasy - Ročník 2012/2013 - 2.B liga rozpis

Ročníky : 2019/2020 | 2018/2019 | 2017/2018 | 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 |

Sezóny : 2012/2013 J | 2012/2013 P | Vše |

Ligy : 1.liga | 2.A liga | 2.B liga | 3.A liga | 3.B liga | 3.C liga |

Zobrazit : rozpis | průběžná tabulka týmů | tabulka individuálních statistik

Kolo 1: 08.09.2012 - 09.09.2012
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2012-09-09 16:00 Kobylisy FC Tibetians Les Bizerâns Deleg. test Košťál 0 : 0
2012-09-09 16:00 Dobratická Starý pany Vysočany Darkage FC Buracos Brancos 10 : 2
2012-09-09 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Lhotka stars Vořežšpruti 1 : 9
2012-09-09 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Ludmila A FC Hedonis 2 : 2
2012-09-09 16:30 ZŠ Za Invalidovnou FC Rival FC Hedonis Malá Strana C.F. 3 : 3
2012-09-09 18:30 UMT Hrabákova (Chodov) BTW Krč fm High Society BK Roura Fellas 2 : 3
Kolo 2: 15.09.2012 - 16.09.2012
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2012-09-16 16:00 Dobratická Starý pany Vysočany FC Tibetians Real Praha 0 : 0
2012-09-30 17:00 Kobylisy Lhotka stars Les Bizerâns Lhotka stars 4 : 1
2012-09-30 19:00 Kobylisy Darkage Kanec v bučině Eduard Topor 2 : 5
2012-09-16 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Converto Praha Parma AG 8 : 9
2012-09-16 13:20 Kobylisy Ludmila A BTW Krč fm Pavel Kvapil 3 : 2
2012-09-15 11:30 Kobylisy High Society FC Rival Bazinga 5 : 0
Kolo 3: 22.09.2012 - 23.09.2012
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2012-09-23 16:00 Kobylisy FC Tibetians Lhotka stars Milan Herian 0 : 0
2012-09-23 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Starý pany Vysočany AFK Bochanův Syndrom 4 : 3
2012-09-23 20:15 Meteor Libeň Les Bizerâns FC Hedonis Vořežšpruti 0 : 0
2012-09-23 18:30 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Darkage Malá Strana C.F. 3 : 2
2012-09-23 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha High Society Nápoje 6 : 2
2012-09-23 16:30 ZŠ Za Invalidovnou FC Rival Ludmila A FC Buracos Brancos 5 : 10
Kolo 4: 06.10.2012 - 07.10.2012
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2012-10-07 20:00 Kobylisy Kanec v bučině FC Tibetians BTW Krč fm 0 : 0
2012-10-07 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Lhotka stars Black b!tches 3 : 2
2012-10-07 16:00 Dobratická Starý pany Vysočany BTW Krč fm GP tým 7 : 1
2012-10-06 12:00 Kobylisy High Society Les Bizerâns SVP 5 : 2
2012-10-07 16:00 Kobylisy Darkage FC Rival Stefan Bozik 3 : 9
2012-10-07 13:20 Kobylisy Ludmila A Converto Praha FC Tibetians 6 : 1
Kolo 5: 13.10.2012 - 14.10.2012
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2012-10-14 16:00 Kobylisy FC Tibetians FC Hedonis Milan Herian 0 : 0
2012-10-14 18:30 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Kanec v bučině Deleg. PKFL 2 : 5
2012-10-14 12:00 Kobylisy Lhotka stars High Society Lhotka stars 1 : 1
2012-10-14 16:30 ZŠ Za Invalidovnou FC Rival Starý pany Vysočany Ničemných otců nejhorší synové 5 : 5
2012-10-14 20:15 Meteor Libeň Les Bizerâns Ludmila A FC Vyhul AirsoftGame.cz 1 : 4
2012-10-14 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Darkage Daytona b&w 4 : 3
Kolo 6: 20.10.2012 - 21.10.2012
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2012-10-21 18:30 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm FC Tibetians Parma AG 0 : 0
2012-10-20 12:00 Kobylisy High Society FC Hedonis Undesirable team 5 : 4
2012-10-21 20:00 Kobylisy Kanec v bučině FC Rival Black b!tches 1 : 3
2012-10-21 13:20 Kobylisy Ludmila A Lhotka stars Real Praha 5 : 3
2012-10-21 16:00 Dobratická Starý pany Vysočany Converto Praha FC Rival 4 : 7
2012-10-21 16:00 Kobylisy Darkage Les Bizerâns Robert Kvacskai 1 : 3
Kolo 7: 27.10.2012 - 28.10.2012
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2012-10-28 16:00 Kobylisy FC Tibetians High Society Robert Kvacskai 0 : 0
2012-10-28 15:30 ZŠ Za Invalidovnou FC Rival BTW Krč fm Ničemných otců nejhorší synové 8 : 5
2012-10-28 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Ludmila A Fc Krementi A 4 : 1
2012-10-28 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Kanec v bučině AFK Bochanův Syndrom 5 : 3
2012-10-28 12:00 Kobylisy Lhotka stars Darkage Lhotka stars 3 : 0
2012-10-28 20:15 Meteor Libeň Les Bizerâns Starý pany Vysočany Nápoje 3 : 5
Kolo 8: 03.11.2012 - 04.11.2012
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2013-03-10 16:00 Kobylisy FC Rival FC Tibetians Tomáš Caizl 0 : 0
2012-11-04 13:20 Kobylisy Ludmila A High Society FC SION 2 : 8
2012-11-04 18:30 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Converto Praha BTW Krč fm 3 : 4
2012-11-04 16:00 Kobylisy Darkage FC Hedonis Eduard Topor 1 : 6
2012-11-04 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Les Bizerâns FC Hedonis 0 : 1
2012-11-04 15:00 Dobratická Starý pany Vysočany Lhotka stars Starý pany Vysočany 1 : 10
Kolo 9: 10.11.2012 - 11.11.2012
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2012-11-11 16:00 Kobylisy FC Tibetians Ludmila A Stefan Bozik 0 : 0
2012-11-11 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha FC Rival Starý pany Vysočany 2 : 4
2012-11-10 12:00 Kobylisy High Society Darkage AFK Bochanův Syndrom 2 : 2
2012-11-11 20:15 Meteor Libeň Les Bizerâns BTW Krč fm MSC FC 1 : 1
2012-11-11 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Starý pany Vysočany Rams 6 : 2
2012-11-11 15:00 Dobratická Lhotka stars Kanec v bučině Bazinga 0 : 5
Kolo 10: 17.11.2012 - 18.11.2012
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2012-11-18 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha FC Tibetians AFK Bochanův Syndrom 0 : 0
2012-11-18 16:00 Kobylisy Darkage Ludmila A Milan Herian 1 : 7
2013-03-16 17:00 Kobylisy FC Rival Les Bizerâns FC Rival 8 : 1
2012-11-18 16:00 Dobratická Starý pany Vysočany High Society FC Tibetians 0 : 5
2012-11-18 18:00 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Lhotka stars Malá Strana C.F. 2 : 1
2012-11-18 20:00 Kobylisy Kanec v bučině FC Hedonis Fc Krementi A 0 : 3
Kolo 11: 24.11.2012 - 25.11.2012
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2012-11-25 16:00 Kobylisy FC Tibetians Darkage Pavel Kvapil 0 : 0
2012-11-25 20:15 Meteor Libeň Les Bizerâns Converto Praha FC Upside 2 : 1
2012-11-25 13:20 Kobylisy Ludmila A Starý pany Vysočany Milan Herian 7 : 6
2012-11-25 12:00 Kobylisy Lhotka stars FC Rival Lhotka stars 6 : 3
2012-11-24 12:00 Kobylisy High Society Kanec v bučině Lamy z Panamy 1 : 2
2012-11-25 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis BTW Krč fm FC Rival 1 : 2
Kolo 12: 23.03.2013 - 24.03.2013
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2013-03-24 20:15 Meteor Libeň Les Bizerâns FC Tibetians FC Upside 0 : 0
2013-03-24 16:00 Kobylisy Darkage Starý pany Vysočany Tomáš Caizl 1 : 2
2013-03-24 12:00 Kobylisy Lhotka stars Converto Praha Pavel Kvapil 1 : 0
2013-03-24 13:20 Kobylisy Ludmila A Kanec v bučině Jan Vlasák 2 : 0
2013-03-24 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis FC Rival Pony FC 0 : 4
2013-03-17 12:00 Kobylisy High Society BTW Krč fm Deleg. nedorazil () 5 : 2
Kolo 13: 06.04.2013 - 07.04.2013
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2013-04-07 16:00 Kobylisy FC Tibetians Starý pany Vysočany Jan Vlasák 0 : 0
2013-04-07 20:15 Meteor Libeň Les Bizerâns Lhotka stars FT Razors 0 : 7
2013-04-07 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Darkage Jan Vlasák 4 : 0
2013-04-07 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha FC Hedonis O. A. Arrows 0 : 4
2013-04-07 18:30 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Ludmila A FC Hoblina Jižák 5 : 4
2013-04-07 18:30 ZŠ Plamínkové 2 FC Rival High Society FC Vyhul AirsoftGame.cz 5 : 0
Kolo 14: 13.04.2013 - 14.04.2013
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2013-04-14 12:00 Kobylisy Lhotka stars FC Tibetians František Tománek 0 : 0
2013-04-14 16:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Starý pany Vysočany Kanec v bučině FC Tibetians 1 : 2
2013-04-14 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Les Bizerâns Neuděláš nic 7 : 1
2013-04-14 16:00 Kobylisy Darkage BTW Krč fm Milan Herian 0 : 6
2013-04-13 12:00 Kobylisy High Society Converto Praha Bazinga 7 : 1
2013-04-14 13:20 Kobylisy Ludmila A FC Rival František Tománek 2 : 1
Kolo 15: 20.04.2013 - 21.04.2013
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2013-04-21 16:00 Kobylisy FC Tibetians Kanec v bučině Robert Kvacskai 0 : 0
2013-04-21 12:00 Kobylisy Lhotka stars FC Hedonis Karol Peterčík 0 : 3
2013-04-21 18:30 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Starý pany Vysočany Fc Krementi B 3 : 3
2013-04-21 20:15 Meteor Libeň Les Bizerâns High Society Rams 4 : 3
2013-06-02 18:30 ZŠ Plamínkové 1 FC Rival Darkage FC Upside 7 : 3
2013-04-21 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Ludmila A Starý pany Vysočany 2 : 14
Kolo 16: 27.04.2013 - 28.04.2013
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2013-04-28 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis FC Tibetians Undesirable team 0 : 0
2013-04-28 20:00 Kobylisy Kanec v bučině BTW Krč fm Jan Vlasák 1 : 3
2013-04-27 12:00 Kobylisy High Society Lhotka stars Sehranka 7 : 0
2013-05-07 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Starý pany Vysočany FC Rival Starý pany Vysočany 1 : 5
2013-04-28 13:20 Kobylisy Ludmila A Les Bizerâns Les Bizerâns 5 : 1
2013-04-28 16:00 Kobylisy Darkage Converto Praha Jan Vlasák 3 : 4
Kolo 17: 04.05.2013 - 05.05.2013
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2013-05-05 16:00 Kobylisy FC Tibetians BTW Krč fm Milan Herian 0 : 0
2013-05-05 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis High Society MSC FC 5 : 2
2013-05-05 18:30 ZŠ Plamínkové 1 FC Rival Kanec v bučině Ničemných otců nejhorší synové 1 : 2
2013-05-05 12:00 Kobylisy Lhotka stars Ludmila A Robert Kvacskai 3 : 2
2013-05-05 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Starý pany Vysočany BTW Krč fm 5 : 4
2013-05-05 20:15 Meteor Libeň Les Bizerâns Darkage O. A. Arrows 5 : 2
Kolo 18: 11.05.2013 - 12.05.2013
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2013-05-11 12:00 Kobylisy High Society FC Tibetians Undesirable team 0 : 0
2013-05-12 18:30 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm FC Rival AFK Bochanův Syndrom 3 : 4
2013-05-12 13:20 Kobylisy Ludmila A FC Hedonis Pavel Kvapil 4 : 3
2013-05-12 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Converto Praha Pavel Kvapil 3 : 2
2013-05-12 16:00 Kobylisy Darkage Lhotka stars Tomáš Caizl 3 : 0
2013-05-12 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Starý pany Vysočany Les Bizerâns Pony FC 0 : 5
Kolo 19: 18.05.2013 - 19.05.2013
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2013-05-19 16:00 Kobylisy FC Tibetians FC Rival Jan Vlasák 0 : 0
2013-05-18 12:00 Kobylisy High Society Ludmila A Tomáš Caizl 4 : 12
2013-05-19 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha BTW Krč fm Fc Krementi A 2 : 5
2013-05-19 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Darkage Rams 7 : 1
2013-05-19 20:15 Meteor Libeň Les Bizerâns Kanec v bučině AG UNITED 8 : 1
2013-05-19 12:00 Kobylisy Lhotka stars Starý pany Vysočany Tomáš Caizl 3 : 5
Kolo 20: 25.05.2013 - 26.05.2013
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2013-05-26 13:20 Kobylisy Ludmila A FC Tibetians Invalidní sourozenci 0 : 0
2013-05-26 18:30 ZŠ Plamínkové 2 FC Rival Converto Praha Neuděláš nic 8 : 2
2013-05-26 16:00 Kobylisy Darkage High Society Robert Kvacskai 2 : 3
2013-05-26 18:30 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Les Bizerâns Filip Adámek 1 : 2
2013-05-26 19:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Starý pany Vysočany FC Hedonis Starý pany Vysočany 2 : 3
2013-05-26 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Lhotka stars Filip Adámek 4 : 0
Kolo 21: 08.06.2013 - 09.06.2013
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2013-06-09 16:00 Kobylisy FC Tibetians Converto Praha Robert Kvacskai 0 : 0
2013-06-09 13:20 Kobylisy Ludmila A Darkage Robert Kvacskai 8 : 1
2013-06-09 20:15 Meteor Libeň Les Bizerâns FC Rival AG UNITED 2 : 3
2013-06-08 12:00 Kobylisy High Society Starý pany Vysočany Undesirable team 3 : 6
2013-06-09 12:00 Kobylisy Lhotka stars BTW Krč fm Robert Kvacskai 2 : 0
2013-06-09 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Kanec v bučině Rams 5 : 1
Kolo 22: 15.06.2013 - 16.06.2013
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2013-06-16 16:00 Kobylisy Darkage FC Tibetians Marek Řeháček 0 : 0
2013-06-16 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Les Bizerâns AFK Bochanův Syndrom 5 : 4
2013-06-16 18:45 Dobratická Starý pany Vysočany Ludmila A Bazinga 8 : 6
2013-06-16 18:30 ZŠ Plamínkové 2 FC Rival Lhotka stars FC Buracos Brancos 0 : 5
2013-06-16 20:00 Kobylisy Kanec v bučině High Society Undesirable team 3 : 3
2013-06-16 18:30 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm FC Hedonis Fc Krementi B 2 : 3

 Naše další projekty:

2vs2 Liga   

Založit nový tým   Přihlásit se do administrace Zaregistrovat se jako nový hráč

Spolupracujeme s:

http://www.psmf.cz/res/data/023/002908.gif?seek=1529937195