Zápasy - Ročník 2015/2016 - 2.B liga rozpis

Ročníky : 2019/2020 | 2018/2019 | 2017/2018 | 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 |

Sezóny : 2015/2016 J | 2015/2016 P | Vše |

Ligy : 1.liga | 2.A liga | 2.B liga | 3.A liga | 3.B liga | 3.C liga |

Zobrazit : rozpis | průběžná tabulka týmů | tabulka individuálních statistik

Kolo 1: 12.09.2015 - 13.09.2015
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2015-09-13 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG Pony FC Pavel Kvapil 2 : 3
2015-09-13 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt Královské Vinohrady LT u Dubu 4 : 4
2015-09-25 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Judo club Jenis High Society Eurest Runners 1 : 2
2015-09-13 20:15 Meteor Libeň Les Bizerâns Bazinga Deleg. nedorazil () 1 : 4
2015-09-13 14:45 ZŠ Plamínkové 1 MSC FC FC Hedonis Tomáš Chlum 2 : 3
2015-09-13 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Fc Jižní nářez Los Losos 1 : 0
Kolo 2: 19.09.2015 - 20.09.2015
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2015-09-20 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt Parma AG Daniel Borodáč 4 : 1
2015-09-19 18:40 Kobylisy High Society Pony FC FT Razors 2 : 5
2015-09-19 12:00 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady Les Bizerâns Tomáš Chlum 3 : 5
2015-09-20 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Judo club Jenis TJ Suuret Höyhenet 4 : 1
2015-09-20 13:20 Kobylisy Bazinga AFK Bochanův Syndrom Marek Řeháček 0 : 1
2015-09-20 17:00 Jažlovická Fc Jižní nářez MSC FC FC Elita 1 : 1
Kolo 3: 03.10.2015 - 04.10.2015
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2015-10-04 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG High Society AG UNITED 1 : 13
2015-10-04 20:15 Meteor Libeň Les Bizerâns Borussia Dortšpunt FC A Stejně To Vyhrajem 3 : 3
2015-10-03 14:30 Kobylisy Pony FC FC Hedonis Michal Koštál 0 : 7
2015-10-04 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Královské Vinohrady Matúš Marko 2 : 3
2015-10-02 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Judo club Jenis Fc Jižní nářez Pavel Kvapil 10 : 1
2015-10-03 14:45 ZŠ Plamínkové 1 MSC FC Bazinga Deleg. PKFL 2 : 0
Kolo 4: 10.10.2015 - 11.10.2015
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2015-10-11 20:15 Meteor Libeň Les Bizerâns Parma AG FC Likvidators Praha 3 : 2
2015-10-11 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis High Society FC Elita 3 : 1
2015-10-11 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt AFK Bochanův Syndrom Matúš Marko 3 : 1
2015-10-11 17:00 Jažlovická Fc Jižní nářez Pony FC TJ Suuret Höyhenet 2 : 5
2015-10-10 14:00 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady MSC FC Tomáš Chlum 6 : 1
2015-11-07 17:20 Kobylisy Bazinga Judo club Jenis Judo club Jenis 1 : 3
Kolo 5: 17.10.2015 - 18.10.2015
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2015-10-18 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG FC Hedonis Pavel Kvapil 2 : 7
2015-10-18 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Les Bizerâns Marek Šišák 7 : 0
2015-10-17 12:00 Kobylisy High Society Fc Jižní nářez Michal Koštál 5 : 0
2015-10-14 20:00 ZŠ Plamínkové 1 MSC FC Borussia Dortšpunt FC A Stejně To Vyhrajem 2 : 6
2015-10-17 14:30 Kobylisy Pony FC Bazinga Tomáš Chlum 2 : 2
2015-10-16 19:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Judo club Jenis Královské Vinohrady Kampa FC 5 : 1
Kolo 6: 24.10.2015 - 25.10.2015
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2015-10-25 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Parma AG ACSK Mc Nápas Team 2 : 2
2015-10-25 15:45 Jažlovická Fc Jižní nářez FC Hedonis FC Betonbau Praha 2 : 2
2015-10-25 20:15 Meteor Libeň Les Bizerâns MSC FC Michal Koštál 10 : 5
2015-10-24 18:40 Kobylisy Bazinga High Society Marek Štěpán 1 : 4
2015-10-25 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt Judo club Jenis LT u Dubu 6 : 2
2015-10-24 12:00 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady Pony FC Tomáš Chlum 4 : 3
Kolo 7: 07.11.2015 - 08.11.2015
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2015-11-08 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG Fc Jižní nářez Pavel Kvapil 2 : 0
2015-11-07 14:45 ZŠ Plamínkové 1 MSC FC AFK Bochanův Syndrom Kampa FC 3 : 4
2015-11-08 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Bazinga FC A Stejně To Vyhrajem 2 : 0
2016-03-13 12:50 ZŠ Plamínkové 1 Judo club Jenis Les Bizerâns Judo club Jenis 5 : 3
2015-11-07 12:00 Kobylisy High Society Královské Vinohrady Tomáš Chlum 1 : 0
2015-11-07 14:30 Kobylisy Pony FC Borussia Dortšpunt Tomáš Chlum 7 : 3
Kolo 8: 14.11.2015 - 15.11.2015
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2015-11-11 20:00 ZŠ Plamínkové 1 MSC FC Parma AG Los Losos 4 : 5
2015-10-18 12:00 Kobylisy Bazinga Fc Jižní nářez Daniel Borodáč 3 : 0
2015-11-15 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Judo club Jenis Ambassadors 3 : 7
2015-11-14 12:00 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady FC Hedonis Tomáš Chlum 3 : 4
2015-11-15 20:15 Meteor Libeň Les Bizerâns Pony FC Marek Šišák 3 : 3
2015-11-15 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt High Society Eurest Runners 8 : 3
Kolo 9: 21.11.2015 - 22.11.2015
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2015-11-22 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG Bazinga Ničemných otců nejhorší synové 2 : 7
2015-11-20 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Judo club Jenis MSC FC FC Elita 4 : 0
2015-11-22 15:00 Jažlovická Fc Jižní nářez Královské Vinohrady Kampa FC 3 : 6
2015-11-21 14:30 Kobylisy Pony FC AFK Bochanův Syndrom Marek Štěpán 3 : 3
2015-11-22 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Borussia Dortšpunt LT u Dubu 1 : 4
2015-11-21 12:00 Kobylisy High Society Les Bizerâns Tomáš Chlum 1 : 4
Kolo 10: 28.11.2015 - 29.11.2015
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2015-11-27 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Judo club Jenis Parma AG Ambassadors 2 : 4
2015-11-29 17:15 ZŠ Plamínkové 1 Královské Vinohrady Bazinga Tomáš Chlum 2 : 1
2015-11-28 14:45 ZŠ Plamínkové 1 MSC FC Pony FC Anal Riders 0 : 3
2015-11-29 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt Fc Jižní nářez Eurest Runners 8 : 1
2015-11-29 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom High Society FC A Stejně To Vyhrajem 7 : 4
2015-11-29 20:15 Meteor Libeň Les Bizerâns FC Hedonis Ludmila A 0 : 1
Kolo 11: 05.12.2015 - 06.12.2015
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-03-13 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG Královské Vinohrady Anal Riders 3 : 4
2015-12-05 14:30 Kobylisy Pony FC Judo club Jenis Michal Skala 1 : 3
2015-12-05 13:20 Kobylisy Bazinga Borussia Dortšpunt Daniel Borodáč 3 : 3
2015-12-05 12:00 Kobylisy High Society MSC FC Michal Skala 4 : 4
2015-12-06 15:00 Jažlovická Fc Jižní nářez Les Bizerâns TJ Tvoja Mama 3 : 5
2015-12-06 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis AFK Bochanův Syndrom TJ Suuret Höyhenet 4 : 2
Kolo 12: 19.03.2016 - 20.03.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-03-19 14:30 Březiněves Pony FC Parma AG Ambassadors 8 : 8
2016-03-20 14:30 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady Borussia Dortšpunt Matúš Marko 0 : 1
2016-03-20 12:00 Kobylisy High Society Judo club Jenis Tomáš Chlum 0 : 5
2016-03-20 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Bazinga Les Bizerâns Zdeněk Petr 1 : 4
2016-03-20 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis MSC FC FC A Stejně To Vyhrajem 14 : 0
2016-03-20 17:00 Jažlovická Fc Jižní nářez AFK Bochanův Syndrom TJ Tvoja Mama 2 : 2
Kolo 13: 02.04.2016 - 03.04.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-04-03 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG Borussia Dortšpunt Zdeněk Petr 1 : 5
2016-04-02 14:30 Kobylisy Pony FC High Society Milan Janča 3 : 3
2016-04-03 20:15 Meteor Libeň Les Bizerâns Královské Vinohrady Los Losos 1 : 4
2016-04-03 17:15 ZŠ Plamínkové 1 Judo club Jenis FC Hedonis Zdeněk Petr 1 : 0
2016-04-03 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Bazinga AG UNITED 3 : 1
2016-05-22 16:00 ZŠ Plamínkové 2 MSC FC Fc Jižní nářez Dynamit Praha 5 : 0
Kolo 14: 09.04.2016 - 10.04.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-04-09 12:00 Kobylisy High Society Parma AG Michal Skala 3 : 3
2016-04-10 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt Les Bizerâns Tomáš Chlum 8 : 1
2016-04-10 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Pony FC FC Likvidators Praha 6 : 1
2016-04-10 14:30 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady AFK Bochanův Syndrom Michal Koštál 2 : 3
2016-04-10 17:00 Jažlovická Fc Jižní nářez Judo club Jenis Dynamit Praha 2 : 1
2016-04-09 16:00 Kobylisy Bazinga MSC FC Michal Skala 1 : 1
Kolo 15: 16.04.2016 - 17.04.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-04-17 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG Les Bizerâns Zdeněk Petr 4 : 2
2016-04-16 12:00 Kobylisy High Society FC Hedonis Tomáš Chlum 0 : 3
2016-04-17 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Borussia Dortšpunt Marek Šišák 4 : 2
2016-04-16 14:30 Kobylisy Pony FC Fc Jižní nářez Michal Koštál 4 : 1
2016-04-16 16:00 ZŠ Plamínkové 2 MSC FC Královské Vinohrady Kampa FC 1 : 10
2016-04-17 17:15 ZŠ Plamínkové 1 Judo club Jenis Bazinga Eurest Runners 2 : 4
Kolo 16: 23.04.2016 - 24.04.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-04-24 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Parma AG FC Elita 8 : 1
2016-04-24 20:15 Meteor Libeň Les Bizerâns AFK Bochanův Syndrom Dynamit Praha 5 : 4
2016-04-24 17:00 Jažlovická Fc Jižní nářez High Society MSC FC 4 : 3
2016-04-24 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt MSC FC Tomáš Chlum 8 : 0
2016-04-24 13:20 Kobylisy Bazinga Pony FC Michael Šarapatka 3 : 3
2016-04-24 14:30 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady Judo club Jenis Ničemných otců nejhorší synové 0 : 2
Kolo 17: 30.04.2016 - 01.05.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-05-01 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG AFK Bochanův Syndrom Michal Skala 4 : 2
2016-05-01 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Fc Jižní nářez Eurest Runners 6 : 1
2016-04-27 19:45 ZŠ Plamínkové 2 MSC FC Les Bizerâns Michal Skala 3 : 1
2016-04-10 13:20 Kobylisy High Society Bazinga Milan Janča 1 : 1
2016-05-01 17:15 ZŠ Plamínkové 1 Judo club Jenis Borussia Dortšpunt Milan Janča 0 : 7
2016-04-30 14:30 Kobylisy Pony FC Královské Vinohrady Michal Koštál 6 : 4
Kolo 18: 07.05.2016 - 08.05.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-05-08 17:00 Jažlovická Fc Jižní nářez Parma AG Justiční omyl 3 : 4
2016-05-08 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom MSC FC Dynamit Praha 5 : 0
2016-05-07 16:00 Kobylisy Bazinga FC Hedonis Marek Štěpán 1 : 5
2016-05-08 20:15 Meteor Libeň Les Bizerâns Judo club Jenis Ambassadors 1 : 3
2016-05-08 13:30 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady High Society High Society 4 : 2
2016-05-08 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt Pony FC Tomáš Chlum 10 : 2
Kolo 19: 14.05.2016 - 15.05.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-05-15 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG MSC FC Marek Řeháček 4 : 3
2016-05-21 17:00 Jažlovická Fc Jižní nářez Bazinga Milan Herian 0 : 4
2016-05-15 17:15 ZŠ Plamínkové 1 Judo club Jenis AFK Bochanův Syndrom Hell Spartans 4 : 7
2016-05-15 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Královské Vinohrady AGB Prague 4 : 3
2016-05-14 14:30 Kobylisy Pony FC Les Bizerâns Milan Janča 3 : 2
2016-05-14 12:00 Kobylisy High Society Borussia Dortšpunt Milan Janča 3 : 2
Kolo 20: 21.05.2016 - 22.05.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-05-22 14:30 ZŠ Plamínkové 1 Bazinga Parma AG Bazinga 3 : 4
2016-05-18 19:45 ZŠ Plamínkové 2 MSC FC Judo club Jenis Michal Koštál 6 : 3
2016-05-29 14:30 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady Fc Jižní nářez FC Hoblina Jižák 13 : 1
2016-05-22 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Pony FC FC A Stejně To Vyhrajem 3 : 10
2016-05-22 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt FC Hedonis LT u Dubu 2 : 2
2016-05-22 20:15 Meteor Libeň Les Bizerâns High Society ACSK Mc Nápas Team 2 : 5
Kolo 21: 04.06.2016 - 05.06.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-06-05 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG Judo club Jenis Zdeněk Petr 3 : 1
2016-06-04 17:20 Kobylisy Bazinga Královské Vinohrady Tomáš Chlum 0 : 2
2016-06-04 14:30 Kobylisy Pony FC MSC FC Tomáš Chlum 5 : 0
2016-06-05 17:00 Jažlovická Fc Jižní nářez Borussia Dortšpunt Dynamit Praha 2 : 8
2016-06-04 12:00 Kobylisy High Society AFK Bochanův Syndrom Michal Koštál 5 : 3
2016-06-05 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Les Bizerâns Kampa FC 12 : 1
Kolo 22: 11.06.2016 - 12.06.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-06-12 14:30 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady Parma AG FC Momentum 6 : 2
2016-06-12 17:15 ZŠ Plamínkové 1 Judo club Jenis Pony FC Eurest Runners 0 : 5
2016-06-12 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt Bazinga Michal Koštál 5 : 0
2016-06-08 19:45 ZŠ Plamínkové 2 MSC FC High Society MSC FC 5 : 7
2016-06-12 20:15 Meteor Libeň Les Bizerâns Fc Jižní nářez ACSK Mc Nápas Team 7 : 2
2016-06-12 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom FC Hedonis FC A Stejně To Vyhrajem 4 : 1

 Naše další projekty:

2vs2 Liga   

Založit nový tým   Přihlásit se do administrace Zaregistrovat se jako nový hráč

Spolupracujeme s:

http://www.psmf.cz/res/data/023/002908.gif?seek=1529937195