Zápasy - Ročník 2013/2014 - 2.B liga rozpis

Ročníky : 2019/2020 | 2018/2019 | 2017/2018 | 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 |

Sezóny : 2013/2014 J | 2013/2014 P | Vše |

Ligy : 1.liga | 2.A liga | 2.B liga | 3.A liga | 3.B liga | 3.C liga | 4.A liga |

Zobrazit : rozpis | průběžná tabulka týmů | tabulka individuálních statistik

Kolo 1: 14.09.2013 - 15.09.2013
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2013-09-15 16:00 ZŠ Plamínkové 1 Parma AG BTW Krč fm Tomáš Caizl 4 : 1
2013-09-15 18:00 Suchdol, ČZU Sehranka Bazinga TJ Tvoja Mama 1 : 7
2013-09-15 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota AFK Bochanův Syndrom Filip Adámek 4 : 3
2013-09-15 18:30 ZŠ Plamínkové 2 FC Rival Lamy z Panamy Deleg. test Košťál 0 : 5
2013-09-15 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Converto Praha Marek Řeháček 2 : 0
2013-12-01 17:20 Kobylisy Pony FC Daytona b&w Daytona b&w 0 : 8
Kolo 2: 21.09.2013 - 22.09.2013
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2013-09-22 18:00 Suchdol, ČZU Sehranka Parma AG FC Upside 3 : 4
2013-09-22 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom BTW Krč fm Deleg. PKFL 6 : 2
2013-09-21 16:00 Kobylisy Bazinga FC Rival Deleg. test Košťál 5 : 0
2013-10-28 18:00 Hamr Converto Praha Rychlá rota Rychlá rota 2 : 5
2013-09-22 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Pony FC Stefan Bozik 9 : 3
2013-09-22 17:20 Kobylisy Daytona b&w Kanec v bučině Marek Řeháček 4 : 3
Kolo 3: 28.09.2013 - 29.09.2013
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2013-09-29 16:00 ZŠ Plamínkové 1 Parma AG AFK Bochanův Syndrom Václav Sedmidubský 5 : 4
2013-09-29 00:00 FC Rival Sehranka Deleg. test Košťál 0 : 5
2013-09-29 18:30 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Converto Praha Václav Sedmidubský 5 : 0
2013-11-10 14:40 Kobylisy Pony FC Bazinga Bazinga 0 : 0
2013-09-29 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Daytona b&w Pavel Kvapil 5 : 3
2013-09-29 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Lamy z Panamy Neuděláš nic 2 : 3
Kolo 4: 05.10.2013 - 06.10.2013
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2013-10-06 00:00 FC Rival Parma AG Deleg. test Košťál 0 : 5
2013-10-06 11:00 Hamr Converto Praha AFK Bochanův Syndrom Pony FC 1 : 2
2013-10-06 18:00 Suchdol, ČZU Sehranka Pony FC Abstinenti 5 : 9
2013-10-06 17:20 Kobylisy Daytona b&w BTW Krč fm Filip Adámek 6 : 0
2013-10-05 16:00 Kobylisy Bazinga Kanec v bučině FC Hoblina Jižák 0 : 2
2013-10-06 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Rychlá rota Tomáš Caizl 6 : 5
Kolo 5: 12.10.2013 - 13.10.2013
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2013-10-13 16:00 ZŠ Plamínkové 1 Parma AG Converto Praha Sehranka 13 : 7
2013-10-12 14:30 Kobylisy Pony FC FC Rival Deleg. test Košťál 5 : 0
2013-10-13 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom Daytona b&w MSC FC 3 : 2
2013-10-13 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Sehranka Marek Řeháček 6 : 0
2013-10-13 18:30 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Lamy z Panamy Karol Peterčík 2 : 4
2013-10-13 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Bazinga Milan Herian 2 : 2
Kolo 6: 19.10.2013 - 20.10.2013
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2013-10-19 14:30 Kobylisy Pony FC Parma AG Marek Řeháček 4 : 6
2013-10-20 17:20 Kobylisy Daytona b&w Converto Praha Marek Řeháček 5 : 1
2013-10-20 00:00 FC Rival Kanec v bučině Deleg. test Košťál 0 : 5
2013-10-20 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy AFK Bochanův Syndrom Filip Adámek 4 : 4
2013-10-20 18:00 Suchdol, ČZU Sehranka Rychlá rota BK Roura Fellas 4 : 1
2013-10-19 16:00 Kobylisy Bazinga BTW Krč fm Marek Řeháček 6 : 2
Kolo 7: 02.11.2013 - 03.11.2013
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2013-11-03 16:00 ZŠ Plamínkové 1 Parma AG Daytona b&w Real Praha 1 : 3
2013-11-03 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Pony FC SVP 5 : 1
2013-11-03 11:00 Hamr Converto Praha Lamy z Panamy Srdcaři s.r.o. 0 : 4
2013-11-03 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota FC Rival Deleg. test Košťál 5 : 0
2013-11-03 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom Bazinga Neuděláš nic 0 : 0
2013-11-03 18:30 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Sehranka Filip Adámek 7 : 2
Kolo 8: 09.11.2013 - 10.11.2013
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2013-11-10 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Parma AG Pavel Kvapil 3 : 3
2013-11-10 16:15 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Daytona b&w Eurest Runners 6 : 1
2013-11-09 14:30 Kobylisy Pony FC Rychlá rota Marek Řeháček 2 : 5
2013-11-09 16:00 Kobylisy Bazinga Converto Praha Marek Řeháček 4 : 4
2013-11-10 00:00 FC Rival BTW Krč fm Deleg. test Košťál 0 : 5
2013-11-10 18:00 Suchdol, ČZU Sehranka AFK Bochanův Syndrom Sk Pleská 3 : 2
Kolo 9: 16.11.2013 - 17.11.2013
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2013-11-17 16:00 ZŠ Plamínkové 1 Parma AG Lamy z Panamy Jan Vlasák 0 : 1
2013-11-17 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Kanec v bučině Deleg. test Košťál 0 : 0
2013-11-17 17:20 Kobylisy Daytona b&w Bazinga Filip Adámek 0 : 2
2013-11-17 18:30 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Pony FC Real Praha 5 : 1
2013-11-17 11:00 Hamr Converto Praha Sehranka Jan Vlasák 2 : 3
2013-11-17 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom FC Rival Deleg. test Košťál 5 : 0
2014-03-16 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Kanec v bučině Paleček - 4 : 4
Kolo 10: 23.11.2013 - 24.11.2013
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2013-11-24 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Parma AG Milan Herian 0 : 0
2013-11-23 16:00 Kobylisy Bazinga Lamy z Panamy FC Buracos Brancos 2 : 2
2013-11-24 20:00 Kobylisy Kanec v bučině BTW Krč fm FC Hedonis 0 : 1
2013-11-24 18:00 Suchdol, ČZU Sehranka Daytona b&w TJ Tvoja Mama 3 : 8
2013-11-23 14:30 Kobylisy Pony FC AFK Bochanův Syndrom Robert Kvacskai 2 : 0
2013-11-24 00:00 FC Rival Converto Praha Deleg. test Košťál 0 : 5
Kolo 11: 30.11.2013 - 01.12.2013
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2013-12-01 16:00 ZŠ Plamínkové 1 Parma AG Bazinga PMS Olympian 5 : 4
2013-12-01 18:30 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Rychlá rota Sk Pleská 4 : 1
2013-12-01 18:30 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Sehranka O. A. Arrows 5 : 2
2013-12-01 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom Kanec v bučině Neuděláš nic 5 : 5
2013-12-01 17:20 Daytona b&w FC Rival Deleg. test Košťál 5 : 0
2013-12-01 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Pony FC Marek Řeháček 10 : 6
Kolo 12: 22.03.2014 - 23.03.2014
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2014-03-23 18:30 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Parma AG Pavel Kvapil 3 : 1
2014-03-22 16:00 Kobylisy Bazinga Sehranka Milan Herian 3 : 2
2014-03-23 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom Rychlá rota Anal Riders 2 : 3
2014-01-23 13:45 Lamy z Panamy FC Rival Deleg. test Košťál 5 : 0
2014-03-23 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Kanec v bučině Paleček - 4 : 4
2014-03-23 17:20 Kobylisy Daytona b&w Pony FC Paleček - 9 : 4
Kolo 13: 29.03.2014 - 30.03.2014
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2014-03-30 16:00 ZŠ Plamínkové 1 Parma AG Sehranka Paleček - 1 : 4
2014-03-30 18:30 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm AFK Bochanův Syndrom TJ Tvoja Mama 5 : 4
2014-01-30 18:30 FC Rival Bazinga Deleg. test Košťál 0 : 5
2014-03-30 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Converto Praha Milan Herian 2 : 2
2014-03-29 14:30 Kobylisy Pony FC Lamy z Panamy Tomáš Caizl 2 : 9
2014-03-30 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Daytona b&w Marek Řeháček 1 : 3
Kolo 14: 05.04.2014 - 06.04.2014
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2014-04-06 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom Parma AG O. A. Arrows 0 : 1
2014-01-06 18:00 Sehranka FC Rival Deleg. test Košťál 5 : 0
2014-04-06 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha BTW Krč fm PMS Olympian 2 : 1
2014-03-30 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Bazinga Pony FC FC Upside 6 : 2
2014-04-06 17:20 Kobylisy Daytona b&w Rychlá rota Milan Herian 3 : 1
2014-04-06 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Kanec v bučině Pavel Kvapil 4 : 3
Kolo 15: 12.04.2014 - 13.04.2014
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2014-01-13 16:00 Parma AG FC Rival Deleg. test Košťál 5 : 0
2014-04-13 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom Converto Praha FC Knedlíci 4 : 2
2014-04-12 20:00 Kobylisy Pony FC Sehranka Tomáš Caizl 2 : 6
2014-04-13 18:30 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Daytona b&w Pejro CdF 0 : 3
2014-04-13 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Bazinga Marek Štěpán 0 : 2
2014-04-13 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Lamy z Panamy Milan Herian 6 : 5
Kolo 16: 26.04.2014 - 27.04.2014
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2014-04-27 11:00 Hamr Converto Praha Parma AG Ničemných otců nejhorší synové 2 : 5
2014-01-27 18:30 FC Rival Pony FC Deleg. test Košťál 0 : 5
2014-04-27 17:20 Kobylisy Daytona b&w AFK Bochanův Syndrom Marek Řeháček 1 : 1
2014-04-27 18:00 Suchdol, ČZU Sehranka Kanec v bučině Eurest Runners 3 : 7
2014-04-27 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy BTW Krč fm Tomáš Caizl 3 : 2
2014-04-27 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Bazinga Rychlá rota FC Knedlíci 8 : 2
Kolo 17: 03.05.2014 - 04.05.2014
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2014-05-04 16:00 ZŠ Plamínkové 1 Parma AG Pony FC MSC FC 4 : 2
2014-05-04 11:00 Hamr Converto Praha Daytona b&w FC Buracos Brancos 1 : 11
2014-01-04 20:00 Kanec v bučině FC Rival Deleg. test Košťál 5 : 0
2014-05-04 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom Lamy z Panamy Daytona b&w 3 : 3
2014-05-04 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Sehranka Milan Herian 4 : 1
2014-05-04 18:30 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Bazinga Ničemných otců nejhorší synové 0 : 1
Kolo 18: 10.05.2014 - 11.05.2014
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2014-05-11 17:20 Kobylisy Daytona b&w Parma AG Marek Řeháček 6 : 2
2014-05-10 14:30 Kobylisy Pony FC Kanec v bučině Parma AG 2 : 9
2014-05-11 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Converto Praha Pavel Kvapil 8 : 2
2014-01-11 18:30 FC Rival Rychlá rota Deleg. test Košťál 0 : 5
2014-05-10 16:00 Kobylisy Bazinga AFK Bochanův Syndrom Rams 5 : 1
2014-05-11 18:00 Suchdol, ČZU Sehranka BTW Krč fm Los Losos 1 : 3
Kolo 19: 17.05.2014 - 18.05.2014
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2014-05-18 16:00 ZŠ Plamínkové 1 Parma AG Kanec v bučině Anal Riders 2 : 6
2014-05-18 17:20 Kobylisy Daytona b&w Lamy z Panamy Filip Adámek 4 : 0
2014-05-18 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Pony FC Milan Herian 9 : 0
2014-05-18 11:00 Hamr Converto Praha Bazinga Sehranka 0 : 6
2014-01-18 18:30 BTW Krč fm FC Rival Deleg. test Košťál 5 : 0
2014-05-18 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom Sehranka AG UNITED 5 : 3
Kolo 20: 24.05.2014 - 25.05.2014
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2014-05-25 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Parma AG Marek Řeháček 2 : 0
2014-05-25 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Rychlá rota Milan Herian 4 : 0
2014-05-25 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Bazinga Daytona b&w Abstinenti 1 : 2
2014-05-25 12:00 Kobylisy Pony FC BTW Krč fm FT Razors 2 : 2
2014-05-25 18:00 Suchdol, ČZU Sehranka Converto Praha Anal Riders 0 : 5
2014-01-25 18:30 FC Rival AFK Bochanův Syndrom Deleg. test Košťál 0 : 5
Kolo 21: 07.06.2014 - 08.06.2014
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2014-06-08 16:00 ZŠ Plamínkové 1 Parma AG Rychlá rota Michal Škarda 9 : 2
2014-06-08 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Bazinga Michal Škarda 4 : 1
2014-06-08 18:30 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Kanec v bučině FC Knedlíci 2 : 3
2014-06-08 17:20 Kobylisy Daytona b&w Sehranka Filip Němec 7 : 1
2014-06-08 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom Pony FC FC Nové Město 11 : 3
2014-01-08 11:00 Converto Praha FC Rival Deleg. test Košťál 5 : 0
Kolo 22: 14.06.2014 - 15.06.2014
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2014-06-15 16:01 Na ovčíně (Záběhlice) Bazinga Parma AG Bazinga 2 : 4
2014-06-15 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota BTW Krč fm Milan Herian 2 : 3
2014-06-15 18:00 Suchdol, ČZU Sehranka Lamy z Panamy Parma AG 3 : 4
2014-06-15 20:00 Kobylisy Kanec v bučině AFK Bochanův Syndrom Marek Řeháček 1 : 1
2014-01-15 18:30 FC Rival Daytona b&w Deleg. test Košťál 0 : 5
2014-06-14 14:30 Kobylisy Pony FC Converto Praha Marek Řeháček 0 : 10

 Naše další projekty:

2vs2 Liga   

Založit nový tým   Přihlásit se do administrace Zaregistrovat se jako nový hráč

Spolupracujeme s:

http://www.psmf.cz/res/data/023/002908.gif?seek=1529937195