Zařazení: 2015/2016 J, 2.A liga, kolo 19

Rozhodčí: BTW Krč fm

Skóre: 2:2

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Přestože v utkání 19. kola 2. A ligy tahali po celý zápas za kratší konec hráči FC ResslBoys, dokázali gólem z poslední minuty zápasu vyrovnat nepříznivě se vyvíjející utkání a odvézt si z horké půdy BTW Krč fm alespoň bod za konečnou remízu 2:2. O první branku duelu se postaral velmi aktivně hrající Norbert Svoboda, který zakončil pohlednou kombinaci domácích střelou z pravého křídla k bližší pravé tyči (1:0). O vyrovnávací branku se čtyři minuty po změně stran zasloužil později dorazivší Radek David, který usměrnil ve vápně polocentr/polostřelu svého spoluhráče přesně k pravé tyči Svobodovi branky (1:1). Ve 49. minutě o gól opět utekli domácí, když se po centru z levého křídla do vápna prosadil podruhé v zápase Norbert Svoboda, který z pravé strany dotlačil míč za záda brankáře Milforta (2:1). O vyrovnávací branku se v posledních sekundách zápasu zasloužil po přihráce Radka Davida z levého křídla Michal Krása, který tak stanovil konečnou podobu výsledku (2:2). Nutno podotknout, že oba celky nastřelily několikrát brankovou konstrukci a být lepší koncovky na jedné či druhé straně, mohlo utkání dopadnout jakkoli, blíže k němu však po celý zápas měli domácí.