Zařazení: 2014/2015 P, 3.A liga, kolo 7

Rozhodčí: CF Hornets

Skóre: 3:2

Skóre v polovině: 2:1

Komentář: Velice kvalitní utkání, které bylo odehráno v dobrém tempu a nasazení z obou stran. Nutno podotknout, že se hrálo v duchu fair-play ze stran obou dvou mužstev. Hosté se dostali v prvním poločase do vedení 0:1, když se prosadil hráč Štefan Božik, kterému se utkání individuálně velice podařilo a patřil k nejplatnějším hráčům na hřišti. Domácí se zvedli a ještě do konce poločasu stačili zásluhou Lukáše Bucka a Václava Česáka otočit vývoj utkání na 2:1. Druhý poločas začala mít hostující Sehranka více ze hry a vytvářela si daleko větší brankové příležitosti. Výjimkou kvalitního výkonu z druhé půle hostí byl rychlý brejk, který dostal domácí do vedení 3:1. Hosté se snažili s utkáním ještě něco udělat, ale výsledkem jejich snahy bylo už jen snížení stavu na konečných 3:2 zásluhou Jana Brože, který se prezentoval povedenou střelou k pravé tyči zpoza vápna. Kvalitní utkání, vyhráli domácí, kteří byli efektivnější v zakončení.