Konání: 2015-11-29 21:00:00, Hostivař (31x43)

Zařazení: 2015/2016 P, 1. liga, kolo 10

Skóre: 4:2

Skóre v polovině: 0:1

Komentář: Utkání dvou zcela odlišných poločasů z hlediska produktivity domácích. Zatímco v úvodním dějství zasypali domácí gólmana hostí, Spoustu a okolí jeho svatyně řadou střeleckých pokusů, žádná z nich neměla ty správné gólové parametry, a tak zásluhou Františka Chmela opanovali první půli hostující Ambassadors. František ve 14. minutě postupoval z pravého křídla směrem k brance domácích a zakončil přesně ve výšce jednoho metru nad zemí k bližší pravé tyči (0:1). Ve druhé půli to již byla jinačí Hoblina. Nejprve ve 38. minutě podnikl výpad středem hřiště Marek Břeska, následně přihrál z levé strany před bránu na zcela volného Lukáše Černého, který neměl sebemenší problém zakončit do odkryté části branky (1:1). O pět minut později přihrával Marek Břeska opět z levého křídla na střed na Ondřeje Blažka a ten takřka z identické pozice jakou měl Lukáš, rozvlnil síť za zády gólmana Spousty podruhé (2:1). Ve 46. minutě si Marek Břeska počínal jako zkušený mazák, když dostal míč na středu hřiště, obehrál posledního bránícího beka a zakončil přízemní střelou přesně k pravé tyči (3:1). V 56. minutě vlil novou krev do žil svým spoluhráčům Martin Vejvoda, který se dravě uvolnil na hranici pokutového území domácích a zakončil angličanem o levou tyč (3:2). Naději na jakýkoli bodový zisk z pohledu Ambassadors řádně uťal Lukáš Černý v 59. minutě, když zužitkoval nezištnou přihrávku od svého spoluhráče z levého křídla před branku zakončením do prázdné (4:2). Především za výkon ve druhé půli si domácí tříbodový zisk zcela zasloužili.