Rozhodčí

V případě jakéhokoliv dotazu ohledně rozhodčích nebo pískání kontaktujte manažera rozhodčích Michala Košťála.  

email: manazer.rozhodcich@pkfl.eu

tel: +420 602 389 637

Seznam rozhodčích

Křestní jméno Příjmení Hodnocení Hodnocení za poslední rok Detail
Deleg. test Košťál 4 0 detail
Marek Řeháček 4 5 detail
Daniel Borodáč 4 0 detail
Michal Skala 3 0 detail
Tomáš Chlum 5 5 detail
Michal Koštál 5 5 detail
Milan Janča 5 0 detail
Zdeněk Petr 4 0 detail
Milan Herian 5 0 detail
Martin Pašek 4 0 detail
František Novotný 4 5 detail
Petr Sejkot 0 0 detail
František Stolár 0 0 detail
Jakub Kotek 5 5 detail
Sergej Greshnyakov 5 5 detail
Jiří Soukup 5 0 detail
Milan Husák 5 0 detail
Milan Růžička 4 0 detail
Martin Kamenik 0 0 detail
Tomáš Andrle 5 5 detail

Seznam volných zápasů k pískání

Datum Čas Hřiště Liga Domácí Hosté Nabízí Cena
2020-04-05 18:40 Kobylisy (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga FC SION Borussia Dortšpunt PKFL 300 Kč
2020-04-05 18:00 Koráb (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga Chodov Nápoje PKFL 300 Kč
2020-04-05 20:30 Koráb (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga AFK Bochanův Syndrom Pivná parta PKFL 300 Kč
2020-04-05 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga Red Team O. A. Arrows PKFL 300 Kč
2020-04-19 18:40 Kobylisy (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga FC SION Chodov PKFL 300 Kč
2020-04-18 14:15 Děkanka (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga Nápoje Los Angels Anals PKFL 300 Kč
2020-04-19 13:30 Křimická (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga O. A. Arrows AFK Bochanův Syndrom PKFL 300 Kč
2020-04-18 17:00 Děkanka (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga BK Roura Fellas Red Team PKFL 300 Kč
2020-04-26 18:00 Koráb (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga Chodov Borussia Dortšpunt PKFL 300 Kč
2020-04-24 19:50 Plamínkové 1 (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga Los Angels Anals FC SION PKFL 300 Kč
2020-04-26 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga Red Team Nápoje PKFL 300 Kč
2020-04-26 20:30 Koráb (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga AFK Bochanův Syndrom BK Roura Fellas PKFL 300 Kč
2020-05-03 20:30 Koráb (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga Borussia Dortšpunt Pivná parta PKFL 300 Kč
2020-05-03 18:00 Koráb (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga Chodov Los Angels Anals PKFL 300 Kč
2020-05-03 18:40 Kobylisy (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga FC SION Red Team PKFL 300 Kč
2020-05-02 14:15 Děkanka (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga Nápoje AFK Bochanův Syndrom PKFL 300 Kč
2020-05-08 19:50 Plamínkové 1 (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga Los Angels Anals Borussia Dortšpunt PKFL 300 Kč
2020-05-08 19:00 Koráb (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga Pivná parta O. A. Arrows PKFL 300 Kč
2020-05-10 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga Red Team Chodov PKFL 300 Kč
2020-05-10 20:30 Koráb (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga AFK Bochanův Syndrom FC SION PKFL 300 Kč
2020-05-17 20:30 Koráb (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga Borussia Dortšpunt O. A. Arrows PKFL 300 Kč
2020-05-15 19:50 Plamínkové 1 (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga Los Angels Anals Red Team PKFL 300 Kč
2020-05-16 17:00 Děkanka (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga BK Roura Fellas Pivná parta PKFL 300 Kč
2020-05-17 18:00 Koráb (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga Chodov AFK Bochanův Syndrom PKFL 300 Kč
2020-05-24 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga Red Team Borussia Dortšpunt PKFL 300 Kč
2020-05-24 13:30 Křimická (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga O. A. Arrows BK Roura Fellas PKFL 300 Kč
2020-05-24 20:30 Koráb (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga AFK Bochanův Syndrom Los Angels Anals PKFL 300 Kč
2020-05-22 19:00 Koráb (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga Pivná parta Nápoje PKFL 300 Kč
2020-06-07 20:30 Koráb (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga Borussia Dortšpunt BK Roura Fellas PKFL 300 Kč
2020-06-07 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga Red Team AFK Bochanův Syndrom PKFL 300 Kč
2020-06-06 14:15 Děkanka (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga Nápoje O. A. Arrows PKFL 300 Kč
2020-06-07 18:40 Kobylisy (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga FC SION Pivná parta PKFL 300 Kč
2020-06-14 20:30 Koráb (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga AFK Bochanův Syndrom Borussia Dortšpunt PKFL 300 Kč
2020-06-13 17:00 Děkanka (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga BK Roura Fellas Nápoje PKFL 300 Kč
2020-06-14 13:30 Křimická (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga O. A. Arrows FC SION PKFL 300 Kč
2020-06-12 19:00 Koráb (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga Pivná parta Chodov PKFL 300 Kč
2020-04-05 11:00 Křimická (2.A)DECATHLON liga Converto Praha Ludmila A PKFL 300 Kč
2020-04-05 17:20 Kobylisy (2.A)DECATHLON liga Daytona b&w Fc Vyhaslé Hvězdy PKFL 300 Kč
2020-04-05 19:30 Na dlouhém lánu (2.A)DECATHLON liga FC Elita LVFC Prague PKFL 300 Kč
2020-04-05 20:00 Kobylisy (2.A)DECATHLON liga Kanec v bučině Parma AG PKFL 300 Kč
2020-04-19 14:30 Děkanka (2.A)DECATHLON liga Los Losos Ludmila A PKFL 300 Kč
2020-04-17 17:45 Koráb (2.A)DECATHLON liga Královské Vinohrady Daytona b&w PKFL 300 Kč
2020-04-19 16:00 Kobylisy (2.A)DECATHLON liga FC Momentum Converto Praha PKFL 300 Kč
2020-04-19 18:00 Na dlouhém lánu (2.A)DECATHLON liga Fc Vyhaslé Hvězdy FC Elita PKFL 300 Kč
2020-04-19 17:15 Plamínkové 1 (2.A)DECATHLON liga Parma AG One Direction PKFL 300 Kč
2020-04-18 11:00 Koráb (2.A)DECATHLON liga LVFC Prague Kanec v bučině PKFL 300 Kč
2020-05-31 17:20 Kobylisy (2.A)DECATHLON liga Daytona b&w Los Losos PKFL 300 Kč
2020-04-26 13:20 Kobylisy (2.A)DECATHLON liga Ludmila A FC Momentum PKFL 300 Kč
2020-04-26 19:30 Na dlouhém lánu (2.A)DECATHLON liga FC Elita Královské Vinohrady PKFL 300 Kč
2020-04-26 11:00 Křimická (2.A)DECATHLON liga Converto Praha Parma AG PKFL 300 Kč
2020-04-26 20:00 Kobylisy (2.A)DECATHLON liga Kanec v bučině Fc Vyhaslé Hvězdy PKFL 300 Kč
2020-04-24 20:30 Kobylisy (2.A)DECATHLON liga One Direction LVFC Prague PKFL 300 Kč
2020-05-03 14:30 Děkanka (2.A)DECATHLON liga Los Losos FC Momentum PKFL 300 Kč
2020-05-03 17:20 Kobylisy (2.A)DECATHLON liga Daytona b&w FC Elita PKFL 300 Kč
2020-05-03 17:15 Plamínkové 1 (2.A)DECATHLON liga Parma AG Ludmila A PKFL 300 Kč
2020-05-01 17:45 Koráb (2.A)DECATHLON liga Královské Vinohrady Kanec v bučině PKFL 300 Kč
2020-05-02 11:00 Koráb (2.A)DECATHLON liga LVFC Prague Converto Praha PKFL 300 Kč
2020-05-03 18:00 Na dlouhém lánu (2.A)DECATHLON liga Fc Vyhaslé Hvězdy One Direction PKFL 300 Kč
2020-05-10 19:30 Na dlouhém lánu (2.A)DECATHLON liga FC Elita Los Losos PKFL 300 Kč
2020-05-10 16:00 Kobylisy (2.A)DECATHLON liga FC Momentum Parma AG PKFL 300 Kč
2020-05-10 20:00 Kobylisy (2.A)DECATHLON liga Kanec v bučině Daytona b&w PKFL 300 Kč
2020-05-10 13:20 Kobylisy (2.A)DECATHLON liga Ludmila A LVFC Prague PKFL 300 Kč
2020-05-08 20:30 Kobylisy (2.A)DECATHLON liga One Direction Královské Vinohrady PKFL 300 Kč
2020-05-10 11:00 Křimická (2.A)DECATHLON liga Converto Praha Fc Vyhaslé Hvězdy PKFL 300 Kč
2020-05-17 14:30 Děkanka (2.A)DECATHLON liga Los Losos Parma AG PKFL 300 Kč
2020-05-17 19:30 Na dlouhém lánu (2.A)DECATHLON liga FC Elita Kanec v bučině PKFL 300 Kč
2020-05-16 11:00 Koráb (2.A)DECATHLON liga LVFC Prague FC Momentum PKFL 300 Kč
2020-05-17 17:20 Kobylisy (2.A)DECATHLON liga Daytona b&w One Direction PKFL 300 Kč
2020-05-17 18:00 Na dlouhém lánu (2.A)DECATHLON liga Fc Vyhaslé Hvězdy Ludmila A PKFL 300 Kč
2020-05-15 17:45 Koráb (2.A)DECATHLON liga Královské Vinohrady Converto Praha PKFL 300 Kč
2020-05-24 20:00 Kobylisy (2.A)DECATHLON liga Kanec v bučině Los Losos PKFL 300 Kč
2020-05-24 17:15 Plamínkové 1 (2.A)DECATHLON liga Parma AG LVFC Prague PKFL 300 Kč
2020-05-22 20:30 Kobylisy (2.A)DECATHLON liga One Direction FC Elita PKFL 300 Kč
2020-05-24 16:00 Kobylisy (2.A)DECATHLON liga FC Momentum Fc Vyhaslé Hvězdy PKFL 300 Kč
2020-05-24 13:20 Kobylisy (2.A)DECATHLON liga Ludmila A Královské Vinohrady PKFL 300 Kč
2020-06-07 14:30 Děkanka (2.A)DECATHLON liga Los Losos LVFC Prague PKFL 300 Kč
2020-06-07 20:00 Kobylisy (2.A)DECATHLON liga Kanec v bučině One Direction PKFL 300 Kč
2020-06-07 18:00 Na dlouhém lánu (2.A)DECATHLON liga Fc Vyhaslé Hvězdy Parma AG PKFL 300 Kč
2020-06-07 19:30 Na dlouhém lánu (2.A)DECATHLON liga FC Elita Converto Praha PKFL 300 Kč
2020-06-05 17:45 Koráb (2.A)DECATHLON liga Královské Vinohrady FC Momentum PKFL 300 Kč
2020-06-07 17:20 Kobylisy (2.A)DECATHLON liga Daytona b&w Ludmila A PKFL 300 Kč
2020-06-12 20:30 Kobylisy (2.A)DECATHLON liga One Direction Los Losos PKFL 300 Kč
2020-06-13 11:00 Koráb (2.A)DECATHLON liga LVFC Prague Fc Vyhaslé Hvězdy PKFL 300 Kč
2020-06-14 11:00 Křimická (2.A)DECATHLON liga Converto Praha Kanec v bučině PKFL 300 Kč
2020-06-14 17:15 Plamínkové 1 (2.A)DECATHLON liga Parma AG Královské Vinohrady PKFL 300 Kč
2020-06-14 13:20 Kobylisy (2.A)DECATHLON liga Ludmila A FC Elita PKFL 300 Kč
2020-06-14 16:00 Kobylisy (2.A)DECATHLON liga FC Momentum Daytona b&w PKFL 300 Kč
2020-04-05 17:15 Plamínkové 2 2.B liga Sehranka Eurest Runners PKFL 300 Kč
2020-04-05 14:40 Děkanka 2.B liga AG Dechcurew FC Hoblina Jižák PKFL 300 Kč
2020-04-05 17:15 Plamínkové 1 2.B liga BTW Krč fm FC Stará garda PKFL 300 Kč
2020-04-17 20:40 Kobylisy 2.B liga Pony FC FC ResslBoys PKFL 300 Kč
2020-04-18 12:00 Kobylisy 2.B liga High Society Sehranka PKFL 300 Kč
2020-04-19 20:50 Hostivař (31x43) 2.B liga FC Hoblina Jižák Druhá šance PKFL 300 Kč
2020-04-17 19:30 Plamínkové 1 2.B liga Plán B AG Dechcurew PKFL 300 Kč
2020-04-19 20:00 Kobylisy 2.B liga FC Stará garda Hell Spartans PKFL 300 Kč
2020-04-26 17:15 Plamínkové 2 2.B liga Sehranka Pony FC PKFL 300 Kč
2020-04-26 00:00 Kobylisy 2.B liga FC ResslBoys FC Hoblina Jižák PKFL 300 Kč
2020-04-26 17:15 Plamínkové 1 2.B liga BTW Krč fm High Society PKFL 300 Kč
2020-04-25 11:10 Koráb 2.B liga Hell Spartans Eurest Runners PKFL 300 Kč
2020-04-26 14:40 Děkanka 2.B liga AG Dechcurew FC Stará garda PKFL 300 Kč
2020-05-01 20:40 Kobylisy 2.B liga Pony FC FC Hoblina Jižák PKFL 300 Kč
2020-05-03 17:15 Plamínkové 2 2.B liga Sehranka BTW Krč fm PKFL 300 Kč
2020-05-01 19:30 Plamínkové 1 2.B liga Plán B FC ResslBoys PKFL 300 Kč
2020-05-30 12:00 Kobylisy 2.B liga High Society Hell Spartans PKFL 300 Kč
2020-05-03 20:00 Kobylisy 2.B liga FC Stará garda Druhá šance PKFL 300 Kč
2020-05-10 17:15 Plamínkové 1 2.B liga BTW Krč fm Pony FC PKFL 300 Kč
2020-05-10 20:50 Hostivař (31x43) 2.B liga FC Hoblina Jižák Plán B PKFL 300 Kč
2020-05-09 11:10 Koráb 2.B liga Hell Spartans Sehranka PKFL 300 Kč
2020-05-10 14:40 Kobylisy 2.B liga FC ResslBoys FC Stará garda PKFL 300 Kč
2020-05-10 08:30 FC Tempo Praha 2.B liga Druhá šance Eurest Runners PKFL 300 Kč
2020-05-15 20:40 Kobylisy 2.B liga Pony FC Plán B PKFL 300 Kč
2020-05-17 17:15 Plamínkové 1 2.B liga BTW Krč fm Hell Spartans PKFL 300 Kč
2020-05-17 20:00 Kobylisy 2.B liga FC Stará garda FC Hoblina Jižák PKFL 300 Kč
2020-05-17 17:15 Plamínkové 2 2.B liga Sehranka AG Dechcurew PKFL 300 Kč
2020-05-17 13:00 Strahov 1 2.B liga Eurest Runners FC ResslBoys PKFL 300 Kč
2020-05-16 12:00 Kobylisy 2.B liga High Society Druhá šance PKFL 300 Kč
2020-05-23 11:10 Koráb 2.B liga Hell Spartans Pony FC PKFL 300 Kč
2020-05-22 19:30 Plamínkové 1 2.B liga Plán B FC Stará garda PKFL 300 Kč
2020-05-24 14:40 Děkanka 2.B liga AG Dechcurew BTW Krč fm PKFL 300 Kč
2020-05-24 14:40 Kobylisy 2.B liga FC ResslBoys High Society PKFL 300 Kč
2020-06-05 20:40 Kobylisy 2.B liga Pony FC FC Stará garda PKFL 300 Kč
2020-06-06 11:10 Koráb 2.B liga Hell Spartans AG Dechcurew PKFL 300 Kč
2020-06-07 17:15 Plamínkové 1 2.B liga BTW Krč fm Druhá šance PKFL 300 Kč
2020-06-06 12:00 Kobylisy 2.B liga High Society FC Hoblina Jižák PKFL 300 Kč
2020-06-07 17:15 Plamínkové 2 2.B liga Sehranka FC ResslBoys PKFL 300 Kč
2020-06-14 14:40 Děkanka 2.B liga AG Dechcurew Pony FC PKFL 300 Kč
2020-06-14 20:00 Kobylisy 2.B liga FC Stará garda Eurest Runners PKFL 300 Kč
2020-06-14 14:40 Kobylisy 2.B liga FC ResslBoys BTW Krč fm PKFL 300 Kč
2020-05-31 14:30 Plamínkové 2 3.A liga LT u Dubu Lømrå tüm PKFL 300 Kč
2020-04-05 14:45 Plamínkové 2 3.A liga LT u Dubu Les Bizerâns PKFL 300 Kč
2020-04-05 16:00 Plamínkové 1 3.A liga Los Pepinos C.F. Slavoj PKFL 300 Kč
2020-04-05 11:00 Koráb 3.A liga Dvojpromileboyzz FC Horníci PKFL 300 Kč
2020-04-05 16:00 Plamínkové 2 3.A liga Los Angels Anals B Krápníkáři PKFL 300 Kč
2020-04-19 19:15 Koráb 3.A liga Les Bizerâns Slavoj PKFL 300 Kč
2020-04-19 14:45 Plamínkové 2 3.A liga LT u Dubu Dvojpromileboyzz PKFL 300 Kč
2020-04-19 17:20 Kobylisy 3.A liga GJS Los Pepinos C.F. PKFL 300 Kč
2020-04-19 16:45 Na dlouhém lánu 3.A liga FC Horníci Ligový soubor Deziluzy PKFL 300 Kč
2020-04-19 19:30 Na dlouhém lánu 3.A liga Krápníkáři Los Cojones de Martinez PKFL 300 Kč
2020-04-26 16:00 Koráb 3.A liga Dvojpromileboyzz Les Bizerâns PKFL 300 Kč
2020-04-26 18:40 Kobylisy 3.A liga Slavoj GJS PKFL 300 Kč
2020-04-26 16:00 Plamínkové 1 3.A liga Los Pepinos C.F. Krápníkáři PKFL 300 Kč
2020-04-26 16:00 Plamínkové 2 3.A liga Los Angels Anals B FC Horníci PKFL 300 Kč
2020-04-25 16:40 Koráb 3.A liga Los Cojones de Martinez Lømrå tüm PKFL 300 Kč
2020-05-03 19:15 Koráb 3.A liga Les Bizerâns GJS PKFL 300 Kč
2020-05-03 16:00 Koráb 3.A liga Dvojpromileboyzz Ligový soubor Deziluzy PKFL 300 Kč
2020-05-03 19:30 Na dlouhém lánu 3.A liga Krápníkáři Slavoj PKFL 300 Kč
2020-05-02 14:40 Plamínkové 2 3.A liga LT u Dubu Los Angels Anals B PKFL 300 Kč
2020-05-03 16:45 Na dlouhém lánu 3.A liga FC Horníci Los Cojones de Martinez PKFL 300 Kč
2020-05-10 17:20 Kobylisy 3.A liga GJS Krápníkáři PKFL 300 Kč
2020-05-10 16:00 Plamínkové 2 3.A liga Los Angels Anals B Dvojpromileboyzz PKFL 300 Kč
2020-05-10 18:40 Kobylisy 3.A liga Slavoj Lømrå tüm PKFL 300 Kč
2020-05-09 16:40 Koráb 3.A liga Los Cojones de Martinez LT u Dubu PKFL 300 Kč
2020-05-10 16:00 Plamínkové 1 3.A liga Los Pepinos C.F. FC Horníci PKFL 300 Kč
2020-05-17 19:15 Koráb 3.A liga Les Bizerâns Krápníkáři PKFL 300 Kč
2020-05-17 16:00 Koráb 3.A liga Dvojpromileboyzz Los Cojones de Martinez PKFL 300 Kč
2020-05-17 16:45 Na dlouhém lánu 3.A liga FC Horníci Slavoj PKFL 300 Kč
2020-05-17 14:40 Plamínkové 2 3.A liga LT u Dubu Los Pepinos C.F. PKFL 300 Kč
2020-05-24 16:00 Plamínkové 2 3.A liga Los Angels Anals B Les Bizerâns PKFL 300 Kč
2020-05-24 19:30 Na dlouhém lánu 3.A liga Krápníkáři Lømrå tüm PKFL 300 Kč
2020-05-23 16:40 Koráb 3.A liga Los Cojones de Martinez Ligový soubor Deziluzy PKFL 300 Kč
2020-05-24 17:20 Kobylisy 3.A liga GJS FC Horníci PKFL 300 Kč
2020-05-24 16:00 Plamínkové 1 3.A liga Los Pepinos C.F. Dvojpromileboyzz PKFL 300 Kč
2020-05-24 18:40 Kobylisy 3.A liga Slavoj LT u Dubu PKFL 300 Kč
2020-06-07 19:15 Koráb 3.A liga Les Bizerâns Lømrå tüm PKFL 300 Kč
2020-06-07 16:00 Plamínkové 2 3.A liga Los Angels Anals B Los Cojones de Martinez PKFL 300 Kč
2020-06-07 16:45 Na dlouhém lánu 3.A liga FC Horníci Krápníkáři PKFL 300 Kč
2020-06-05 19:10 Slivenec 3.A liga Ligový soubor Deziluzy Los Pepinos C.F. PKFL 300 Kč
2020-05-30 14:40 Plamínkové 2 3.A liga LT u Dubu GJS PKFL 300 Kč
2020-06-07 16:00 Koráb 3.A liga Dvojpromileboyzz Slavoj PKFL 300 Kč
2020-06-13 16:40 Koráb 3.A liga Los Cojones de Martinez Les Bizerâns PKFL 300 Kč
2020-06-14 16:00 Plamínkové 1 3.A liga Los Pepinos C.F. Los Angels Anals B PKFL 300 Kč
2020-06-14 19:30 Na dlouhém lánu 3.A liga Krápníkáři LT u Dubu PKFL 300 Kč
2020-06-14 18:40 Kobylisy 3.A liga Slavoj Ligový soubor Deziluzy PKFL 300 Kč
2020-06-14 17:20 Kobylisy 3.A liga GJS Dvojpromileboyzz PKFL 300 Kč
2020-05-30 18:00 Kobylisy 3.B liga FC Eintopf Kampa FC PKFL 300 Kč
2020-05-31 13:20 Kobylisy 3.B liga Black Bull Kobylisy Judo club Jenis PKFL 300 Kč
2020-04-05 20:00 Litvínovská 3.B liga Kubánští doutníci Black Bull Kobylisy PKFL 300 Kč
2020-04-05 19:15 Koráb 3.B liga Judo club Jenis Real Vinohrady C.F. PKFL 300 Kč
2020-04-19 14:40 Kobylisy 3.B liga Black Bull Kobylisy Real Vinohrady C.F. PKFL 300 Kč
2020-04-19 12:00 Kobylisy 3.B liga TJ Tvoja Mama SSI Group PKFL 300 Kč
2020-04-25 14:00 Koráb 3.B liga Real Vinohrady C.F. PFK Cyklona PKFL 300 Kč
2020-04-26 19:15 Koráb 3.B liga Judo club Jenis Kampa FC PKFL 300 Kč
2020-05-03 14:40 Kobylisy 3.B liga Black Bull Kobylisy PFK Cyklona PKFL 300 Kč
2020-05-03 16:00 Kobylisy 3.B liga FC Eintopf FC Atlepast PKFL 300 Kč
2020-05-03 12:00 Kobylisy 3.B liga TJ Tvoja Mama Judo club Jenis PKFL 300 Kč
2020-05-09 14:00 Koráb 3.B liga Real Vinohrady C.F. TJ Tvoja Mama PKFL 300 Kč
2020-05-17 14:40 Kobylisy 3.B liga Black Bull Kobylisy Kampa FC PKFL 300 Kč
2020-05-16 18:00 Sokol Vinohrady 3.B liga FC Atlepast SSI Group PKFL 300 Kč
2020-05-17 12:00 Kobylisy 3.B liga TJ Tvoja Mama PFK Cyklona PKFL 300 Kč
2020-05-17 16:00 Kobylisy 3.B liga FC Eintopf Dynamit Praha PKFL 300 Kč
2020-05-24 19:15 Koráb 3.B liga Judo club Jenis FC Eintopf PKFL 300 Kč
2020-05-23 14:00 Koráb 3.B liga Real Vinohrady C.F. Kubánští doutníci PKFL 300 Kč
2020-06-07 14:40 Kobylisy 3.B liga Black Bull Kobylisy TJ Tvoja Mama PKFL 300 Kč
2020-06-06 18:00 Sokol Vinohrady 3.B liga FC Atlepast Judo club Jenis PKFL 300 Kč
2020-06-07 16:00 Kobylisy 3.B liga FC Eintopf Real Vinohrady C.F. PKFL 300 Kč
2020-06-14 18:00 Štěrboholy 3.B liga Dynamit Praha Black Bull Kobylisy PKFL 300 Kč
2020-06-14 19:15 Koráb 3.B liga Judo club Jenis SSI Group PKFL 300 Kč
2020-06-13 14:00 Koráb 3.B liga Real Vinohrady C.F. FC Atlepast PKFL 300 Kč
2020-04-05 13:20 Kobylisy 3.C liga Diggers FC Plešivec PKFL 300 Kč
2020-04-05 15:30 Koráb 3.C liga Shameless CREW 1.FC Crux Praha PKFL 300 Kč
2020-04-19 18:15 Suchdol, ČZU 3.C liga FC Plešivec The Wolves of Karlin PKFL 300 Kč
2020-04-19 13:20 Kobylisy 3.C liga Diggers Perličky na dně PKFL 300 Kč
2020-04-19 17:15 Plamínkové 2 3.C liga AG UNITED FC Hedonis PKFL 300 Kč
2020-04-19 11:00 Pražačka 3.C liga Snow Kids Shameless CREW PKFL 300 Kč
2020-04-19 16:00 Plamínkové 2 3.C liga 1.FC Crux Praha Liščí trus PKFL 300 Kč
2020-04-24 19:00 Koráb 3.C liga Perličky na dně FC Plešivec PKFL 300 Kč
2020-04-26 13:30 Koráb 3.C liga The Wolves of Karlin AG UNITED PKFL 300 Kč
2020-04-26 14:45 Koráb 3.C liga Shameless CREW Diggers PKFL 300 Kč
2020-05-01 19:00 Koráb 3.C liga Perličky na dně Shameless CREW PKFL 300 Kč
2020-05-02 18:40 Kobylisy 3.C liga FC TUKABEL The Wolves of Karlin PKFL 300 Kč
2020-05-03 13:20 Kobylisy 3.C liga Diggers Liščí trus PKFL 300 Kč
2020-05-03 16:00 Plamínkové 2 3.C liga 1.FC Crux Praha FC Hedonis PKFL 300 Kč
2020-05-10 19:15 Koráb 3.C liga Shameless CREW FC Plešivec PKFL 300 Kč
2020-05-10 17:15 Plamínkové 2 3.C liga AG UNITED FC TUKABEL PKFL 300 Kč
2020-05-09 10:20 UMT Hrabákova (Chodov) 3.C liga Liščí trus Perličky na dně PKFL 300 Kč
2020-05-10 18:00 Koráb 3.C liga The Wolves of Karlin 1.FC Crux Praha PKFL 300 Kč
2020-05-17 13:30 Koráb 3.C liga Shameless CREW Liščí trus PKFL 300 Kč
2020-05-17 16:00 Plamínkové 2 3.C liga 1.FC Crux Praha AG UNITED PKFL 300 Kč
2020-05-16 14:00 Pražačka 3.C liga Snow Kids The Wolves of Karlin PKFL 300 Kč
2020-05-17 13:20 Kobylisy 3.C liga Diggers FC Hedonis PKFL 300 Kč
2020-05-23 10:20 UMT Hrabákova (Chodov) 3.C liga Liščí trus FC Plešivec PKFL 300 Kč
2020-05-22 20:15 Koráb 3.C liga FC TUKABEL 1.FC Crux Praha PKFL 300 Kč
2020-05-24 17:15 Plamínkové 2 3.C liga AG UNITED Snow Kids PKFL 300 Kč
2020-05-24 18:00 Koráb 3.C liga The Wolves of Karlin Diggers PKFL 300 Kč
2020-06-07 11:00 Pražačka 3.C liga Snow Kids FC TUKABEL PKFL 300 Kč
2020-06-07 14:45 Koráb 3.C liga Shameless CREW FC Hedonis PKFL 300 Kč
2020-06-07 13:20 Kobylisy 3.C liga Diggers AG UNITED PKFL 300 Kč
2020-06-05 19:00 Koráb 3.C liga Perličky na dně The Wolves of Karlin PKFL 300 Kč
2020-06-14 16:00 Plamínkové 2 3.C liga 1.FC Crux Praha Snow Kids PKFL 300 Kč
2020-06-13 18:40 Kobylisy 3.C liga FC TUKABEL Diggers PKFL 300 Kč
2020-06-14 18:00 Koráb 3.C liga The Wolves of Karlin Shameless CREW PKFL 300 Kč
2020-06-14 17:15 Plamínkové 2 3.C liga AG UNITED Perličky na dně PKFL 300 Kč