Rozhodčí

V případě jakéhokoliv dotazu ohledně rozhodčích nebo pískání kontaktujte manažera rozhodčích Michala Košťála.  

email: manazer.rozhodcich@pkfl.eu

tel: +420 602 389 637

Seznam rozhodčích

Jméno Křestní jméno Příjmení Hodnocení Hodnocení za poslední rok Detail
Deleg. test Košťál D. Košťál 4 0 detail
Marek Řeháček M. Řeháček 4 0 detail
Daniel Borodáč D. Borodáč 4 0 detail
Tomáš Chlum T. Chlum 5 0 detail
Michal Koštál M. Koštál 5 5 detail
Milan Janča M. Janča 5 0 detail
Zdeněk Petr Z. Petr 4 0 detail
Milan Herian M. Herian 5 0 detail
Martin Pašek M. Pašek 4 0 detail
František Novotný F. Novotný 4 5 detail
Petr Sejkot P. Sejkot 0 0 detail
Jakub Kotek J. Kotek 5 0 detail
Pavel Frantík P. Frantík 0 0 detail
Sergej Greshnyakov S. Greshnyakov 4 0 detail
Jiří Soukup J. Soukup 5 0 detail
Milan Husák M. Husák 5 0 detail
Milan Růžička M. Růžička 4 0 detail
Martin Kamenik M. Kamenik 0 0 detail
Tomáš Andrle T. Andrle 5 0 detail
Matouš Neužil M. Neužil 0 0 detail
Milan Brož M. Brož 0 0 detail
Miroslav Lach M. Lach 0 0 detail
Jakub Szocs J. Szocs 0 0 detail
Pavel Cina P. Cina 0 0 detail

Seznam volných zápasů k pískání

Datum Čas Hřiště Liga Domácí Hosté Nabízí Cena
2021-12-05 17:00 Koráb 1. liga 2021 Chodov Red Team PKFL 300 Kč
2021-10-24 19:00 Motorlet 1 1. liga 2021 Fc Vyhaslé Hvězdy Pony FC PKFL 300 Kč
2021-10-23 17:00 Děkanka 1. liga 2021 BK Roura Fellas O. A. Arrows PKFL 300 Kč
2021-10-31 19:00 Motorlet 1 1. liga 2021 Fc Vyhaslé Hvězdy AFK Bochanův Syndrom PKFL 300 Kč
2021-10-29 20:40 Kobylisy 1. liga 2021 Pony FC BK Roura Fellas PKFL 300 Kč
2021-10-31 14:00 Šance 1 1. liga 2021 O. A. Arrows FC SION PKFL 300 Kč
2021-10-30 12:00 Kobylisy 1. liga 2021 High Society Red Team PKFL 300 Kč
2021-11-07 19:45 Koráb 1. liga 2021 AFK Bochanův Syndrom Chodov PKFL 300 Kč
2021-11-06 17:00 Děkanka 1. liga 2021 BK Roura Fellas Fc Vyhaslé Hvězdy PKFL 300 Kč
2021-11-06 14:00 Děkanka 1. liga 2021 Nápoje Borussia Dortšpunt PKFL 300 Kč
2021-11-05 19:50 Plamínkové 1 1. liga 2021 Los Angels Anals High Society PKFL 300 Kč
2021-11-07 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) 1. liga 2021 Red Team O. A. Arrows PKFL 300 Kč
2021-11-13 20:00 Děkanka 1. liga 2021 BK Roura Fellas AFK Bochanův Syndrom BK Roura Fellas 300 Kč
2021-11-14 19:45 Koráb 1. liga 2021 Borussia Dortšpunt Chodov PKFL 300 Kč
2021-11-14 19:00 Motorlet 1 1. liga 2021 Fc Vyhaslé Hvězdy FC SION PKFL 300 Kč
2021-11-12 20:40 Kobylisy 1. liga 2021 Pony FC Red Team PKFL 300 Kč
2021-11-14 14:00 Šance 1 1. liga 2021 O. A. Arrows Los Angels Anals PKFL 300 Kč
2021-11-21 19:45 Koráb 1. liga 2021 AFK Bochanův Syndrom Borussia Dortšpunt PKFL 300 Kč
2021-11-21 21:00 Kobylisy 1. liga 2021 FC SION BK Roura Fellas PKFL 300 Kč
2021-11-21 17:15 Koráb 1. liga 2021 Chodov High Society PKFL 300 Kč
2021-11-21 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) 1. liga 2021 Red Team Fc Vyhaslé Hvězdy PKFL 300 Kč
2021-11-20 14:00 Děkanka 1. liga 2021 Nápoje O. A. Arrows PKFL 300 Kč
2021-11-19 19:50 Plamínkové 1 1. liga 2021 Los Angels Anals Pony FC PKFL 300 Kč
2021-10-29 17:45 Koráb 2.A liga 2021 Královské Vinohrady Ludmila A PKFL 300 Kč
2021-10-29 19:30 Plamínkové 1 2.A liga 2021 Plán B Sehranka PKFL 300 Kč
2021-10-29 19:00 Koráb 2.A liga 2021 Pivná parta FC Elita PKFL 300 Kč
2021-10-31 20:00 Litvínovská 2.A liga 2021 FC TUKABEL Kanec v bučině PKFL 300 Kč
2021-11-07 16:00 Plamínkové 2 2.A liga 2021 Eurest Runners Královské Vinohrady PKFL 300 Kč
2021-11-07 16:00 Plamínkové 1 2.A liga 2021 AG UNITED Plán B PKFL 300 Kč
2021-11-07 19:30 Na dlouhém lánu 2.A liga 2021 FC Elita FC TUKABEL PKFL 300 Kč
2021-11-14 14:30 Děkanka 2.A liga 2021 Los Losos AG UNITED PKFL 300 Kč
2021-11-12 19:30 Plamínkové 1 2.A liga 2021 Plán B Kanec v bučině PKFL 300 Kč
2021-11-14 17:15 Plamínkové 1 2.A liga 2021 BTW Krč fm FC Elita PKFL 300 Kč
2021-11-21 16:00 Plamínkové 2 2.A liga 2021 Eurest Runners Pivná parta PKFL 300 Kč
2021-11-21 16:00 Plamínkové 1 2.A liga 2021 AG UNITED Sehranka PKFL 300 Kč
2021-11-21 20:00 Kobylisy 2.A liga 2021 Kanec v bučině Los Losos PKFL 300 Kč
2021-11-19 19:30 Plamínkové 2 2.A liga 2021 FC Elita Plán B PKFL 300 Kč
2021-12-03 17:45 Koráb 2.B liga 2021 Hell Spartans Parma AG PKFL 300 Kč
2021-11-27 20:30 Koráb 2.B liga 2021 Real Vinohrady C.F. Parma AG PKFL 300 Kč
2021-12-05 16:00 Kobylisy 2.B liga 2021 FC Eintopf LT u Dubu PKFL 300 Kč
2021-10-30 20:30 Koráb 2.B liga 2021 Real Vinohrady C.F. AG Dechcurew PKFL 300 Kč
2021-11-07 20:50 Hostivař (31x43) 2.B liga 2021 FC Hoblina Jižák Real Vinohrady C.F. PKFL 300 Kč
2021-11-07 14:40 Děkanka 2.B liga 2021 AG Dechcurew Daytona b&w PKFL 300 Kč
2021-11-07 16:00 Kobylisy 2.B liga 2021 FC Eintopf FC ResslBoys PKFL 300 Kč
2021-11-07 17:15 Plamínkové 1 2.B liga 2021 Parma AG FC Stará garda PKFL 300 Kč
2021-11-14 17:20 Kobylisy 2.B liga 2021 Daytona b&w Real Vinohrady C.F. PKFL 300 Kč
2021-11-14 11:00 Křimická 2.B liga 2021 Converto Praha FC Eintopf PKFL 300 Kč
2021-11-14 20:00 Kobylisy 2.B liga 2021 FC Stará garda One Direction PKFL 300 Kč
2021-11-21 20:50 Hostivař (31x43) 2.B liga 2021 FC Hoblina Jižák Daytona b&w PKFL 300 Kč
2021-12-12 16:00 Kobylisy 2.B liga 2021 FC Eintopf Hell Spartans PKFL 300 Kč
2021-11-20 20:30 Koráb 2.B liga 2021 Real Vinohrady C.F. LT u Dubu PKFL 300 Kč
2021-11-21 17:15 Plamínkové 1 2.B liga 2021 Parma AG Converto Praha PKFL 300 Kč
2021-11-21 14:40 Děkanka 2.B liga 2021 AG Dechcurew FC Stará garda PKFL 300 Kč
2021-12-05 20:30 Sokol Vinohrady 3.A liga 2021 Slovenskočesko Ligový soubor Deziluzy PKFL 300 Kč
2021-11-28 14:40 Kobylisy 3.A liga 2021 Black Bull Kobylisy Ligový soubor Deziluzy PKFL 300 Kč
2021-12-05 14:40 Kobylisy 3.A liga 2021 Black Bull Kobylisy LVFC Prague PKFL 300 Kč
2021-10-24 20:30 Sokol Vinohrady 3.A liga 2021 Slovenskočesko FC Atlepast PKFL 300 Kč
2021-10-22 19:10 Na dlouhém lánu 3.A liga 2021 Ligový soubor Deziluzy Liščí trus PKFL 300 Kč
2021-10-31 14:45 Plamínkové 1 3.A liga 2021 FC Atlepast Modřanský svině PKFL 300 Kč
2021-11-07 20:30 Sokol Vinohrady 3.A liga 2021 Slovenskočesko Diggers PKFL 300 Kč
2021-11-07 10:00 SK Modřany 3.A liga 2021 Modřanský svině Les Bizerâns PKFL 300 Kč
2021-11-07 14:40 Kobylisy 3.A liga 2021 Black Bull Kobylisy Mazurka PKFL 300 Kč
2021-11-05 19:10 Na dlouhém lánu 3.A liga 2021 Ligový soubor Deziluzy FC Atlepast PKFL 300 Kč
2021-11-14 20:30 Sokol Vinohrady 3.A liga 2021 Slovenskočesko GJS PKFL 300 Kč
2021-11-14 18:30 Koráb 3.A liga 2021 Les Bizerâns Ligový soubor Deziluzy PKFL 300 Kč
2021-11-14 14:45 Plamínkové 1 3.A liga 2021 FC Atlepast Black Bull Kobylisy PKFL 300 Kč
2021-12-12 17:20 Kobylisy 3.A liga 2021 GJS Liščí trus PKFL 300 Kč
2021-11-21 10:00 SK Modřany 3.A liga 2021 Modřanský svině Slovenskočesko PKFL 300 Kč
2021-11-20 11:00 Koráb 3.A liga 2021 LVFC Prague Mazurka PKFL 300 Kč
2021-11-19 19:10 Na dlouhém lánu 3.A liga 2021 Ligový soubor Deziluzy Diggers PKFL 300 Kč
2021-12-12 14:40 Kobylisy 3.A liga 2021 Black Bull Kobylisy Les Bizerâns PKFL 300 Kč
2021-12-05 18:00 Štěrboholy 3.B liga 2021 Dynamit Praha Lømrå tüm PKFL 300 Kč
2021-10-23 16:30 Strahov 1 3.B liga 2021 Kampa FC Kubánští doutníci PKFL 300 Kč
2021-10-24 00:00 3.B liga 2021 Lømrå tüm Snow Kids PKFL 300 Kč
2021-10-31 17:15 Plamínkové 2 3.B liga 2021 Kubánští doutníci Dynamit Praha PKFL 300 Kč
2021-11-07 12:00 Běchovice 3.B liga 2021 FC KOBES Dvojpromileboyzz PKFL 300 Kč
2021-11-07 18:00 Štěrboholy 3.B liga 2021 Dynamit Praha Kampa FC PKFL 300 Kč
2021-11-07 15:00 Hamr 3.B liga 2021 Fc Jižní nářez Snow Kids PKFL 300 Kč
2021-11-07 00:00 3.B liga 2021 Lømrå tüm LitrpůlFC PKFL 300 Kč
2021-11-14 17:15 Plamínkové 2 3.B liga 2021 Kubánští doutníci Lømrå tüm PKFL 300 Kč
2021-11-21 00:00 3.B liga 2021 Lømrå tüm Kampa FC PKFL 300 Kč
2021-12-05 18:40 Kobylisy 3.C liga 2021 Slavoj Colombia PKFL 300 Kč
2021-12-04 18:00 FC Tempo Praha 3.C liga 2021 Sportpivo F.C. R.I.Publica United PKFL 300 Kč
2021-11-27 16:40 Koráb 3.C liga 2021 Los Cojones de Martinez Deportivo Estudiantil FC PKFL 300 Kč
2021-10-24 17:30 Stodůlky 3.C liga 2021 AC Les Rustiques Colombia PKFL 300 Kč
2021-10-31 20:40 Na dlouhém lánu 3.C liga 2021 Deportivo Estudiantil FC Perličky na dně PKFL 300 Kč
2021-10-30 12:00 Na dlouhém lánu 3.C liga 2021 Black Gold R.I.Publica United PKFL 300 Kč
2021-10-30 16:00 Pražačka 3.C liga 2021 Colombia Judo club Jenis PKFL 300 Kč
2021-11-06 18:00 Hamr 3.C liga 2021 R.I.Publica United Colombia PKFL 300 Kč
2021-11-14 18:40 Kobylisy 3.C liga 2021 Slavoj R.I.Publica United PKFL 300 Kč
2021-11-13 16:40 Koráb 3.C liga 2021 Los Cojones de Martinez Judo club Jenis PKFL 300 Kč
2021-11-20 12:00 Na dlouhém lánu 3.C liga 2021 Black Gold Slavoj PKFL 300 Kč
2021-11-21 18:30 Koráb 3.C liga 2021 Judo club Jenis Sportpivo F.C. PKFL 300 Kč