Rozhodčí

V případě jakéhokoliv dotazu ohledně rozhodčích nebo pískání kontaktujte manažera rozhodčích Michala Košťála.  

email: manazer.rozhodcich@pkfl.eu

tel: +420 602 389 637

Seznam rozhodčích

Křestní jméno Příjmení Hodnocení Hodnocení za poslední rok Detail
Deleg. test Košťál 4 0 detail
Marek Řeháček 4 5 detail
Filip Adámek 4 0 detail
David Kocman 3 0 detail
Michael Šarapatka 5 0 detail
Daniel Borodáč 4 0 detail
Michal Skala 3 0 detail
Tomáš Chlum 5 1 detail
Michal Koštál 5 5 detail
Milan Janča 5 5 detail
Zdeněk Petr 4 0 detail
Milan Herian 5 0 detail
Martin Pašek 4 0 detail
František Novotný 4 5 detail
Petr Sejkot 0 0 detail
František Stolár 0 0 detail
Jaroslav Chvojka 0 0 detail
Jakub Kotek 5 5 detail
Sergej Greshnyakov 0 0 detail
Jiří Soukup 5 5 detail
Milan Husák 5 5 detail
Milan Růžička 4 4 detail
Filip Fajkus 0 0 detail
Martin Kamenik 0 0 detail
Jan Straka 0 0 detail

Seznam volných zápasů k pískání

Datum Čas Hřiště Liga Domácí Hosté Nabízí Cena
2019-10-27 16:00 Štěrboholy 1.liga Černí Štýři Red Team PKFL 300 Kč
2019-12-01 13:30 Křimická 1.liga O. A. Arrows Chodov PKFL 300 Kč
2019-09-29 19:00 Motorlet 1 1.liga FC Nusle 420 Pivná parta PKFL 300 Kč
2019-10-06 20:30 Sportcentrum Koráb 1.liga Borussia Dortšpunt Chodov PKFL 300 Kč
2019-10-06 13:30 Křimická 1.liga O. A. Arrows FC Nusle 420 PKFL 300 Kč
2019-10-05 17:00 Děkanka 1.liga BK Roura Fellas AFK Bochanův Syndrom PKFL 300 Kč
2019-10-11 19:50 ZŠ Plamínkové 1 1.liga Los Angels Anals Chodov PKFL 300 Kč
2019-10-13 16:00 Štěrboholy 1.liga Černí Štýři O. A. Arrows PKFL 300 Kč
2019-10-13 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) 1.liga Red Team FC SION PKFL 300 Kč
2019-10-13 19:00 Motorlet 1 1.liga FC Nusle 420 BK Roura Fellas PKFL 300 Kč
2019-10-20 20:30 Sportcentrum Koráb 1.liga Borussia Dortšpunt Los Angels Anals PKFL 300 Kč
2019-10-19 19:00 Děkanka 1.liga BK Roura Fellas Černí Štýři PKFL 300 Kč
2019-10-19 14:15 Děkanka 1.liga Nápoje FC Nusle 420 PKFL 300 Kč
2019-11-03 13:30 Křimická 1.liga O. A. Arrows Borussia Dortšpunt PKFL 300 Kč
2019-11-03 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) 1.liga Red Team Los Angels Anals PKFL 300 Kč
2019-11-03 20:30 Sportcentrum Koráb 1.liga AFK Bochanův Syndrom Chodov PKFL 300 Kč
2019-11-03 16:00 Štěrboholy 1.liga Černí Štýři Nápoje PKFL 300 Kč
2019-11-03 19:00 Motorlet 1 1.liga FC Nusle 420 FC SION PKFL 300 Kč
2019-11-10 20:30 Sportcentrum Koráb 1.liga Borussia Dortšpunt Red Team PKFL 300 Kč
2019-11-09 17:00 Děkanka 1.liga BK Roura Fellas O. A. Arrows PKFL 300 Kč
2019-11-08 19:50 ZŠ Plamínkové 1 1.liga Los Angels Anals AFK Bochanův Syndrom PKFL 300 Kč
2019-11-09 14:15 Děkanka 1.liga Nápoje Pivná parta PKFL 300 Kč
2019-11-10 18:00 Sportcentrum Koráb 1.liga Chodov FC Nusle 420 PKFL 300 Kč
2019-11-10 18:40 Kobylisy 1.liga FC SION Černí Štýři PKFL 300 Kč
2019-11-16 18:00 Děkanka 1.liga BK Roura Fellas Borussia Dortšpunt PKFL 300 Kč
2019-11-17 20:30 Sportcentrum Koráb 1.liga AFK Bochanův Syndrom Red Team PKFL 300 Kč
2019-11-17 13:30 Křimická 1.liga O. A. Arrows Nápoje PKFL 300 Kč
2019-11-15 19:00 Sportcentrum Koráb 1.liga Pivná parta FC SION PKFL 300 Kč
2019-11-17 16:00 Štěrboholy 1.liga Černí Štýři Chodov PKFL 300 Kč
2019-11-24 20:30 Sportcentrum Koráb 1.liga Borussia Dortšpunt AFK Bochanův Syndrom PKFL 300 Kč
2019-11-23 14:15 Děkanka 1.liga Nápoje BK Roura Fellas PKFL 300 Kč
2019-11-24 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) 1.liga Red Team FC Nusle 420 PKFL 300 Kč
2019-11-24 18:40 Kobylisy 1.liga FC SION O. A. Arrows PKFL 300 Kč
2019-11-22 19:50 ZŠ Plamínkové 1 1.liga Los Angels Anals Černí Štýři PKFL 300 Kč
2019-11-24 18:00 Sportcentrum Koráb 1.liga Chodov Pivná parta PKFL 300 Kč
2019-12-01 13:20 Kobylisy 2.A liga Ludmila A Los Losos PKFL 300 Kč
2019-09-29 19:30 Na dlouhém lánu 2.A liga FC Elita Fc Vyhaslé Hvězdy PKFL 300 Kč
2019-10-05 11:00 Sportcentrum Koráb 2.A liga LVFC Prague One Direction PKFL 300 Kč
2019-10-13 19:30 Na dlouhém lánu 2.A liga FC Elita Daytona b&w PKFL 300 Kč
2019-10-20 17:15 ZŠ Plamínkové 1 2.A liga Parma AG FC Momentum PKFL 300 Kč
2019-10-19 11:00 Sportcentrum Koráb 2.A liga LVFC Prague Ludmila A PKFL 300 Kč
2019-10-20 18:00 Na dlouhém lánu 2.A liga Fc Vyhaslé Hvězdy Converto Praha PKFL 300 Kč
2019-11-03 17:15 ZŠ Plamínkové 1 2.A liga Parma AG Los Losos PKFL 300 Kč
2019-11-03 20:00 Kobylisy 2.A liga Kanec v bučině FC Elita PKFL 300 Kč
2019-11-03 16:00 Kobylisy 2.A liga FC Momentum LVFC Prague PKFL 300 Kč
2019-11-01 20:30 Kobylisy 2.A liga One Direction Daytona b&w PKFL 300 Kč
2019-11-03 13:20 Kobylisy 2.A liga Ludmila A Fc Vyhaslé Hvězdy PKFL 300 Kč
2019-11-03 11:00 Štěrboholy 2.A liga Converto Praha Královské Vinohrady PKFL 300 Kč
2019-11-10 14:30 Děkanka 2.A liga Los Losos Kanec v bučině PKFL 300 Kč
2019-11-09 11:00 Sportcentrum Koráb 2.A liga LVFC Prague Parma AG PKFL 300 Kč
2019-11-10 19:30 Na dlouhém lánu 2.A liga FC Elita One Direction PKFL 300 Kč
2019-11-10 18:00 Na dlouhém lánu 2.A liga Fc Vyhaslé Hvězdy FC Momentum PKFL 300 Kč
2019-11-10 17:20 Kobylisy 2.A liga Daytona b&w Converto Praha PKFL 300 Kč
2019-11-16 11:00 Sportcentrum Koráb 2.A liga LVFC Prague Los Losos PKFL 300 Kč
2019-11-15 20:30 Kobylisy 2.A liga One Direction Kanec v bučině PKFL 300 Kč
2019-11-17 17:15 ZŠ Plamínkové 1 2.A liga Parma AG Fc Vyhaslé Hvězdy PKFL 300 Kč
2019-11-17 11:00 Štěrboholy 2.A liga Converto Praha FC Elita PKFL 300 Kč
2019-11-17 16:00 Kobylisy 2.A liga FC Momentum Královské Vinohrady PKFL 300 Kč
2019-11-17 13:20 Kobylisy 2.A liga Ludmila A Daytona b&w PKFL 300 Kč
2019-11-24 14:30 Děkanka 2.A liga Los Losos One Direction PKFL 300 Kč
2019-11-24 18:00 Na dlouhém lánu 2.A liga Fc Vyhaslé Hvězdy LVFC Prague PKFL 300 Kč
2019-11-24 20:00 Kobylisy 2.A liga Kanec v bučině Converto Praha PKFL 300 Kč
2019-11-22 17:45 Sportcentrum Koráb 2.A liga Královské Vinohrady Parma AG PKFL 300 Kč
2019-11-24 19:30 Na dlouhém lánu 2.A liga FC Elita Ludmila A PKFL 300 Kč
2019-12-01 17:20 Kobylisy 2.A liga Daytona b&w FC Momentum PKFL 300 Kč
2019-10-05 12:00 Kobylisy 2.B liga High Society BTW Krč fm PKFL 300 Kč
2019-10-13 20:50 Hostivař (31x43) 2.B liga FC Hoblina Jižák Pony FC PKFL 300 Kč
2019-10-13 17:15 ZŠ Plamínkové 1 2.B liga BTW Krč fm Sehranka PKFL 300 Kč
2019-10-12 11:10 Sportcentrum Koráb 2.B liga Hell Spartans High Society PKFL 300 Kč
2019-10-18 20:30 Kobylisy 2.B liga Pony FC BTW Krč fm PKFL 300 Kč
2019-10-18 19:30 ZŠ Plamínkové 1 2.B liga Plán B FC Hoblina Jižák PKFL 300 Kč
2019-10-20 17:15 ZŠ Plamínkové 2 2.B liga Sehranka Hell Spartans PKFL 300 Kč
2019-10-27 13:00 Strahov 1 2.B liga Eurest Runners Druhá šance PKFL 300 Kč
2019-11-01 19:30 ZŠ Plamínkové 1 2.B liga Plán B Pony FC PKFL 300 Kč
2019-11-02 11:10 Sportcentrum Koráb 2.B liga Hell Spartans BTW Krč fm PKFL 300 Kč
2019-11-03 20:00 Hostivař (31x43) 2.B liga FC Hoblina Jižák FC Stará garda PKFL 300 Kč
2019-11-03 14:40 Kobylisy 2.B liga FC ResslBoys Eurest Runners PKFL 300 Kč
2019-11-03 08:30 FC Tempo Praha 2.B liga Druhá šance High Society PKFL 300 Kč
2019-11-08 20:30 Kobylisy 2.B liga Pony FC Hell Spartans PKFL 300 Kč
2019-11-10 20:00 Kobylisy 2.B liga FC Stará garda Plán B PKFL 300 Kč
2019-11-10 13:00 Strahov 1 2.B liga Eurest Runners FC Hoblina Jižák PKFL 300 Kč
2019-11-10 17:15 ZŠ Plamínkové 2 2.B liga Sehranka Druhá šance PKFL 300 Kč
2019-11-09 17:30 Kobylisy 2.B liga High Society FC ResslBoys PKFL 300 Kč
2019-11-17 20:00 Kobylisy 2.B liga FC Stará garda Pony FC PKFL 300 Kč
2019-11-17 14:40 Děkanka 2.B liga AG Dechcurew Hell Spartans PKFL 300 Kč
2019-11-15 19:30 ZŠ Plamínkové 1 2.B liga Plán B Eurest Runners PKFL 300 Kč
2019-11-17 08:30 FC Tempo Praha 2.B liga Druhá šance BTW Krč fm PKFL 300 Kč
2019-11-17 20:50 Hostivař (31x43) 2.B liga FC Hoblina Jižák High Society PKFL 300 Kč
2019-11-17 14:40 Kobylisy 2.B liga FC ResslBoys Sehranka PKFL 300 Kč
2019-11-22 20:30 Kobylisy 2.B liga Pony FC AG Dechcurew PKFL 300 Kč
2019-11-24 13:00 Strahov 1 2.B liga Eurest Runners FC Stará garda PKFL 300 Kč
2019-11-23 11:10 Sportcentrum Koráb 2.B liga Hell Spartans Druhá šance PKFL 300 Kč
2019-11-23 12:00 Kobylisy 2.B liga High Society Plán B PKFL 300 Kč
2019-11-24 17:15 ZŠ Plamínkové 1 2.B liga BTW Krč fm FC ResslBoys PKFL 300 Kč
2019-11-24 17:15 ZŠ Plamínkové 2 2.B liga Sehranka FC Hoblina Jižák PKFL 300 Kč
2019-10-28 16:30 ZŠ Plamínkové 2 3.A liga Los Angels Anals B GJS PKFL 300 Kč
2019-10-06 19:15 Sportcentrum Koráb 3.A liga Les Bizerâns Dvojpromileboyzz PKFL 300 Kč
2019-10-20 19:15 Sportcentrum Koráb 3.A liga Les Bizerâns Ligový soubor Deziluzy PKFL 300 Kč
2019-11-03 16:00 ZŠ Plamínkové 2 3.A liga Los Angels Anals B Ligový soubor Deziluzy PKFL 300 Kč
2019-12-08 16:20 Kobylisy 3.A liga GJS Lømrå tüm PKFL 300 Kč
2019-11-02 16:40 Sportcentrum Koráb 3.A liga Los Cojones de Martinez Dvojpromileboyzz PKFL 300 Kč
2019-11-10 19:15 Sportcentrum Koráb 3.A liga Les Bizerâns Los Angels Anals B PKFL 300 Kč
2019-11-09 14:40 ZŠ Plamínkové 2 3.A liga LT u Dubu Slavoj PKFL 300 Kč
2019-11-16 16:40 Sportcentrum Koráb 3.A liga Los Cojones de Martinez Los Angels Anals B PKFL 300 Kč
2019-11-16 17:20 Kobylisy 3.A liga GJS LT u Dubu PKFL 300 Kč
2019-11-17 18:40 Kobylisy 3.A liga Slavoj Dvojpromileboyzz PKFL 300 Kč
2019-11-24 19:15 Sportcentrum Koráb 3.A liga Les Bizerâns Los Cojones de Martinez PKFL 300 Kč
2019-09-22 19:30 Libeň (Podvinný Mlýn) 3.B liga PFK Cyklona Dynamit Praha PKFL 350 Kč
2019-10-13 12:00 Kobylisy 3.B liga FC Eintopf Judo club Jenis PKFL 300 Kč
2019-11-24 19:15 Sportcentrum Koráb 3.B liga Judo club Jenis FC Atlepast PKFL 300 Kč
2019-10-20 12:00 Kobylisy 3.B liga TJ Tvoja Mama Real Vinohrady C.F. PKFL 300 Kč
2019-11-03 09:00 Litvínovská 3.B liga SSI Group FC Atlepast PKFL 300 Kč
2019-11-10 14:40 Kobylisy 3.B liga Black Bull Kobylisy SSI Group PKFL 300 Kč
2019-11-10 19:30 Libeň (Podvinný Mlýn) 3.B liga PFK Cyklona Judo club Jenis PKFL 300 Kč
2019-11-24 14:40 Kobylisy 3.B liga Black Bull Kobylisy Dynamit Praha PKFL 300 Kč
2019-11-17 19:15 Sportcentrum Koráb 3.B liga Judo club Jenis Kampa FC PKFL 300 Kč
2019-11-09 18:40 Kobylisy 3.B liga FC Eintopf PFK Cyklona PKFL 300 Kč
2019-09-29 00:00 Sportcentrum Koráb 3.C liga The Wolves of Karlin FC Plešivec PKFL 300 Kč
2019-10-06 18:15 Suchdol, ČZU 3.C liga FC Plešivec Perličky na dně PKFL 300 Kč
2019-10-12 10:20 UMT Hrabákova (Chodov) 3.C liga Liščí trus Diggers PKFL 300 Kč
2019-10-13 18:15 Suchdol, ČZU 3.C liga FC Hedonis 1.FC Crux Praha PKFL 300 Kč
2019-10-20 18:15 Suchdol, ČZU 3.C liga FC Plešivec Black Gold PKFL 300 Kč
2019-11-02 10:20 UMT Hrabákova (Chodov) 3.C liga Liščí trus Black Gold PKFL 300 Kč
2019-11-03 17:15 ZŠ Plamínkové 2 3.C liga AG UNITED 1.FC Crux Praha PKFL 300 Kč
2019-11-03 18:00 Sportcentrum Koráb 3.C liga The Wolves of Karlin Snow Kids PKFL 300 Kč
2019-11-10 18:15 Suchdol, ČZU 3.C liga FC Plešivec Liščí trus PKFL 300 Kč
2019-11-10 13:20 Kobylisy 3.C liga Diggers The Wolves of Karlin PKFL 300 Kč
2019-11-17 16:00 ZŠ Plamínkové 2 3.C liga 1.FC Crux Praha FC Plešivec PKFL 300 Kč
2019-11-17 18:15 Suchdol, ČZU 3.C liga FC Hedonis Black Gold PKFL 300 Kč
2019-11-17 17:15 ZŠ Plamínkové 2 3.C liga AG UNITED Diggers PKFL 300 Kč
2019-11-17 18:00 Sportcentrum Koráb 3.C liga The Wolves of Karlin Perličky na dně PKFL 300 Kč
2019-11-23 10:20 UMT Hrabákova (Chodov) 3.C liga Liščí trus FC Hedonis PKFL 300 Kč
2019-11-24 13:20 Kobylisy 3.C liga Diggers FC TUKABEL PKFL 300 Kč
2019-11-22 19:00 Sportcentrum Koráb 3.C liga Perličky na dně AG UNITED PKFL 300 Kč