Zápasy - Ročník 2019/2020 - 3.C liga rozpis

Ročníky : 2019/2020 | 2018/2019 | 2017/2018 | 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 |

Sezóny : 2019/2020 Jaro | 2019/2020 Podzim | Vše |

Ligy : 1.liga | 2.A liga | 2.B liga | 3.A liga | 3.B liga | 3.C liga |

Zobrazit : rozpis | průběžná tabulka týmů | tabulka individuálních statistik

Kolo 1: 02.09.2019 - 08.09.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-09-08 18:15 Suchdol, ČZU FC Plešivec Snow Kids Robert Kvacskai 3 : 5
2000-09-08 18:15 FC Hedonis "Volné místo 6" :
2019-09-08 16:00 ZŠ Plamínkové 2 1.FC Crux Praha Diggers Sergej Greshnyakov 3 : 3
2019-09-08 18:00 Sportcentrum Koráb The Wolves of Karlin Liščí trus Michal Koštál 5 : 1
2019-10-25 20:45 Litvínovská FC TUKABEL Perličky na dně Marek Řeháček ***
2019-09-22 14:30 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Black Gold Sergej Greshnyakov ***
Kolo 2: 09.09.2019 - 15.09.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-09-15 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis FC Plešivec Jakub Kotek 1 : 4
2019-09-15 13:20 Kobylisy Diggers Snow Kids František Novotný 8 : 1
2000-09-15 19:15 "Volné místo 6" The Wolves of Karlin :
2019-09-13 19:00 Sportcentrum Koráb Perličky na dně 1.FC Crux Praha František Novotný 7 : 2
2019-09-14 12:40 Sportcentrum Koráb Liščí trus AG UNITED František Novotný 9 : 0
2019-09-14 12:00 Na dlouhém lánu Black Gold FC TUKABEL Jakub Kotek 0 : 11
Kolo 3: 16.09.2019 - 22.09.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-09-22 18:15 Suchdol, ČZU FC Plešivec Diggers Sehranka ***
2019-09-22 18:00 Sportcentrum Koráb The Wolves of Karlin FC Hedonis Marek Řeháček ***
2019-09-22 15:00 Křimická Snow Kids Perličky na dně Jan Straka ***
2000-09-22 17:15 AG UNITED "Volné místo 6" :
2019-09-22 16:00 ZŠ Plamínkové 2 1.FC Crux Praha Black Gold Sergej Greshnyakov ***
2019-09-20 20:45 Litvínovská FC TUKABEL Liščí trus Milan Janča :
Kolo 4: 23.09.2019 - 29.09.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-09-29 00:00 Sportcentrum Koráb The Wolves of Karlin FC Plešivec ***
2019-09-27 19:00 Sportcentrum Koráb Perličky na dně Diggers Milan Janča ***
2019-09-29 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis AG UNITED PFK Cyklona ***
2019-09-28 12:00 Na dlouhém lánu Black Gold Snow Kids Michal Koštál ***
2000-09-29 19:15 "Volné místo 6" FC TUKABEL :
2019-10-27 17:00 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus 1.FC Crux Praha Liščí trus ***
Kolo 5: 30.09.2019 - 06.10.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-10-06 18:15 Suchdol, ČZU FC Plešivec Perličky na dně ***
2019-10-06 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED The Wolves of Karlin Sehranka ***
2019-10-06 13:20 Kobylisy Diggers Black Gold Sergej Greshnyakov ***
2019-10-04 20:45 Litvínovská FC TUKABEL FC Hedonis Jaroslav Chvojka ***
2019-10-06 11:00 Pražačka Snow Kids Liščí trus Real Vinohrady C.F. ***
2000-10-06 16:00 1.FC Crux Praha "Volné místo 6" :
Kolo 6: 07.10.2019 - 13.10.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-10-13 14:40 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED FC Plešivec Sergej Greshnyakov ***
2019-10-12 12:00 Na dlouhém lánu Black Gold Perličky na dně Fc Vyhaslé Hvězdy ***
2019-10-13 18:00 Sportcentrum Koráb The Wolves of Karlin FC TUKABEL Martin Pašek ***
2019-10-12 10:20 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus Diggers ***
2019-10-13 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis 1.FC Crux Praha ***
2000-10-13 19:15 "Volné místo 6" Snow Kids :
Kolo 7: 14.10.2019 - 20.10.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-10-20 18:15 Suchdol, ČZU FC Plešivec Black Gold ***
2019-10-18 20:45 Litvínovská FC TUKABEL AG UNITED Hell Spartans ***
2019-10-18 19:00 Sportcentrum Koráb Perličky na dně Liščí trus Filip Adámek ***
2019-10-20 16:00 ZŠ Plamínkové 2 1.FC Crux Praha The Wolves of Karlin Filip Adámek ***
2000-10-20 13:20 Diggers "Volné místo 6" :
2019-10-20 11:00 Pražačka Snow Kids FC Hedonis PFK Cyklona ***
Kolo 8: 28.10.2019 - 03.11.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-11-01 20:45 Litvínovská FC TUKABEL FC Plešivec ***
2019-11-02 10:20 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus Black Gold ***
2019-11-03 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED 1.FC Crux Praha ***
2000-11-03 19:15 "Volné místo 6" Perličky na dně :
2019-11-03 18:00 Sportcentrum Koráb The Wolves of Karlin Snow Kids ***
2019-11-03 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Diggers Fc Vyhaslé Hvězdy ***
Kolo 9: 04.11.2019 - 10.11.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-11-10 18:15 Suchdol, ČZU FC Plešivec Liščí trus ***
2019-11-10 16:00 ZŠ Plamínkové 2 1.FC Crux Praha FC TUKABEL Hell Spartans ***
2000-11-09 12:00 Na dlouhém lánu Black Gold "Volné místo 6" :
2019-11-10 11:00 Pražačka Snow Kids AG UNITED Real Vinohrady C.F. ***
2019-11-08 19:00 Sportcentrum Koráb Perličky na dně FC Hedonis František Novotný ***
2019-11-10 13:20 Kobylisy Diggers The Wolves of Karlin ***
Kolo 10: 11.11.2019 - 17.11.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-11-17 16:00 ZŠ Plamínkové 2 1.FC Crux Praha FC Plešivec ***
2000-11-17 19:15 "Volné místo 6" Liščí trus :
2019-11-15 20:45 Litvínovská FC TUKABEL Snow Kids Fc Vyhaslé Hvězdy ***
2019-11-17 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Black Gold ***
2019-11-17 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Diggers ***
2019-11-17 18:00 Sportcentrum Koráb The Wolves of Karlin Perličky na dně ***
Kolo 11: 18.11.2019 - 24.11.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2000-11-24 18:15 Suchdol, ČZU FC Plešivec "Volné místo 6" :
2019-11-24 11:00 Pražačka Snow Kids 1.FC Crux Praha Real Vinohrady C.F. ***
2019-11-23 10:20 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus FC Hedonis ***
2019-11-24 13:20 Kobylisy Diggers FC TUKABEL ***
2019-11-23 12:00 Na dlouhém lánu Black Gold The Wolves of Karlin FC Hoblina Jižák ***
2019-11-22 19:00 Sportcentrum Koráb Perličky na dně AG UNITED ***
Kolo 12: 16.03.2020 - 22.03.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-03-21 11:00 Pražačka Snow Kids FC Plešivec ***
2000-03-22 19:15 "Volné místo 6" FC Hedonis :
2020-03-22 13:20 Kobylisy Diggers 1.FC Crux Praha ***
2020-03-21 10:20 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus The Wolves of Karlin ***
2020-03-20 19:00 Sportcentrum Koráb Perličky na dně FC TUKABEL ***
2020-03-21 12:00 Na dlouhém lánu Black Gold AG UNITED ***
Kolo 13: 23.03.2020 - 29.03.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-03-29 18:15 Suchdol, ČZU FC Plešivec FC Hedonis ***
2020-03-29 11:00 Pražačka Snow Kids Diggers ***
2000-03-29 18:00 The Wolves of Karlin "Volné místo 6" :
2020-03-29 16:00 ZŠ Plamínkové 2 1.FC Crux Praha Perličky na dně ***
2020-03-29 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Liščí trus ***
2020-03-27 20:40 Litvínovská FC TUKABEL Black Gold ***
Kolo 14: 30.03.2020 - 05.04.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-04-05 13:20 Kobylisy Diggers FC Plešivec ***
2020-04-05 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis The Wolves of Karlin ***
2020-04-03 19:00 Sportcentrum Koráb Perličky na dně Snow Kids ***
2000-04-05 19:15 "Volné místo 6" AG UNITED :
2020-04-04 12:00 Na dlouhém lánu Black Gold 1.FC Crux Praha ***
2020-04-04 10:20 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus FC TUKABEL ***
Kolo 15: 13.04.2020 - 19.04.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-04-19 18:15 Suchdol, ČZU FC Plešivec The Wolves of Karlin ***
2020-04-19 13:20 Kobylisy Diggers Perličky na dně ***
2020-04-19 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED FC Hedonis ***
2020-04-19 11:00 Pražačka Snow Kids Black Gold ***
2000-04-17 20:40 FC TUKABEL "Volné místo 6" :
2020-04-19 16:00 ZŠ Plamínkové 2 1.FC Crux Praha Liščí trus ***
Kolo 16: 20.04.2020 - 26.04.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-04-24 19:00 Sportcentrum Koráb Perličky na dně FC Plešivec ***
2020-04-26 18:00 Sportcentrum Koráb The Wolves of Karlin AG UNITED ***
2020-04-25 12:00 Na dlouhém lánu Black Gold Diggers ***
2020-04-26 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis FC TUKABEL ***
2020-04-25 10:20 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus Snow Kids ***
2000-04-26 19:15 "Volné místo 6" 1.FC Crux Praha :
Kolo 17: 27.04.2020 - 03.05.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-04-27 18:15 Suchdol, ČZU FC Plešivec AG UNITED ***
2020-05-01 19:00 Sportcentrum Koráb Perličky na dně Black Gold ***
2020-05-01 20:40 Litvínovská FC TUKABEL The Wolves of Karlin ***
2020-05-03 13:20 Kobylisy Diggers Liščí trus ***
2020-05-03 16:00 ZŠ Plamínkové 2 1.FC Crux Praha FC Hedonis ***
2000-05-03 11:00 Snow Kids "Volné místo 6" :
Kolo 18: 04.05.2020 - 10.05.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-05-09 12:00 Na dlouhém lánu Black Gold FC Plešivec ***
2020-05-10 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED FC TUKABEL ***
2020-05-09 10:20 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus Perličky na dně ***
2020-05-10 18:00 Sportcentrum Koráb The Wolves of Karlin 1.FC Crux Praha ***
2000-05-10 19:15 "Volné místo 6" Diggers :
2020-05-10 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Snow Kids ***
Kolo 19: 11.05.2020 - 17.05.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-05-18 18:15 FC Plešivec FC TUKABEL ***
2020-05-16 12:00 Na dlouhém lánu Black Gold Liščí trus ***
2020-05-17 16:00 ZŠ Plamínkové 2 1.FC Crux Praha AG UNITED ***
2000-05-15 19:00 Perličky na dně "Volné místo 6" :
2020-05-17 11:00 Pražačka Snow Kids The Wolves of Karlin ***
2020-05-17 13:20 Kobylisy Diggers FC Hedonis ***
Kolo 20: 18.05.2020 - 24.05.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-05-23 10:20 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus FC Plešivec ***
2020-05-22 20:40 Litvínovská FC TUKABEL 1.FC Crux Praha ***
2000-05-24 19:15 "Volné místo 6" Black Gold :
2020-05-24 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Snow Kids ***
2020-05-24 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Perličky na dně ***
2020-05-24 18:00 Sportcentrum Koráb The Wolves of Karlin Diggers ***
Kolo 21: 01.06.2020 - 07.06.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-06-07 18:15 Suchdol, ČZU FC Plešivec 1.FC Crux Praha ***
2000-06-06 10:20 Liščí trus "Volné místo 6" :
2020-06-07 11:00 Pražačka Snow Kids FC TUKABEL ***
2020-06-06 12:00 Na dlouhém lánu Black Gold FC Hedonis ***
2020-06-07 13:20 Kobylisy Diggers AG UNITED ***
2020-06-05 19:00 Sportcentrum Koráb Perličky na dně The Wolves of Karlin ***
Kolo 22: 08.06.2020 - 14.06.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2000-06-14 19:15 "Volné místo 6" FC Plešivec :
2020-06-14 16:00 ZŠ Plamínkové 2 1.FC Crux Praha Snow Kids ***
2020-06-14 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Liščí trus ***
2020-06-12 20:40 Litvínovská FC TUKABEL Diggers ***
2020-06-14 18:00 Sportcentrum Koráb The Wolves of Karlin Black Gold ***
2020-06-14 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Perličky na dně ***