Zápasy - Ročník 2016/2017 - 3.C liga rozpis

Ročníky : 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 |

Sezóny : 2016/2017 Jaro | 2016/2017 Podzim | Vše |

Ligy : 1.liga | 2.A liga | 2.B liga | 3.A liga | 3.B liga | 3.C liga |

Zobrazit : rozpis | průběžná tabulka týmů | tabulka individuálních statistik

Kolo 1: 10.09.2016 - 11.09.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-09-11 10:00 Tererova Fc Jižní nářez Dynamit Praha Los Losos 4 : 3
2016-09-10 18:00 Pražačka INTER-BOYS FC Eintopf Borussia Dortšpunt forever 1 : 2
2000-09-10 11:22 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus "volné místo 1" :
2016-10-30 19:30 Stodůlky Gunners FC Elita Deleg. test Herian 1 : 0
2016-09-10 18:40 Kobylisy FC Momentum Ničemných otců nejhorší synové Marek Řeháček 5 : 0
2016-09-11 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Military Athletic Club Warrior FC Hoblina Jižák 2 : 11
Kolo 2: 17.09.2016 - 18.09.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-09-17 18:00 Pražačka INTER-BOYS Fc Jižní nářez BK Roura Fellas 1 : 0
2000-09-17 00:00 "volné místo 1" Dynamit Praha :
2016-12-03 17:00 Stodůlky FC Eintopf Gunners Gunners 1 : 9
2016-09-18 17:45 Sokol Vinohrady Ničemných otců nejhorší synové Liščí trus FC Hedonis 2 : 10
2016-09-18 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita FC Likvidators Praha TJ Tvoja Mama 7 : 3
2016-09-18 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior FC Momentum Michal Koštál 4 : 0
Kolo 3: 24.09.2016 - 25.09.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2000-09-25 10:00 Tererova Fc Jižní nářez "volné místo 1" :
2016-11-05 18:00 Pražačka Gunners INTER-BOYS Michal Koštál 4 : 1
2016-09-25 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha Ničemných otců nejhorší synové FC Hoblina Jižák 0 : 2
2016-09-25 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha FC Eintopf AG UNITED 1 : 0
2016-09-24 11:22 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus Military Athletic Club Warrior Daniel Borodáč 4 : 5
2016-09-24 18:40 Kobylisy FC Momentum FC Elita Michal Koštál 4 : 9
Kolo 4: 01.10.2016 - 02.10.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-03-12 19:00 Stodůlky Gunners Fc Jižní nářez Michal Koštál 10 : 1
2000-10-02 17:45 Sokol Vinohrady Ničemných otců nejhorší synové "volné místo 1" :
2016-10-01 18:00 Pražačka INTER-BOYS FC Likvidators Praha Justiční omyl 3 : 0
2016-10-02 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior Dynamit Praha Daniel Borodáč 2 : 4
2016-10-01 16:00 Kobylisy FC Eintopf FC Momentum Ludmila A 0 : 2
2016-10-02 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Liščí trus Michal Koštál 6 : 3
Kolo 5: 08.10.2016 - 09.10.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-10-09 10:00 Tererova Fc Jižní nářez Ničemných otců nejhorší synové Zdeněk Petr 3 : 1
2017-04-02 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Gunners Tomáš Chlum 1 : 14
2000-10-08 00:00 "volné místo 1" Military Athletic Club Warrior :
2016-10-08 18:40 Kobylisy FC Momentum INTER-BOYS Tomáš Chlum 3 : 1
2016-10-09 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha FC Elita FC Hoblina Jižák 2 : 5
2016-10-08 11:22 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus FC Eintopf BK Roura Fellas 3 : 1
Kolo 6: 15.10.2016 - 16.10.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-10-16 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Fc Jižní nářez Milan Janča 0 : 2
2016-10-16 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior Ničemných otců nejhorší synové Daniel Borodáč 15 : 3
2016-10-16 19:00 Stodůlky Gunners FC Momentum 10 : 2
2000-10-16 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita "volné místo 1" :
2016-10-15 18:00 Pražačka INTER-BOYS Liščí trus FC Hedonis 1 : 6
2016-10-15 16:00 Kobylisy FC Eintopf Dynamit Praha Parma AG 1 : 3
Kolo 7: 22.10.2016 - 23.10.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-04-17 16:00 Tererova Fc Jižní nářez Military Athletic Club Warrior Fc Jižní nářez 2 : 3
2016-10-22 18:40 Kobylisy FC Momentum FC Likvidators Praha Michal Koštál 5 : 1
2016-10-23 17:45 Sokol Vinohrady Ničemných otců nejhorší synové FC Elita Hell Spartans 3 : 4
2016-10-22 11:22 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus Gunners Michal Koštál 0 : 6
2000-10-22 00:00 "volné místo 1" FC Eintopf :
2016-10-23 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha INTER-BOYS Deleg. test Herian 1 : 0
Kolo 8: 05.11.2016 - 06.11.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-11-05 18:40 Kobylisy FC Momentum Fc Jižní nářez AG UNITED 0 : 3
2016-11-06 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Military Athletic Club Warrior Zdeněk Petr 5 : 3
2016-11-06 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Liščí trus Lokoti 4 : 3
2016-11-05 16:00 Kobylisy FC Eintopf Ničemných otců nejhorší synové FC Hedonis 6 : 1
2016-11-06 19:00 Stodůlky Gunners Dynamit Praha Michal Koštál 4 : 1
2000-11-05 18:00 Pražačka INTER-BOYS "volné místo 1" :
Kolo 9: 12.11.2016 - 13.11.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-11-13 10:00 Tererova Fc Jižní nářez FC Elita Parma AG 0 : 5
2016-11-12 11:22 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus FC Momentum Michal Koštál 7 : 9
2016-11-13 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior FC Eintopf Daniel Borodáč 3 : 2
2016-11-13 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha FC Likvidators Praha BK Roura Fellas 5 : 3
2016-11-13 17:45 Sokol Vinohrady Ničemných otců nejhorší synové INTER-BOYS Los Losos 2 : 4
2000-11-12 00:00 "volné místo 1" Gunners :
Kolo 10: 19.11.2016 - 20.11.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-11-19 11:22 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus Fc Jižní nářez Michal Koštál 2 : 1
2016-11-19 16:00 Kobylisy FC Eintopf FC Elita Zdeněk Petr 2 : 3
2016-11-19 18:40 Kobylisy FC Momentum Dynamit Praha Zdeněk Petr 1 : 4
2016-11-19 18:00 Pražačka INTER-BOYS Military Athletic Club Warrior Los Losos 0 : 6
2000-11-20 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha "volné místo 1" :
2016-11-20 18:00 Stodůlky Gunners Ničemných otců nejhorší synové Michal Koštál 12 : 1
Kolo 11: 26.11.2016 - 27.11.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-11-27 10:00 Tererova Fc Jižní nářez FC Eintopf Michal Koštál 0 : 2
2016-10-30 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha Liščí trus Milan Janča 4 : 1
2016-11-27 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita INTER-BOYS Michal Skala 2 : 1
2000-11-26 00:00 "volné místo 1" FC Momentum :
2016-11-27 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior Gunners Marek Řeháček 1 : 3
2016-11-27 17:45 Sokol Vinohrady Ničemných otců nejhorší synové FC Likvidators Praha Hell Spartans 8 : 2
Kolo 12: 13.03.2017 - 19.03.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-03-19 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha Fc Jižní nářez FC Hedonis 2 : 3
2017-03-18 16:00 Kobylisy FC Eintopf INTER-BOYS Tomáš Chlum 1 : 3
2017-03-19 16:00 UMT Hrabákova (Chodov) Aquapelís Liščí trus Michal Skala 3 : 5
2017-03-17 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Gunners Michal Koštál 1 : 2
2017-03-19 17:45 Sokol Vinohrady Ničemných otců nejhorší synové FC Momentum Tomáš Skokánek 2 : 8
2017-03-19 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior FC Likvidators Praha Marek Řeháček 7 : 4
Kolo 13: 20.03.2017 - 26.03.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-03-26 17:00 Tererova Fc Jižní nářez INTER-BOYS Fc Jižní nářez 1 : 2
2017-03-26 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha Aquapelís Hell Spartans 9 : 3
2017-03-26 19:00 Stodůlky Gunners FC Eintopf FC Nusle 420 9 : 1
2017-06-11 11:02 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus Ničemných otců nejhorší synové Ničemných otců nejhorší synové 8 : 2
2017-03-26 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha FC Elita Michal Koštál 0 : 9
2017-03-25 18:40 Kobylisy FC Momentum Military Athletic Club Warrior Daniel Borodáč 4 : 8
Kolo 14: 27.03.2017 - 02.04.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-04-02 16:00 UMT Hrabákova (Chodov) Aquapelís Fc Jižní nářez Deleg. nedorazil () 2 : 3
2017-04-01 18:00 Pražačka INTER-BOYS Gunners Tomáš Chlum 0 : 3
2017-04-02 17:45 Sokol Vinohrady Ničemných otců nejhorší synové Dynamit Praha Ludmila A 4 : 4
2017-04-01 16:00 Kobylisy FC Eintopf FC Likvidators Praha Michal Koštál 3 : 2
2017-04-01 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior Liščí trus Liščí trus 10 : 2
2017-04-02 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita FC Momentum AGB Prague 2 : 5
Kolo 15: 03.04.2017 - 09.04.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-04-09 10:00 Tererova Fc Jižní nářez Gunners Tomáš Chlum 0 : 5
2017-04-09 18:00 UMT Hrabákova (Chodov) Aquapelís Ničemných otců nejhorší synové Marek Štěpán 4 : 5
2017-04-09 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha INTER-BOYS FC Hoblina Jižák 1 : 3
2017-04-09 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha Military Athletic Club Warrior FC Nusle 420 4 : 2
2017-04-08 18:40 Kobylisy FC Momentum FC Eintopf Marek Řeháček 4 : 0
2017-04-08 10:22 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus FC Elita Daniel Borodáč 3 : 4
Kolo 16: 17.04.2017 - 23.04.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-04-23 17:45 Sokol Vinohrady Ničemných otců nejhorší synové Fc Jižní nářez Lokoti 1 : 7
2017-04-23 19:00 Stodůlky Gunners FC Likvidators Praha AG UNITED 5 : 0
2017-04-23 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior Aquapelís František Novotný 8 : 4
2017-04-22 18:00 Pražačka INTER-BOYS FC Momentum Tomáš Chlum 3 : 2
2017-04-23 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Dynamit Praha František Novotný 1 : 2
2017-04-22 20:00 Kobylisy FC Eintopf Liščí trus Michal Koštál 1 : 5
Kolo 17: 24.04.2017 - 30.04.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-04-30 10:00 Tererova Fc Jižní nářez FC Likvidators Praha Justiční omyl 2 : 4
2017-04-30 17:45 Sokol Vinohrady Ničemných otců nejhorší synové Military Athletic Club Warrior Ludmila A 2 : 4
2017-04-29 18:40 Kobylisy FC Momentum Gunners Tomáš Chlum 3 : 4
2017-04-30 16:00 UMT Hrabákova (Chodov) Aquapelís FC Elita František Novotný 1 : 13
2017-04-30 13:02 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus INTER-BOYS František Novotný 3 : 3
2017-04-30 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha FC Eintopf František Novotný 3 : 1
Kolo 18: 01.05.2017 - 07.05.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-05-08 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior Fc Jižní nářez Michal Koštál 2 : 4
2017-05-07 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha FC Momentum Ludmila A 4 : 4
2017-05-07 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Ničemných otců nejhorší synové Tomáš Chlum 6 : 2
2017-05-07 19:00 Stodůlky Gunners Liščí trus Parma AG 4 : 10
2017-05-06 16:00 Kobylisy FC Eintopf Aquapelís Tomáš Chlum 5 : 2
2017-05-06 18:00 Pražačka INTER-BOYS Dynamit Praha Tomáš Chlum 3 : 5
Kolo 19: 08.05.2017 - 14.05.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-05-14 10:00 Tererova Fc Jižní nářez FC Momentum Tomáš Chlum 1 : 18
2017-05-14 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior FC Elita Tomáš Chlum 6 : 2
2017-05-13 10:22 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus FC Likvidators Praha Tomáš Chlum 7 : 3
2017-05-14 17:45 Sokol Vinohrady Ničemných otců nejhorší synové FC Eintopf Hell Spartans 6 : 2
2017-05-14 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha Gunners Michal Koštál 4 : 4
2017-05-14 16:00 UMT Hrabákova (Chodov) Aquapelís INTER-BOYS Michal Skala 1 : 2
Kolo 20: 15.05.2017 - 21.05.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-05-21 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Fc Jižní nářez František Novotný 11 : 4
2017-05-20 18:40 Kobylisy FC Momentum Liščí trus Marek Řeháček 3 : 5
2017-05-26 20:30 Kobylisy FC Eintopf Military Athletic Club Warrior Military Athletic Club Warrior 0 : 5
2017-05-21 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Dynamit Praha Tomáš Chlum 1 : 6
2017-05-20 18:00 Pražačka INTER-BOYS Ničemných otců nejhorší synové LT u Dubu 3 : 1
2017-05-21 19:00 Stodůlky Gunners Aquapelís Lokoti 16 : 5
Kolo 21: 29.05.2017 - 04.06.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-06-04 10:00 Tererova Fc Jižní nářez Liščí trus Michal Koštál 5 : 1
2017-06-04 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita FC Eintopf BK Roura Fellas 11 : 2
2017-06-04 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha FC Momentum Michal Skala 3 : 2
2017-06-04 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior INTER-BOYS František Novotný 5 : 0
2017-06-04 16:00 UMT Hrabákova (Chodov) Aquapelís FC Likvidators Praha Michal Skala 0 : 5
2017-06-04 17:45 Sokol Vinohrady Ničemných otců nejhorší synové Gunners Tomáš Skokánek 5 : 15
Kolo 22: 05.06.2017 - 11.06.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-06-10 16:00 Kobylisy FC Eintopf Fc Jižní nářez František Novotný 0 : 3
2017-06-10 10:22 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus Dynamit Praha Michal Koštál 5 : 0
2017-06-10 18:00 Pražačka INTER-BOYS FC Elita Milan Herian 4 : 7
2017-06-10 18:40 Kobylisy FC Momentum Aquapelís František Novotný 5 : 0
2017-06-11 19:00 Stodůlky Gunners Military Athletic Club Warrior Milan Janča 2 : 6
2017-06-11 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Ničemných otců nejhorší synové FC Hoblina Jižák 3 : 7