Zápasy - Ročník 2017/2018 - 3.C liga rozpis

Ročníky : 2017/2018 | 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 |

Sezóny : 2017/2018 Jaro | 2017/2018 Podzim | Vše |

Ligy : 1.liga | 2.A liga | 2.B liga | 3.A liga | 3.B liga | 3.C liga |

Zobrazit : rozpis | průběžná tabulka týmů | tabulka individuálních statistik

Kolo 1: 04.09.2017 - 10.09.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-09-10 20:50 Na dlouhém lánu Eurest Runners Darkage František Novotný 0 : 2
2017-09-10 16:00 Kobylisy Lhotka stars Ničemných otců nejhorší synové Michael Šarapatka 3 : 0
2017-09-10 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Plán B Military Athletic Club Warrior 1 : 3
2017-09-08 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals FC ResslBoys František Novotný 6 : 1
2017-09-28 20:00 SK Slavia Praha Hail Hydra FC Momentum Filip Adámek 3 : 8
2017-09-09 18:40 Kobylisy Kubánští doutníci Perličky na dně Borussia Dortšpunt forever 2 : 0
Kolo 2: 11.09.2017 - 17.09.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-09-17 16:00 Kobylisy Lhotka stars Eurest Runners Milan Herian 3 : 1
2017-09-15 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Plán B Darkage František Novotný 6 : 1
2017-09-17 20:20 Na dlouhém lánu Ničemných otců nejhorší synové Los Angels Anals Michal Koštál 1 : 18
2017-09-16 18:40 Kobylisy FC Momentum AG UNITED Michal Koštál 0 : 5
2017-09-17 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Kubánští doutníci Michal Skala 1 : 4
2017-09-15 19:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Hail Hydra Martin Pašek 2 : 3
Kolo 3: 18.09.2017 - 24.09.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-09-24 20:50 Na dlouhém lánu Eurest Runners Plán B František Novotný 0 : 5
2017-09-22 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Lhotka stars Daniel Borodáč 5 : 2
2017-09-24 16:00 Kobylisy Darkage FC Momentum František Novotný 2 : 4
2017-10-01 19:00 Sportcentrum Koráb Kubánští doutníci Ničemných otců nejhorší synové Michal Koštál 4 : 1
2017-09-24 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Perličky na dně BK Roura Fellas 1 : 2
2017-09-21 20:00 SK Slavia Praha Hail Hydra FC ResslBoys František Novotný 2 : 3
Kolo 4: 02.10.2017 - 08.10.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-10-06 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Eurest Runners Michal Koštál 5 : 0
2017-10-07 18:40 Kobylisy FC Momentum Plán B Milan Janča 6 : 1
2017-10-08 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kubánští doutníci Michael Šarapatka 5 : 0
2017-10-06 19:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Darkage Milan Herian 3 : 1
2017-10-08 20:20 Na dlouhém lánu Ničemných otců nejhorší synové Hail Hydra František Novotný 4 : 5
2017-10-08 14:40 Kobylisy FC ResslBoys AG UNITED Michael Šarapatka 3 : 2
Kolo 5: 09.10.2017 - 15.10.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-10-15 20:50 Na dlouhém lánu Eurest Runners FC Momentum František Novotný 5 : 3
2017-10-14 18:40 Kobylisy Kubánští doutníci Los Angels Anals František Novotný 1 : 5
2017-10-13 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Plán B Perličky na dně Tomáš Chlum 2 : 5
2017-10-12 20:00 SK Slavia Praha Hail Hydra Lhotka stars František Novotný 1 : 1
2017-10-15 16:00 Kobylisy Darkage FC ResslBoys Marek Řeháček 1 : 5
2017-10-15 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Ničemných otců nejhorší synové František Novotný 5 : 1
Kolo 6: 16.10.2017 - 22.10.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-10-21 18:40 Kobylisy Kubánští doutníci Eurest Runners Michal Koštál 1 : 3
2017-10-20 19:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně FC Momentum Michal Skala 3 : 3
2017-10-20 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Hail Hydra Filip Adámek 14 : 3
2017-10-22 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Plán B František Novotný 0 : 2
2017-10-22 16:00 Kobylisy Lhotka stars AG UNITED František Novotný 1 : 2
2017-10-22 20:50 Na dlouhém lánu Ničemných otců nejhorší synové Darkage Michal Koštál 2 : 2
Kolo 7: 23.10.2017 - 29.10.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-10-29 20:50 Na dlouhém lánu Eurest Runners Perličky na dně František Novotný 2 : 2
2017-10-26 20:00 SK Slavia Praha Hail Hydra Kubánští doutníci František Novotný 4 : 4
2017-10-28 18:40 Kobylisy FC Momentum FC ResslBoys František Novotný 3 : 1
2017-10-29 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Los Angels Anals Michal Koštál 4 : 7
2017-10-27 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Plán B Ničemných otců nejhorší synové František Novotný 8 : 1
2017-10-29 16:00 Kobylisy Darkage Lhotka stars František Novotný 1 : 1
Kolo 8: 30.10.2017 - 05.11.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-11-02 20:00 SK Slavia Praha Hail Hydra Eurest Runners František Novotný 7 : 6
2017-11-05 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Perličky na dně František Novotný 2 : 4
2017-11-04 18:40 Kobylisy Kubánští doutníci AG UNITED Marek Řeháček 8 : 0
2017-11-05 20:50 Na dlouhém lánu Ničemných otců nejhorší synové FC Momentum Tomáš Chlum 0 : 5
2017-11-03 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Darkage Milan Herian 9 : 3
2017-11-05 16:00 Kobylisy Lhotka stars Plán B František Novotný 2 : 2
Kolo 9: 06.11.2017 - 12.11.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-11-12 20:50 Na dlouhém lánu Eurest Runners FC ResslBoys František Novotný 1 : 4
2017-11-12 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Hail Hydra František Novotný 3 : 4
2017-11-10 19:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Ničemných otců nejhorší synové Roman Procházka 3 : 3
2017-11-12 16:00 Kobylisy Darkage Kubánští doutníci Michal Skala 1 : 11
2017-11-11 18:40 Kobylisy FC Momentum Lhotka stars Michal Koštál 2 : 1
2017-11-10 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Plán B Los Angels Anals František Novotný 1 : 2
Kolo 10: 20.11.2017 - 26.11.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-11-26 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Eurest Runners BK Roura Fellas ***
2017-11-26 20:50 Na dlouhém lánu Ničemných otců nejhorší synové FC ResslBoys Filip Adámek ***
2017-11-23 20:00 SK Slavia Praha Hail Hydra Darkage Tomáš Chlum ***
2017-11-26 16:00 Kobylisy Lhotka stars Perličky na dně František Novotný ***
2017-11-25 18:40 Kobylisy Kubánští doutníci Plán B František Novotný ***
2017-11-24 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals FC Momentum František Novotný ***
Kolo 11: 27.11.2017 - 03.12.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-12-03 20:50 Na dlouhém lánu Eurest Runners Ničemných otců nejhorší synové Michal Koštál ***
2017-12-03 16:00 Kobylisy Darkage AG UNITED Tomáš Chlum ***
2017-12-03 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Lhotka stars Tomáš Chlum ***
2017-12-01 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Plán B Hail Hydra Roman Procházka ***
2017-12-01 19:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Los Angels Anals František Novotný ***
2017-12-02 18:40 Kobylisy FC Momentum Kubánští doutníci Michal Koštál ***
Kolo 12: 12.03.2018 - 18.03.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-03-18 16:00 Kobylisy Darkage Eurest Runners ***
2018-03-18 20:20 Na dlouhém lánu Ničemných otců nejhorší synové Lhotka stars ***
2018-03-16 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Plán B AG UNITED ***
2018-03-18 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Los Angels Anals ***
2018-03-17 18:40 Kobylisy FC Momentum Hail Hydra ***
2018-03-16 19:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Kubánští doutníci ***
Kolo 13: 19.03.2018 - 25.03.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-03-25 20:50 Na dlouhém lánu Eurest Runners Lhotka stars ***
2018-03-25 16:00 Kobylisy Darkage Plán B ***
2018-03-23 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Ničemných otců nejhorší synové ***
2018-03-25 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED FC Momentum ***
2018-03-24 18:40 Kobylisy Kubánští doutníci FC ResslBoys ***
2018-03-22 20:00 SK Slavia Praha Hail Hydra Perličky na dně ***
Kolo 14: 02.04.2018 - 08.04.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-04-06 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Plán B Eurest Runners ***
2018-04-08 16:00 Kobylisy Lhotka stars Los Angels Anals ***
2018-04-07 18:40 Kobylisy FC Momentum Darkage ***
2018-04-08 20:20 Na dlouhém lánu Ničemných otců nejhorší synové Kubánští doutníci ***
2018-04-06 19:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně AG UNITED ***
2018-04-08 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Hail Hydra ***
Kolo 15: 09.04.2018 - 15.04.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-04-15 20:50 Na dlouhém lánu Eurest Runners Los Angels Anals ***
2018-04-13 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Plán B FC Momentum ***
2018-04-14 18:40 Kobylisy Kubánští doutníci Lhotka stars ***
2018-04-15 16:00 Kobylisy Darkage Perličky na dně ***
2018-04-12 20:00 SK Slavia Praha Hail Hydra Ničemných otců nejhorší synové ***
2018-04-15 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED FC ResslBoys ***
Kolo 16: 16.04.2018 - 22.04.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-04-28 18:40 Kobylisy FC Momentum Eurest Runners FC Momentum ***
2018-04-20 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Kubánští doutníci ***
2018-04-20 19:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Plán B ***
2018-04-22 16:00 Kobylisy Lhotka stars Hail Hydra ***
2018-04-22 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Darkage ***
2018-04-22 20:20 Na dlouhém lánu Ničemných otců nejhorší synové AG UNITED ***
Kolo 17: 30.04.2018 - 06.05.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-05-06 20:50 Na dlouhém lánu Eurest Runners Kubánští doutníci ***
2018-05-05 18:40 Kobylisy FC Momentum Perličky na dně ***
2018-05-03 20:00 SK Slavia Praha Hail Hydra Los Angels Anals ***
2018-05-04 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Plán B FC ResslBoys ***
2018-05-06 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Lhotka stars ***
2018-05-06 16:00 Kobylisy Darkage Ničemných otců nejhorší synové ***
Kolo 18: 07.05.2018 - 13.05.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-05-11 19:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Eurest Runners ***
2018-05-12 18:40 Kobylisy Kubánští doutníci Hail Hydra ***
2018-05-13 14:40 Kobylisy FC ResslBoys FC Momentum ***
2018-05-11 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals AG UNITED ***
2018-05-13 20:50 Na dlouhém lánu Ničemných otců nejhorší synové Plán B ***
2018-05-13 16:00 Kobylisy Lhotka stars Darkage ***
Kolo 19: 14.05.2018 - 20.05.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-05-20 20:50 Na dlouhém lánu Eurest Runners Hail Hydra ***
2018-05-18 19:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně FC ResslBoys ***
2018-05-20 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Kubánští doutníci ***
2018-05-19 18:40 Kobylisy FC Momentum Ničemných otců nejhorší synové ***
2018-05-20 16:00 Kobylisy Darkage Los Angels Anals ***
2018-05-18 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Plán B Lhotka stars ***
Kolo 20: 21.05.2018 - 27.05.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-05-27 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Eurest Runners ***
2018-05-24 20:00 SK Slavia Praha Hail Hydra AG UNITED ***
2018-05-27 20:50 Na dlouhém lánu Ničemných otců nejhorší synové Perličky na dně ***
2018-05-26 18:40 Kobylisy Kubánští doutníci Darkage ***
2018-05-27 16:00 Kobylisy Lhotka stars FC Momentum ***
2018-05-25 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Plán B ***
Kolo 21: 04.06.2018 - 10.06.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-06-10 20:50 Na dlouhém lánu Eurest Runners AG UNITED ***
2018-06-10 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Ničemných otců nejhorší synové ***
2018-06-10 16:00 Kobylisy Darkage Hail Hydra ***
2018-06-08 19:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Lhotka stars ***
2018-06-08 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Plán B Kubánští doutníci ***
2018-06-09 18:40 Kobylisy FC Momentum Los Angels Anals ***
Kolo 22: 11.06.2018 - 17.06.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-06-17 20:50 Na dlouhém lánu Ničemných otců nejhorší synové Eurest Runners ***
2018-06-17 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Darkage ***
2018-06-17 16:00 Kobylisy Lhotka stars FC ResslBoys ***
2018-06-14 20:00 SK Slavia Praha Hail Hydra Plán B ***
2018-06-15 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Perličky na dně ***
2018-06-16 18:40 Kobylisy Kubánští doutníci FC Momentum ***

Naše další projekty:

2vs2 Liga    Zimní Liga

Založit nový tým   Přihlásit se do administrace

Spolupracujeme s: