Zápasy - Ročník 2018/2019 - 3.C liga rozpis

Ročníky : 2018/2019 | 2017/2018 | 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 |

Sezóny : 2018/2019 Jaro | 2018/2019 Podzim | Vše |

Ligy : 1.liga | 2.A liga | 2.B liga | 3.A liga | 3.B liga | 3.C liga |

Zobrazit : rozpis | průběžná tabulka týmů | tabulka individuálních statistik

Kolo 1: 03.09.2018 - 09.09.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2000-09-09 20:00 Na ovčíně (Záběhlice) 1.FC Crux Praha "Volné místo 3" :
2018-09-09 17:15 Litvínovská FC Jednota AG UNITED 1 : 4
2018-09-09 09:00 Litvínovská IN-spirace/SSI Group Dynamit Praha František Novotný 1 : 3
2000-09-09 16:00 "Volné místo 6" GJS :
2018-09-09 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B Plán B Tomáš Chlum 1 : 6
2018-09-07 19:00 Sportcentrum Koráb Perličky na dně LVFC Prague Jaroslav Chvojka 0 : 5
Kolo 2: 10.09.2018 - 16.09.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-09-09 20:00 Litvínovská FC Jednota 1.FC Crux Praha Tomáš Chlum 5 : 4
2000-09-16 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha "Volné místo 3" :
2000-09-16 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED "Volné místo 6" :
2018-09-14 19:30 ZŠ Plamínkové 1 Plán B IN-spirace/SSI Group Michal Koštál 5 : 0
2018-09-16 17:20 Kobylisy GJS Perličky na dně František Novotný 4 : 1
2018-09-16 15:00 Sportcentrum Koráb LVFC Prague Los Angels Anals B LVFC Prague 2 : 4
Kolo 3: 17.09.2018 - 23.09.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-09-23 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) 1.FC Crux Praha Dynamit Praha FC Hoblina Jižák 1 : 13
2000-09-23 16:00 "Volné místo 6" FC Jednota :
2000-09-17 00:00 "Volné místo 3" Plán B :
2018-09-21 19:00 Sportcentrum Koráb Perličky na dně AG UNITED František Novotný 1 : 3
2018-09-23 09:00 Litvínovská IN-spirace/SSI Group LVFC Prague Michal Koštál 0 : 7
2018-09-23 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B GJS František Novotný 4 : 0
Kolo 4: 01.10.2018 - 07.10.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2000-10-07 16:00 "Volné místo 6" 1.FC Crux Praha :
2018-11-16 19:40 ZŠ Plamínkové 1 Plán B Dynamit Praha Dynamit Praha 2 : 1
2018-10-07 20:00 Litvínovská FC Jednota Perličky na dně Jaroslav Chvojka 5 : 3
2000-10-06 11:00 Sportcentrum Koráb LVFC Prague "Volné místo 3" :
2018-10-07 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Los Angels Anals B FC Hoblina Jižák 6 : 0
2018-10-07 17:20 Kobylisy GJS IN-spirace/SSI Group František Novotný 4 : 2
Kolo 5: 08.10.2018 - 14.10.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-10-14 19:00 Na ovčíně (Záběhlice) 1.FC Crux Praha Plán B Martin Pašek 3 : 6
2000-10-12 19:00 Sportcentrum Koráb Perličky na dně "Volné místo 6" :
2018-10-14 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha LVFC Prague 6 : 3
2018-10-14 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B FC Jednota Martin Pašek 13 : 1
2000-10-08 00:00 "Volné místo 3" GJS :
2018-10-14 09:00 Litvínovská IN-spirace/SSI Group AG UNITED Martin Pašek 4 : 9
Kolo 6: 15.10.2018 - 21.10.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-10-19 19:00 Sportcentrum Koráb Perličky na dně 1.FC Crux Praha Jaroslav Chvojka 10 : 1
2018-10-20 11:00 Sportcentrum Koráb LVFC Prague Plán B Tomáš Chlum 1 : 3
2000-10-21 16:00 "Volné místo 6" Los Angels Anals B :
2018-10-21 17:20 Kobylisy GJS Dynamit Praha František Novotný 2 : 4
2018-10-21 20:00 Litvínovská FC Jednota IN-spirace/SSI Group Michal Koštál 2 : 10
2000-10-21 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED "Volné místo 3" :
Kolo 7: 22.10.2018 - 28.10.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-10-28 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) 1.FC Crux Praha LVFC Prague Michal Koštál 3 : 13
2018-10-28 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B Perličky na dně František Novotný 4 : 1
2018-10-26 19:30 ZŠ Plamínkové 1 Plán B GJS Daniel Borský 2 : 2
2000-10-28 09:00 IN-spirace/SSI Group "Volné místo 6" :
2018-10-28 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha AG UNITED Fc Vyhaslé Hvězdy 7 : 1
2000-10-22 00:00 "Volné místo 3" FC Jednota :
Kolo 8: 29.10.2018 - 04.11.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-11-04 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B 1.FC Crux Praha FC Hoblina Jižák 7 : 0
2018-11-04 17:20 Kobylisy GJS LVFC Prague František Novotný 2 : 4
2018-11-02 19:00 Sportcentrum Koráb Perličky na dně IN-spirace/SSI Group Daniel Borský 5 : 9
2018-11-03 15:50 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Plán B AG UNITED 0 : 2
2000-11-04 16:00 "Volné místo 6" "Volné místo 3" :
2018-11-04 20:00 Litvínovská FC Jednota Dynamit Praha Sehranka 0 : 9
Kolo 9: 05.11.2018 - 11.11.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-11-11 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) 1.FC Crux Praha GJS Jakub Kotek 3 : 8
2018-11-18 18:00 Litvínovská IN-spirace/SSI Group Los Angels Anals B IN-spirace/SSI Group :
2018-11-10 11:00 Sportcentrum Koráb LVFC Prague AG UNITED Daniel Borský 1 : 0
2000-11-05 00:00 "Volné místo 3" Perličky na dně :
2018-11-09 19:30 ZŠ Plamínkové 1 Plán B FC Jednota Fc Vyhaslé Hvězdy 7 : 0
2000-11-11 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha "Volné místo 6" :
Kolo 10: 12.11.2018 - 18.11.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-11-18 09:00 Litvínovská IN-spirace/SSI Group 1.FC Crux Praha František Novotný :
2018-11-18 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED GJS Daniel Borský :
2000-11-18 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B "Volné místo 3" :
2018-11-18 20:00 Litvínovská FC Jednota LVFC Prague Jaroslav Chvojka :
2018-11-30 19:00 Sportcentrum Koráb Perličky na dně Dynamit Praha Dynamit Praha ***
2000-11-18 16:00 "Volné místo 6" Plán B :
Kolo 11: 19.11.2018 - 25.11.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-11-25 19:00 Na ovčíně (Záběhlice) 1.FC Crux Praha AG UNITED Martin Pašek ***
2000-11-19 00:00 "Volné místo 3" IN-spirace/SSI Group :
2018-11-25 13:00 Kobylisy GJS FC Jednota GJS ***
2018-11-25 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha Los Angels Anals B ***
2000-11-24 11:00 Sportcentrum Koráb LVFC Prague "Volné místo 6" :
2018-11-23 19:30 ZŠ Plamínkové 1 Plán B Perličky na dně Hell Spartans ***
Kolo 12: 04.03.2019 - 10.03.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-03-04 00:00 "Volné místo 3" 1.FC Crux Praha ***
2019-03-10 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED FC Jednota ***
2019-03-10 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha IN-spirace/SSI Group ***
2019-03-10 17:20 Kobylisy GJS "Volné místo 6" ***
2019-03-08 19:30 ZŠ Plamínkové 1 Plán B Los Angels Anals B ***
2019-03-09 11:00 Sportcentrum Koráb LVFC Prague Perličky na dně ***
Kolo 13: 11.03.2019 - 17.03.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-03-17 20:00 Na ovčíně (Záběhlice) 1.FC Crux Praha FC Jednota ***
2019-03-11 00:00 "Volné místo 3" Dynamit Praha ***
2019-03-11 00:00 "Volné místo 6" AG UNITED ***
2019-03-17 09:00 Litvínovská IN-spirace/SSI Group Plán B ***
2019-03-15 19:00 Sportcentrum Koráb Perličky na dně GJS ***
2019-03-17 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B LVFC Prague ***
Kolo 14: 18.03.2019 - 24.03.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-03-24 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha 1.FC Crux Praha ***
2019-03-24 20:00 Litvínovská FC Jednota "Volné místo 6" ***
2019-03-22 19:30 ZŠ Plamínkové 1 Plán B "Volné místo 3" ***
2019-03-24 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Perličky na dně ***
2019-03-23 11:00 Sportcentrum Koráb LVFC Prague IN-spirace/SSI Group ***
2019-03-24 17:20 Kobylisy GJS Los Angels Anals B ***
Kolo 15: 25.03.2019 - 31.03.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-03-31 20:00 Na ovčíně (Záběhlice) 1.FC Crux Praha "Volné místo 6" ***
2019-03-31 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha Plán B ***
2019-03-29 19:00 Sportcentrum Koráb Perličky na dně FC Jednota ***
2019-03-25 00:00 "Volné místo 3" LVFC Prague ***
2019-03-31 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B AG UNITED ***
2019-03-31 09:00 Litvínovská IN-spirace/SSI Group GJS ***
Kolo 16: 01.04.2019 - 07.04.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-04-05 19:30 ZŠ Plamínkové 1 Plán B 1.FC Crux Praha ***
2019-04-01 00:00 "Volné místo 6" Perličky na dně ***
2019-04-06 11:00 Sportcentrum Koráb LVFC Prague Dynamit Praha ***
2019-04-07 20:00 Litvínovská FC Jednota Los Angels Anals B ***
2019-04-07 17:20 Kobylisy GJS "Volné místo 3" ***
2019-04-07 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED IN-spirace/SSI Group ***
Kolo 17: 08.04.2019 - 14.04.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-04-14 20:00 Na ovčíně (Záběhlice) 1.FC Crux Praha Perličky na dně ***
2019-04-12 19:30 ZŠ Plamínkové 1 Plán B LVFC Prague ***
2019-04-14 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B "Volné místo 6" ***
2019-04-14 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha GJS ***
2019-04-14 09:00 Litvínovská IN-spirace/SSI Group FC Jednota ***
2019-04-08 00:00 "Volné místo 3" AG UNITED ***
Kolo 18: 22.04.2019 - 28.04.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-04-27 11:00 Sportcentrum Koráb LVFC Prague 1.FC Crux Praha ***
2019-04-26 19:00 Sportcentrum Koráb Perličky na dně Los Angels Anals B ***
2019-04-28 17:20 Kobylisy GJS Plán B ***
2019-04-22 00:00 "Volné místo 6" IN-spirace/SSI Group ***
2019-04-28 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Dynamit Praha ***
2019-04-28 20:00 Litvínovská FC Jednota "Volné místo 3" ***
Kolo 19: 29.04.2019 - 05.05.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-05-05 20:00 Na ovčíně (Záběhlice) 1.FC Crux Praha Los Angels Anals B ***
2019-05-04 11:00 Sportcentrum Koráb LVFC Prague GJS ***
2019-05-05 09:00 Litvínovská IN-spirace/SSI Group Perličky na dně ***
2019-05-03 19:30 ZŠ Plamínkové 1 Plán B AG UNITED ***
2019-04-29 00:00 "Volné místo 3" "Volné místo 6" ***
2019-05-05 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha FC Jednota ***
Kolo 20: 13.05.2019 - 19.05.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-05-19 17:20 Kobylisy GJS 1.FC Crux Praha ***
2019-05-19 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B IN-spirace/SSI Group ***
2019-05-19 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED LVFC Prague ***
2019-05-17 19:00 Sportcentrum Koráb Perličky na dně "Volné místo 3" ***
2019-05-19 20:00 Litvínovská FC Jednota Plán B ***
2019-05-13 00:00 "Volné místo 6" Dynamit Praha ***
Kolo 21: 27.05.2019 - 02.06.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-06-02 20:00 Na ovčíně (Záběhlice) 1.FC Crux Praha IN-spirace/SSI Group ***
2019-06-02 17:20 Kobylisy GJS AG UNITED ***
2019-05-27 00:00 "Volné místo 3" Los Angels Anals B ***
2019-06-01 11:00 Sportcentrum Koráb LVFC Prague FC Jednota ***
2019-06-02 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha Perličky na dně ***
2019-05-31 19:30 ZŠ Plamínkové 1 Plán B "Volné místo 6" ***
Kolo 22: 03.06.2019 - 09.06.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-06-09 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED 1.FC Crux Praha ***
2019-06-09 09:00 Litvínovská IN-spirace/SSI Group "Volné místo 3" ***
2019-06-09 20:00 Litvínovská FC Jednota GJS ***
2019-06-09 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B Dynamit Praha ***
2019-06-03 00:00 "Volné místo 6" LVFC Prague ***
2019-06-07 19:00 Sportcentrum Koráb Perličky na dně Plán B ***