Zařazení: 2013/2014 J, 2.B liga, kolo 20

Rozhodčí: Milan Herian

Skóre: 4:0

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Ještě před výkopem domácí losovali, kdo bude chytat a nutno říct, že los pro ně dopadl velmi dobře. Hrající gólman udržel proti nepříjemnému soupeři čisté konto. Ale po pořádku... Celý první poločas se hrálo velmi vyrovnaně na obou stranách. Mimo pravidla snad vybočil akorát faul mladého Martina Hamlera na pronikajícího útočníka zkraje 5. minuty, který musel být oceněn kartou. Když už se oba týmy chystaly do kabin, tak domácí udeřili z poslední akce poločasu. Po přestávce bylo vidět, že domácím gól lehce psychicky pomohl a lépe se jim hrálo na míči. Bod zlomu byl mezi 42. a 44. minutou, kdy dvěma zásahy navýšili vedení na 3:0. Hosté následně hru otevřeli, ale domácí bezpečně odolávali. Na konečných 4:0 upravil nejlepší hráč domácích opět z poslední akce utkání. Zasloužené vítězství.