Konání: 2013-10-20 17:20:00, Kobylisy

Zařazení: 2013/2014 P, 2.B liga, kolo 6

Skóre: 5:1

Skóre v polovině: 2:0

Komentář: Velmi zajímavá podívaná byla k vidění v 6. kole 2.B ligy mezi celky Daytona b&w a Converto Praha. Pohledně hrající Converto se od úvodních minut chopilo otěží zápasu a diktovalo tempo hry. Přes mnoho příležitostí Converta ke skórování to byla paradoxně Daytona, která se dostala do vedení ve 12. minutě zásluhou Jakuba Písaříka. Výborná hra Converta zpočátku utkání byla po obdržené brance ta tam a do zakončení se Daytona začala dostávat čím dál častěji. Jedno z nich se podařilo ve 29. minutě přetavit v druhou branku a hosté byli nuceni změnit styl hry, jímž se prezentovali zhruba od poloviny prvního poločasu, než tak však stačili učinit, byl odpískán konec úvodního dějství, v němž Daytona Convertu uštědřila lekci z produktivity. Druhá půle byla poznamenaná silnou průtrží mračen, a tak jakákoli kombinační hra obou celků vzala na velmi kluzkém kobyliském pažitu za své. Hra se kvůli nepříznivým klimatickým podmínkám zjednodušila a bylo k vidění mnoho přímočarých akcí a dalekonosných střel. Těmi se prezentovali zejména hráči Converta, ale bezchybně chytajícího Karla Maříka ne a ne překonat. Naopak to byli opět domácí, kdo jako první v druhé půli udeřil. Po pěkné akci se poprvé v zápase prosadil Martin Mužák a upravil stav utkání na 3:0. Zasloužená korekce skóre z pohledu Converta přišla ve 44. minutě, kdy se zblízka zaskvěl Petr Borkovec a překonal do té doby neprůstřelného Maříka. Stav 3:1 vydržel zhruba jednu minutu, než se podruhé v zápase prosadil Martin Mužák. Konečnou podobu výsledku 5:1 dal v 53. minutě při brejku a souboji útočník vs. gólman svou třetí brankou v zápase Martin Mužák, který svým výkonem aspiroval na “Hráče utkání”, ale tento titul si nakonec po zásluze odnesl Karel Maříka za zneškodnění nespočetného množství gólových šancí Converta v pro průběh klíčových momentech utkání. Branky domácí: 12´ Jakub Písařík, 29´ Eda Cmunt, 33´, 45´ a 53´ Martin Mužák. Branky hostí: 44´ Petr Borkovec.