Konání: 2013-09-22 19:45:00, Plamínkové 2

Zařazení: 2013/2014 P, 2.A liga, kolo 2

Skóre: 0:0

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Utkání druhého kola 2. A ligy mezi celky Srdcaři s.r.o. a Lhotka stars započalo ve velmi svižném tempu, kdy se oba týmy snažily prosadit zejména přes střed hřiště, nicméně zakončení postrádala ať již razanci či přesnost. Na úvodní branku utkání čekali diváci do 14. minuty, to se poprvé v zápase prezentoval zdařilou přízemní ranou Martin Dáňa a otevřel skóre utkání ve prospěch domácích Srdcařů. Do poločasu již žádný střelecký pokus neměl ty správné gólové parametry a na poločasový dýchánek se odcházelo za stavu 1:0. Na začátku druhé půle si slabší chvilku vybral gólman domácích Havlas, když během pěti minut inkasoval tři velmi laciné branky a v bráně přenechal místo Pavlu Dvořákovi, který byl před střídáním potrestán žlutou kartou za nebezpečný skluz na polovině hřiště. Ve 37. minutě se mezi střelce zapsal i hráč Lhotky stars, konkrétně Lukáš Tesařík, který korigoval na 4:1. Od gólu Tesaříka neuběhla ani minuta a z opětovného čtyřgólového rozdílu se radoval svou třetí brankou v utkání Martin Dáňa. Ve 42. minutě viděl po nedovolené hře tělem žlutou kartu i hráč domácích, Michal Malý. Konečnou podobu výsledku v poměru 6:1 dal napomínaný Michal Malý gólem ve 46. minutě utkání. Branky domácích: 14´, 31´ a 38´ Martin Dáňa, 32´ a 34´ Petr Silovský, 46´ Michal Malý. Branky hostí: 37´ Lukáš Tesařík.