Konání: 2013-11-10 13:20:00, Kobylisy

Zařazení: 2013/2014 P, 1. liga, kolo 8

Skóre: 6:1

Skóre v polovině: 5:1

Komentář: Domácí Ludmila A vtrhla do zápasu jako velká voda, když se již ve 3. minutě střelecky prosadil Jan Carda. Tlak domácích po vstřelené brance neutichal, za což jim byly odměnou dvě slepené branky v rozmezí 15. a 16. minuty, do statistické kolonky "góly" si zapsali čárku David Matějíček a Petr Čuda. FC SIONU stačilo pouze několik málo sekund nekoncentrace Ludmily v obranné činnosti po vstřelené třetí brance, aby ji dokázalo potrestat. Po rychlém přenesení hry na útočnou polovinu se po centru z levé strany před branku prosadil gólem do prázdné Jakub Čejka. Ludmila po obdržené brance opět zapnula na vyšší level a přišly další dva slepené góly, tentokrát v rozmezí 26. a 27. minuty. Zejména čtvrtý gól v síti hostí stál za to, Milan Mazanec si v rychlém náběhu našel místo ve středu pole, posunul míč svému spoluhráči na pravý kraj, který bleskurychlou přihrávkou před branku našel zcela osamoceného Michaela Wagnera, jenž míč nekompromisně napálil do sítě a oslavil svůj gól leteckou show. Do kabin se tedy šlo za stavu 5:1. Po změně stran hra ztratila svůj náboj a zdánlivě se vyrovnala, přičemž o něco více šancí ke skórování měli stále hráči Ludmily. Jedna z posledních šancí v utkání skončila šestou brankou v síti SIONU a domácí si tak zcela zaslouženě dokráčeli pro tři body za výhru 6:1. Branky domácích: 3´ a 27´ Jan Carda, 15´ David Matějíček, 16´ Petr Čuda, 26´ Michael Wagner, 58´ Milan Mazanec. Branky hostí: 17´ Jakub Čejka.