Kdo: Borussia Dortšpunt -ZT / LitrpůlFC - ZT

Zařazení: ZT 2023, ZT B, kolo 2

Rozhodčí: Jaroslav Moravský

Skóre: 8:0

Skóre v polovině: 3:0

Komentář: Domácí "Borussia Dortšpunt", posílená o hráče dalšího prvoligového týmu,"Vyhaslých hvězd", naznačila své ambice v letoším Zimním turnaji, když přesvědčivě porazila hostující třetiligový tým "Litrpůl".. Do cca dvacáté minuty byla hra poměrně vyrovnaná - týmy testovaly své možnosti, hráči hledali cestu k soupeřově bráně, takže se hra odvíjela především mezi pokutovými územími.. Zásadní zlom představoval první gól v síti hostů - tito byli nuceni pootevřít hru, pokoušet se o zdolání obranné tvrze domácího celku a útočnými akcemi častěji riskovat oslabení obranné fáze.. Právě tehdy se začala projevovat herní převaha domácího týmu, který ještě do poločasu navýšil své vedení na 3:0. Obraz hry se nezměnil ani po změně stran - domácí trpělivou hrou doprovázenou zajímavými herními prvky ovládali průběh zápasu a svou dominanci potvrdili dalšími pěti brankami, takže výsledné skóre se zastavilo na stavu 8:0.