Konání: 2012-09-08 16:15:00, FC Tempo Praha

Zařazení: 2012/2013 P, 3.B liga, kolo 1

Rozhodčí: AFK Bochanův Syndrom

Skóre: 3:3

Skóre v polovině: 3:1

Komentář: Jedno z prvních utkání nového ročníku - oba týmy natěšené na fotbal předvedly otevřený a bojovný výkon od začátku do konce. V první půli měli navrch domácí, kteří těžili z podstatně lepší obrany a chodili do přečíslení. ResslBoys sice brzo srovnali na 1:1, ale převahu měla Druhá šance. ResslBoys mají několik vyloženě šikovných forwardů, nicméně po jihoamericku - brání jen zbabělci. A tak se Druhá šance utrhla, využila děr v obraně hostí a v poločase to bylo 3:1 pro domácí. Jenže do druhé poloviny nastoupili jiní ResslBoys. Ještě zvýšili aktivitu dopředu a začali být důslední i dozadu. A když se hostům podařilo vyrovnat, mezi hráči se začalo jiskřit. Zejména "ragbysta" Michal Prajzler z Druhé šance předváděl nekompromisní tvrdou hru na hraně pravidel. Pro tým odvedl hodně práce, no skončilo to nicméně už v prvním poločase žlutou kartou za podražení protihráče nekompromisním skluzem. Oba týmy předvedly několik opravdu pěkných akcí. V závěru oběma stranám chyběly jen centimetry ke stržení vítězství na svou stranu. Domácí se po zápase cítili ukřivdění za neodpískanou penaltu z poslední minuty. Útočník domácích si sice zpracoval balón v pokutovém území ResslBoys, ale vrazil přitom do brankáře tak, že ten upadl a strhl sebou i útočníka. Posoudil jsem to jako srážku hráčů bez zavinění jedné strany, proto se penalta pískat nemohla. Zápas tak skončil zaslouženou remízou.