Zápasy - Ročník 2019/2020 - 2.B liga rozpis

Ročníky : 2019/2020 | 2018/2019 | 2017/2018 | 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 |

Sezóny : 2019/2020 Jaro | 2019/2020 Podzim | Vše |

Ligy : (1.)CZECHSPORTTRAVEL liga | (2.A)DECATHLON liga | 2.B liga | 3.A liga | 3.B liga | 3.C liga |

Zobrazit : rozpis | průběžná tabulka týmů | tabulka individuálních statistik

Kolo 1: 02.09.2019 - 08.09.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-09-06 20:30 Kobylisy Pony FC Eurest Runners Jakub Kotek 4 : 3
2019-09-08 08:30 FC Tempo Praha Druhá šance AG Dechcurew František Novotný 9 : 2
2019-09-08 20:00 Kobylisy FC Stará garda High Society František Novotný 0 : 2
2019-09-08 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Hell Spartans Milan Janča 5 : 0
2019-09-06 19:30 ZŠ Plamínkové 1 Plán B Sehranka Michal Koštál 6 : 4
2019-09-08 20:30 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák BTW Krč fm Milan Růžička 0 : 5
Kolo 2: 09.09.2019 - 15.09.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-09-15 08:30 FC Tempo Praha Druhá šance Pony FC František Novotný 3 : 4
2019-09-15 12:00 Kobylisy High Society Eurest Runners František Novotný 6 : 2
2019-09-15 14:40 Děkanka AG Dechcurew FC ResslBoys Real Vinohrady C.F. 1 : 0
2019-09-15 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka FC Stará garda Black Bull Kobylisy 1 : 5
2020-03-07 11:10 Sportcentrum Koráb Hell Spartans FC Hoblina Jižák Hell Spartans ***
2019-09-15 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Plán B Martin Pašek 2 : 1
Kolo 3: 16.09.2019 - 22.09.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-09-20 20:30 Kobylisy Pony FC High Society František Novotný 4 : 1
2019-09-22 15:15 Sportcentrum Koráb FC ResslBoys Druhá šance Druhá šance 3 : 1
2019-09-22 13:00 Strahov 1 Eurest Runners Sehranka Jakub Kotek 2 : 3
2019-09-22 20:00 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák AG Dechcurew Sergej Greshnyakov 0 : 5
2019-09-22 20:00 Kobylisy FC Stará garda BTW Krč fm Daniel Borodáč 2 : 1
2019-09-20 19:30 ZŠ Plamínkové 1 Plán B Hell Spartans Sergej Greshnyakov 2 : 3
Kolo 4: 23.09.2019 - 29.09.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-10-27 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Pony FC Fc Vyhaslé Hvězdy 3 : 0
2019-09-29 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka High Society LT u Dubu 5 : 6
2019-09-29 08:30 FC Tempo Praha Druhá šance FC Hoblina Jižák Sergej Greshnyakov 3 : 6
2019-09-29 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Eurest Runners Sergej Greshnyakov 3 : 4
2019-09-29 14:40 Děkanka AG Dechcurew Plán B Sergej Greshnyakov 1 : 2
2019-09-28 11:10 Sportcentrum Koráb Hell Spartans FC Stará garda Martin Pašek 3 : 7
Kolo 5: 30.09.2019 - 06.10.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-10-04 20:30 Kobylisy Pony FC Sehranka František Novotný 5 : 1
2019-10-06 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák FC ResslBoys Sergej Greshnyakov 2 : 8
2019-10-05 12:00 Kobylisy High Society BTW Krč fm Michal Koštál 3 : 1
2019-10-04 19:30 ZŠ Plamínkové 1 Plán B Druhá šance Jakub Kotek 2 : 1
2019-10-06 13:00 Strahov 1 Eurest Runners Hell Spartans Jakub Kotek 6 : 5
2019-10-06 20:00 Kobylisy FC Stará garda AG Dechcurew Marek Řeháček 4 : 1
Kolo 6: 07.10.2019 - 13.10.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-10-13 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Pony FC Michal Koštál 6 : 4
2019-10-13 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Sehranka Jakub Kotek 0 : 4
2019-10-13 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Plán B Zdeněk Petr 2 : 4
2019-10-12 11:10 Sportcentrum Koráb Hell Spartans High Society Tomáš Andrle 1 : 2
2019-10-13 08:30 FC Tempo Praha Druhá šance FC Stará garda Martin Pašek 1 : 2
2019-10-13 14:40 Děkanka AG Dechcurew Eurest Runners Black Bull Kobylisy 1 : 6
Kolo 7: 14.10.2019 - 20.10.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-10-18 20:30 Kobylisy Pony FC BTW Krč fm Michal Koštál 1 : 2
2019-10-18 19:30 ZŠ Plamínkové 1 Plán B FC Hoblina Jižák Tomáš Andrle 4 : 3
2019-10-20 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka Hell Spartans Marek Řeháček 4 : 3
2019-10-20 20:00 Kobylisy FC Stará garda FC ResslBoys Tomáš Chlum 3 : 2
2019-10-20 13:15 Kobylisy High Society AG Dechcurew Michal Koštál 2 : 1
2019-10-27 13:00 Strahov 1 Eurest Runners Druhá šance Michal Koštál 3 : 7
Kolo 8: 28.10.2019 - 03.11.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-11-01 19:30 ZŠ Plamínkové 1 Plán B Pony FC František Novotný 2 : 5
2019-11-02 11:10 Sportcentrum Koráb Hell Spartans BTW Krč fm Tomáš Andrle 3 : 0
2019-11-03 20:00 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák FC Stará garda Sergej Greshnyakov 1 : 2
2019-11-03 14:40 Děkanka AG Dechcurew Sehranka Black Bull Kobylisy 2 : 4
2019-11-03 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Eurest Runners Sergej Greshnyakov 2 : 0
2019-11-03 08:30 FC Tempo Praha Druhá šance High Society Sergej Greshnyakov 7 : 4
Kolo 9: 04.11.2019 - 10.11.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-11-08 20:30 Kobylisy Pony FC Hell Spartans Tomáš Chlum 2 : 2
2019-11-10 20:00 Kobylisy FC Stará garda Plán B Tomáš Andrle 2 : 2
2019-11-10 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm AG Dechcurew Tomáš Chlum 2 : 1
2019-11-10 14:45 Strahov 1 Eurest Runners FC Hoblina Jižák Michal Koštál 5 : 8
2019-11-10 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka Druhá šance Michal Koštál 2 : 4
2019-11-09 17:30 Kobylisy High Society FC ResslBoys František Novotný 4 : 2
Kolo 10: 11.11.2019 - 17.11.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-11-17 20:00 Kobylisy FC Stará garda Pony FC Tomáš Chlum ***
2019-11-17 14:40 Děkanka AG Dechcurew Hell Spartans Sergej Greshnyakov ***
2019-11-15 19:30 ZŠ Plamínkové 1 Plán B Eurest Runners Sergej Greshnyakov 0 : 3
2019-11-17 08:30 FC Tempo Praha Druhá šance BTW Krč fm Sergej Greshnyakov ***
2019-11-16 15:00 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák High Society Tomáš Andrle ***
2019-11-17 14:40 Kobylisy FC ResslBoys Sehranka Tomáš Chlum ***
Kolo 11: 18.11.2019 - 24.11.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-11-22 20:30 Kobylisy Pony FC AG Dechcurew Martin Pašek ***
2019-11-24 13:00 Strahov 1 Eurest Runners FC Stará garda Jakub Kotek ***
2019-11-23 11:10 Sportcentrum Koráb Hell Spartans Druhá šance Michal Koštál ***
2019-11-23 12:00 Kobylisy High Society Plán B Martin Pašek ***
2019-11-24 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm FC ResslBoys Tomáš Andrle ***
2019-11-24 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka FC Hoblina Jižák František Novotný ***
Kolo 12: 16.03.2020 - 22.03.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-03-22 13:00 Strahov 1 Eurest Runners Pony FC ***
2020-03-22 14:40 Děkanka AG Dechcurew Druhá šance ***
2020-03-21 12:00 Kobylisy High Society FC Stará garda ***
2020-03-21 11:10 Sportcentrum Koráb Hell Spartans FC ResslBoys ***
2020-03-22 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka Plán B ***
2020-03-22 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm FC Hoblina Jižák ***
Kolo 13: 23.03.2020 - 29.03.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-03-27 20:30 Kobylisy Pony FC Druhá šance ***
2020-03-29 13:00 Strahov 1 Eurest Runners High Society ***
2020-03-29 14:40 Kobylisy FC ResslBoys AG Dechcurew ***
2020-03-29 20:00 Kobylisy FC Stará garda Sehranka ***
2020-03-29 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Hell Spartans ***
2020-03-27 19:30 ZŠ Plamínkové 1 Plán B BTW Krč fm ***
Kolo 14: 30.03.2020 - 05.04.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-04-04 12:00 Kobylisy High Society Pony FC ***
2020-04-05 08:30 FC Tempo Praha Druhá šance FC ResslBoys ***
2020-04-05 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka Eurest Runners ***
2020-04-05 14:40 Děkanka AG Dechcurew FC Hoblina Jižák ***
2020-04-05 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm FC Stará garda ***
2020-04-04 11:10 Sportcentrum Koráb Hell Spartans Plán B ***
Kolo 15: 13.04.2020 - 19.04.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-04-17 20:30 Kobylisy Pony FC FC ResslBoys ***
2020-04-18 12:00 Kobylisy High Society Sehranka ***
2020-04-19 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Druhá šance ***
2020-04-19 13:00 Strahov 1 Eurest Runners BTW Krč fm ***
2020-04-17 19:30 ZŠ Plamínkové 1 Plán B AG Dechcurew ***
2020-04-19 20:00 Kobylisy FC Stará garda Hell Spartans ***
Kolo 16: 20.04.2020 - 26.04.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-04-26 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka Pony FC ***
2020-04-26 14:40 Kobylisy FC ResslBoys FC Hoblina Jižák ***
2020-04-26 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm High Society ***
2020-04-26 08:30 FC Tempo Praha Druhá šance Plán B ***
2020-04-25 11:10 Sportcentrum Koráb Hell Spartans Eurest Runners ***
2020-04-26 14:40 Děkanka AG Dechcurew FC Stará garda ***
Kolo 17: 27.04.2020 - 03.05.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-05-01 20:30 Kobylisy Pony FC FC Hoblina Jižák ***
2020-05-03 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka BTW Krč fm ***
2020-05-01 19:30 ZŠ Plamínkové 1 Plán B FC ResslBoys ***
2020-05-02 12:00 Kobylisy High Society Hell Spartans ***
2020-05-03 20:00 Kobylisy FC Stará garda Druhá šance ***
2020-05-03 13:00 Strahov 1 Eurest Runners AG Dechcurew ***
Kolo 18: 04.05.2020 - 10.05.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-05-10 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Pony FC ***
2020-05-10 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Plán B ***
2020-05-09 11:10 Sportcentrum Koráb Hell Spartans Sehranka ***
2020-05-10 14:40 Kobylisy FC ResslBoys FC Stará garda ***
2020-05-10 14:40 Děkanka AG Dechcurew High Society ***
2020-05-10 08:30 FC Tempo Praha Druhá šance Eurest Runners ***
Kolo 19: 11.05.2020 - 17.05.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-05-15 20:30 Kobylisy Pony FC Plán B ***
2020-05-17 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Hell Spartans ***
2020-05-17 20:00 Kobylisy FC Stará garda FC Hoblina Jižák ***
2020-05-17 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka AG Dechcurew ***
2020-05-17 13:00 Strahov 1 Eurest Runners FC ResslBoys ***
2020-05-16 12:00 Kobylisy High Society Druhá šance ***
Kolo 20: 18.05.2020 - 24.05.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-05-23 11:10 Sportcentrum Koráb Hell Spartans Pony FC ***
2020-05-22 19:30 ZŠ Plamínkové 1 Plán B FC Stará garda ***
2020-05-24 14:40 Děkanka AG Dechcurew BTW Krč fm ***
2020-05-24 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Eurest Runners ***
2020-05-24 08:30 FC Tempo Praha Druhá šance Sehranka ***
2020-05-24 14:40 Kobylisy FC ResslBoys High Society ***
Kolo 21: 01.06.2020 - 07.06.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-06-05 20:30 Kobylisy Pony FC FC Stará garda ***
2020-06-06 11:10 Sportcentrum Koráb Hell Spartans AG Dechcurew ***
2020-06-07 13:00 Strahov 1 Eurest Runners Plán B ***
2020-06-07 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Druhá šance ***
2020-06-06 12:00 Kobylisy High Society FC Hoblina Jižák ***
2020-06-07 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka FC ResslBoys ***
Kolo 22: 08.06.2020 - 14.06.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-06-14 14:40 Děkanka AG Dechcurew Pony FC ***
2020-06-14 20:00 Kobylisy FC Stará garda Eurest Runners ***
2020-06-14 08:30 FC Tempo Praha Druhá šance Hell Spartans ***
2020-06-12 19:30 ZŠ Plamínkové 1 Plán B High Society ***
2020-06-14 14:40 Kobylisy FC ResslBoys BTW Krč fm ***
2020-06-14 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Sehranka ***