Zápasy - Ročník 2019/2020 - 1.liga rozpis

Ročníky : 2019/2020 | 2018/2019 | 2017/2018 | 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 |

Sezóny : 2019/2020 Jaro | 2019/2020 Podzim | Vše |

Ligy : 1.liga | 2.A liga | 2.B liga | 3.A liga | 3.B liga | 3.C liga |

Zobrazit : rozpis | průběžná tabulka týmů | tabulka individuálních statistik

Kolo 1: 02.09.2019 - 08.09.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-09-08 20:30 Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever Nápoje ***
2019-09-08 19:00 Motorlet 1 FC Nusle 420 AFK Bochanův Syndrom ***
2019-09-07 17:00 Děkanka BK Roura Fellas FC SION ***
2019-09-08 16:00 Štěrboholy Černí Štýři Red Team ***
2019-09-08 13:30 Křimická O. A. Arrows Chodov ***
2019-09-06 19:00 Pivná parta Los Angels Anals ***
Kolo 2: 09.09.2019 - 15.09.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-09-15 19:00 Motorlet 1 FC Nusle 420 Borussia Dortšpunt forever ***
2019-09-15 18:40 Kobylisy FC SION Nápoje ***
2019-09-15 20:30 Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom Černí Štýři ***
2019-09-15 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov BK Roura Fellas ***
2019-09-15 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Pivná parta ***
2019-09-13 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals O. A. Arrows ***
Kolo 3: 16.09.2019 - 22.09.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-09-22 20:30 Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever FC SION ***
2019-09-22 16:00 Štěrboholy Černí Štýři FC Nusle 420 ***
2019-09-21 14:15 Děkanka Nápoje Chodov ***
2019-09-20 19:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta AFK Bochanův Syndrom ***
2019-09-21 17:00 Děkanka BK Roura Fellas Los Angels Anals ***
2019-09-22 13:30 Křimická O. A. Arrows Red Team ***
Kolo 4: 23.09.2019 - 29.09.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-09-29 16:00 Štěrboholy Černí Štýři Borussia Dortšpunt forever ***
2019-09-29 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov FC SION ***
2019-09-29 19:00 Motorlet 1 FC Nusle 420 Pivná parta ***
2019-09-27 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Nápoje ***
2019-09-29 20:30 Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom O. A. Arrows ***
2019-09-29 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team BK Roura Fellas ***
Kolo 5: 30.09.2019 - 06.10.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-10-06 20:30 Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever Chodov ***
2019-10-04 19:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta Černí Štýři ***
2019-10-06 18:40 Kobylisy FC SION Los Angels Anals ***
2019-10-06 13:30 Křimická O. A. Arrows FC Nusle 420 ***
2019-10-05 14:15 Děkanka Nápoje Red Team ***
2019-10-05 17:00 Děkanka BK Roura Fellas AFK Bochanův Syndrom ***
Kolo 6: 07.10.2019 - 13.10.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-10-11 19:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta Borussia Dortšpunt forever ***
2019-10-11 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Chodov ***
2019-10-13 16:00 Štěrboholy Černí Štýři O. A. Arrows ***
2019-10-13 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team FC SION ***
2019-10-13 19:00 Motorlet 1 FC Nusle 420 BK Roura Fellas ***
2019-10-13 20:30 Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom Nápoje ***
Kolo 7: 14.10.2019 - 20.10.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-10-20 20:30 Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever Los Angels Anals ***
2019-10-20 13:30 Křimická O. A. Arrows Pivná parta ***
2019-10-20 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov Red Team ***
2019-10-19 17:00 Děkanka BK Roura Fellas Černí Štýři ***
2019-10-20 18:40 Kobylisy FC SION AFK Bochanův Syndrom ***
2019-10-19 14:15 Děkanka Nápoje FC Nusle 420 ***
Kolo 8: 28.10.2019 - 03.11.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-11-03 13:30 Křimická O. A. Arrows Borussia Dortšpunt forever ***
2019-11-03 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Los Angels Anals ***
2019-11-01 19:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta BK Roura Fellas ***
2019-11-03 20:30 Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom Chodov ***
2019-11-03 16:00 Štěrboholy Černí Štýři Nápoje ***
2019-11-03 19:00 Motorlet 1 FC Nusle 420 FC SION ***
Kolo 9: 04.11.2019 - 10.11.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-11-10 20:30 Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever Red Team ***
2019-11-09 17:00 Děkanka BK Roura Fellas O. A. Arrows ***
2019-11-08 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals AFK Bochanův Syndrom ***
2019-11-09 14:15 Děkanka Nápoje Pivná parta ***
2019-11-10 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov FC Nusle 420 ***
2019-11-10 18:40 Kobylisy FC SION Černí Štýři ***
Kolo 10: 11.11.2019 - 17.11.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-11-16 18:00 Děkanka BK Roura Fellas Borussia Dortšpunt forever BK Roura Fellas ***
2019-11-17 20:30 Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom Red Team ***
2019-11-17 13:30 Křimická O. A. Arrows Nápoje ***
2019-11-17 19:00 Motorlet 1 FC Nusle 420 Los Angels Anals ***
2019-11-15 19:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta FC SION ***
2019-11-17 16:00 Štěrboholy Černí Štýři Chodov ***
Kolo 11: 18.11.2019 - 24.11.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-11-24 20:30 Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever AFK Bochanův Syndrom ***
2019-11-23 14:15 Děkanka Nápoje BK Roura Fellas ***
2019-11-24 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team FC Nusle 420 ***
2019-11-24 18:40 Kobylisy FC SION O. A. Arrows ***
2019-11-22 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Černí Štýři ***
2019-11-24 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov Pivná parta ***
Kolo 12: 16.03.2020 - 22.03.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-03-21 14:15 Děkanka Nápoje Borussia Dortšpunt forever ***
2020-03-22 20:30 Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom FC Nusle 420 ***
2020-03-22 18:40 Kobylisy FC SION BK Roura Fellas ***
2020-03-22 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Černí Štýři ***
2020-03-22 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov O. A. Arrows ***
2020-03-20 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Pivná parta ***
Kolo 13: 23.03.2020 - 29.03.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-03-29 20:30 Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever FC Nusle 420 ***
2020-03-28 14:15 Děkanka Nápoje FC SION ***
2020-03-29 16:00 Štěrboholy Černí Štýři AFK Bochanův Syndrom ***
2020-03-28 17:00 Děkanka BK Roura Fellas Chodov ***
2020-03-27 19:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta Red Team ***
2020-03-29 13:30 Křimická O. A. Arrows Los Angels Anals ***
Kolo 14: 30.03.2020 - 05.04.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-04-05 18:40 Kobylisy FC SION Borussia Dortšpunt forever ***
2020-04-05 19:00 Motorlet 1 FC Nusle 420 Černí Štýři ***
2020-04-05 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov Nápoje ***
2020-04-05 20:30 Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom Pivná parta ***
2020-04-03 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals BK Roura Fellas ***
2020-04-05 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team O. A. Arrows ***
Kolo 15: 13.04.2020 - 19.04.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-04-19 20:30 Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever Černí Štýři ***
2020-04-19 18:40 Kobylisy FC SION Chodov ***
2020-04-17 19:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta FC Nusle 420 ***
2020-04-18 14:15 Děkanka Nápoje Los Angels Anals ***
2020-04-19 13:30 Křimická O. A. Arrows AFK Bochanův Syndrom ***
2020-04-18 17:00 Děkanka BK Roura Fellas Red Team ***
Kolo 16: 20.04.2020 - 26.04.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-04-26 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov Borussia Dortšpunt forever ***
2020-04-26 16:00 Štěrboholy Černí Štýři Pivná parta ***
2020-04-24 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals FC SION ***
2020-04-26 19:00 Motorlet 1 FC Nusle 420 O. A. Arrows ***
2020-04-26 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Nápoje ***
2020-04-26 20:30 Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom BK Roura Fellas ***
Kolo 17: 27.04.2020 - 03.05.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-05-03 20:30 Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever Pivná parta ***
2020-05-03 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov Los Angels Anals ***
2020-05-03 13:30 Křimická O. A. Arrows Černí Štýři ***
2020-05-03 18:40 Kobylisy FC SION Red Team ***
2020-05-02 17:00 Děkanka BK Roura Fellas FC Nusle 420 ***
2020-05-02 14:15 Děkanka Nápoje AFK Bochanův Syndrom ***
Kolo 18: 04.05.2020 - 10.05.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-05-08 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Borussia Dortšpunt forever ***
2020-05-08 19:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta O. A. Arrows ***
2020-05-10 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Chodov ***
2020-05-10 16:00 Štěrboholy Černí Štýři BK Roura Fellas ***
2020-05-10 20:30 Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom FC SION ***
2020-05-10 19:00 Motorlet 1 FC Nusle 420 Nápoje ***
Kolo 19: 11.05.2020 - 17.05.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-05-17 20:30 Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever O. A. Arrows ***
2020-05-15 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Red Team ***
2020-05-16 17:00 Děkanka BK Roura Fellas Pivná parta ***
2020-05-17 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov AFK Bochanův Syndrom ***
2020-05-16 14:15 Děkanka Nápoje Černí Štýři ***
2020-05-17 18:40 Kobylisy FC SION FC Nusle 420 ***
Kolo 20: 18.05.2020 - 24.05.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-05-24 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Borussia Dortšpunt forever ***
2020-05-24 13:30 Křimická O. A. Arrows BK Roura Fellas ***
2020-05-24 20:30 Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom Los Angels Anals ***
2020-05-22 19:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta Nápoje ***
2020-05-24 19:00 Motorlet 1 FC Nusle 420 Chodov ***
2020-05-24 16:00 Štěrboholy Černí Štýři FC SION ***
Kolo 21: 01.06.2020 - 07.06.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-06-07 20:30 Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever BK Roura Fellas ***
2020-06-07 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team AFK Bochanův Syndrom ***
2020-06-06 14:15 Děkanka Nápoje O. A. Arrows ***
2020-06-05 19:50 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals FC Nusle 420 ***
2020-06-07 18:40 Kobylisy FC SION Pivná parta ***
2020-06-07 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov Černí Štýři ***
Kolo 22: 08.06.2020 - 14.06.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-06-14 20:30 Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom Borussia Dortšpunt forever ***
2020-06-13 17:00 Děkanka BK Roura Fellas Nápoje ***
2020-06-14 19:00 Motorlet 1 FC Nusle 420 Red Team ***
2020-06-14 13:30 Křimická O. A. Arrows FC SION ***
2020-06-14 16:00 Štěrboholy Černí Štýři Los Angels Anals ***
2020-06-12 19:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta Chodov ***

 Naše další projekty:

2vs2 Liga   

Založit nový tým   Přihlásit se do administrace Zaregistrovat se jako nový hráč

Spolupracujeme s:

http://www.psmf.cz/res/data/023/002908.gif?seek=1529937195