Zápasy - Ročník 2018/2019 - 1.liga rozpis

Ročníky : 2018/2019 | 2017/2018 | 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 |

Sezóny : 2018/2019 Jaro | 2018/2019 Podzim | Vše |

Ligy : 1.liga | 2.A liga | 2.B liga | 3.A liga | 3.B liga | 3.C liga |

Zobrazit : rozpis | průběžná tabulka týmů | tabulka individuálních statistik

Kolo 1: 03.09.2018 - 09.09.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-09-09 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors FC Nusle 420 Michal Koštál 3 : 8
2018-09-09 12:15 ZŠ Plamínkové 2 AC Texaské hyeny FC SION Tomáš Chlum 2 : 0
2018-09-09 20:30 Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever FC Hoblina Jižák František Novotný 11 : 2
2018-09-09 13:30 Křimická O. A. Arrows BTW Krč fm Michal Koštál 6 : 0
2018-09-30 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov BK Roura Fellas Michal Koštál 2 : 7
2018-09-09 13:20 Kobylisy Ludmila A Red Team František Novotný 5 : 4
Kolo 2: 10.09.2018 - 16.09.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-09-16 12:15 ZŠ Plamínkové 2 AC Texaské hyeny FT Razors Tomáš Chlum 4 : 6
2018-09-16 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák FC Nusle 420 Hell Spartans 1 : 12
2018-09-16 18:40 Kobylisy FC SION O. A. Arrows František Novotný 1 : 5
2018-09-15 17:00 Děkanka BK Roura Fellas Borussia Dortšpunt forever Martin Pašek 4 : 1
2018-09-16 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Ludmila A Tomáš Chlum 0 : 7
2018-09-16 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Chodov František Novotný 2 : 2
Kolo 3: 17.09.2018 - 23.09.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-09-23 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors FC Hoblina Jižák Michal Koštál 10 : 5
2018-09-23 13:30 Křimická O. A. Arrows AC Texaské hyeny Michal Koštál 0 : 1
2018-09-23 10:00 FC Tempo Praha FC Nusle 420 BK Roura Fellas František Novotný 5 : 3
2018-09-23 13:20 Kobylisy Ludmila A FC SION Tomáš Chlum 2 : 1
2018-09-23 20:30 Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever Red Team Marek Řeháček 2 : 2
2018-09-23 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov BTW Krč fm Marek Řeháček 2 : 1
Kolo 4: 01.10.2018 - 07.10.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-10-07 13:30 Křimická O. A. Arrows FT Razors Michal Koštál 10 : 2
2018-10-06 17:00 Děkanka BK Roura Fellas FC Hoblina Jižák Daniel Borský 6 : 4
2018-10-07 12:15 ZŠ Plamínkové 2 AC Texaské hyeny Ludmila A František Novotný 2 : 2
2018-10-07 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team FC Nusle 420 František Novotný 4 : 3
2018-10-07 18:40 Kobylisy FC SION Chodov František Novotný 3 : 1
2018-10-07 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Borussia Dortšpunt forever Daniel Borský 1 : 6
Kolo 5: 08.10.2018 - 14.10.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-10-14 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors BK Roura Fellas Michal Koštál 2 : 5
2018-10-14 13:20 Kobylisy Ludmila A O. A. Arrows Michal Koštál 2 : 7
2018-10-14 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Red Team Martin Pašek 3 : 8
2018-10-14 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov AC Texaské hyeny František Novotný 3 : 3
2018-12-02 18:15 Sportcentrum Koráb FC Nusle 420 BTW Krč fm BTW Krč fm 6 : 5
2018-10-14 20:30 Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever FC SION František Novotný 1 : 0
Kolo 6: 15.10.2018 - 21.10.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-10-21 13:20 Kobylisy Ludmila A FT Razors Daniel Borský 4 : 9
2018-12-02 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team BK Roura Fellas Red Team 4 : 1
2019-03-03 13:30 Křimická O. A. Arrows Chodov Chodov ***
2018-10-21 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm FC Hoblina Jižák Daniel Borský 1 : 4
2018-10-21 12:15 ZŠ Plamínkové 2 AC Texaské hyeny Borussia Dortšpunt forever Michal Koštál 3 : 2
2018-10-21 18:40 Kobylisy FC SION FC Nusle 420 František Novotný 5 : 3
Kolo 7: 22.10.2018 - 28.10.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-10-28 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors Red Team Michal Koštál 6 : 4
2018-10-28 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov Ludmila A František Novotný 0 : 5
2018-10-27 17:00 Děkanka BK Roura Fellas BTW Krč fm Daniel Borský 9 : 1
2018-10-28 20:30 Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever O. A. Arrows František Novotný 0 : 3
2018-10-28 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák FC SION Daniel Borský 0 : 10
2018-10-28 10:00 FC Tempo Praha FC Nusle 420 AC Texaské hyeny Daniel Borský 3 : 7
Kolo 8: 29.10.2018 - 04.11.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-11-04 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov FT Razors Marek Řeháček 5 : 0
2018-11-04 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Red Team Daniel Borský 1 : 1
2018-11-04 13:20 Kobylisy Ludmila A Borussia Dortšpunt forever Jakub Kotek 2 : 4
2018-11-04 18:40 Kobylisy FC SION BK Roura Fellas František Novotný 0 : 11
2018-11-04 13:30 Křimická O. A. Arrows FC Nusle 420 Michal Koštál 6 : 2
2018-11-04 12:15 ZŠ Plamínkové 2 AC Texaské hyeny FC Hoblina Jižák Daniel Borský 12 : 1
Kolo 9: 05.11.2018 - 11.11.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-11-11 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors BTW Krč fm Jakub Kotek 9 : 1
2018-11-11 20:30 Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever Chodov František Novotný 5 : 2
2018-11-11 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team FC SION Michal Koštál 7 : 3
2018-11-11 10:00 FC Tempo Praha FC Nusle 420 Ludmila A Daniel Borský 5 : 0
2018-11-10 19:30 Děkanka BK Roura Fellas AC Texaské hyeny Martin Pašek 4 : 2
2018-11-11 19:00 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák O. A. Arrows Martin Pašek 0 : 13
Kolo 10: 12.11.2018 - 18.11.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-11-18 20:30 Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever FT Razors František Novotný 5 : 7
2018-11-18 18:40 Kobylisy FC SION BTW Krč fm Marek Řeháček 5 : 1
2018-11-18 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov FC Nusle 420 František Novotný 7 : 4
2018-11-18 12:15 ZŠ Plamínkové 2 AC Texaské hyeny Red Team Daniel Borský 1 : 6
2018-11-18 13:20 Kobylisy Ludmila A FC Hoblina Jižák František Novotný 5 : 3
2018-11-18 13:30 Křimická O. A. Arrows BK Roura Fellas Michal Koštál 2 : 4
Kolo 11: 19.11.2018 - 25.11.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-03-03 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors FC SION FC SION ***
2018-11-25 11:15 FC Tempo Praha FC Nusle 420 Borussia Dortšpunt forever Martin Pašek 5 : 3
2018-11-25 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm AC Texaské hyeny Fc Vyhaslé Hvězdy 3 : 2
2018-11-25 19:00 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Chodov Michal Koštál 1 : 5
2018-11-25 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team O. A. Arrows František Novotný 0 : 7
2019-03-03 17:00 Děkanka BK Roura Fellas Ludmila A Ludmila A ***
Kolo 12: 04.03.2019 - 10.03.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-03-10 11:00 FC Tempo Praha FC Nusle 420 FT Razors ***
2019-03-10 18:40 Kobylisy FC SION AC Texaské hyeny ***
2019-03-10 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Borussia Dortšpunt forever ***
2019-03-10 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm O. A. Arrows ***
2019-03-09 17:00 Děkanka BK Roura Fellas Chodov ***
2019-03-10 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Ludmila A ***
Kolo 13: 11.03.2019 - 17.03.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-03-17 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors AC Texaské hyeny ***
2019-03-17 11:00 FC Tempo Praha FC Nusle 420 FC Hoblina Jižák ***
2019-03-17 13:30 Křimická O. A. Arrows FC SION ***
2019-03-17 20:30 Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever BK Roura Fellas ***
2019-03-17 13:20 Kobylisy Ludmila A BTW Krč fm ***
2019-03-17 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov Red Team ***
Kolo 14: 18.03.2019 - 24.03.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-03-24 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák FT Razors ***
2019-03-24 12:15 ZŠ Plamínkové 2 AC Texaské hyeny O. A. Arrows ***
2019-03-23 17:00 Děkanka BK Roura Fellas FC Nusle 420 ***
2019-03-24 18:40 Kobylisy FC SION Ludmila A ***
2019-03-24 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Borussia Dortšpunt forever ***
2019-03-24 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Chodov ***
Kolo 15: 25.03.2019 - 31.03.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-03-31 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors O. A. Arrows ***
2019-03-31 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák BK Roura Fellas ***
2019-03-31 13:20 Kobylisy Ludmila A AC Texaské hyeny ***
2019-03-31 11:00 FC Tempo Praha FC Nusle 420 Red Team ***
2019-03-31 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov FC SION ***
2019-03-31 20:30 Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever BTW Krč fm ***
Kolo 16: 01.04.2019 - 07.04.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-04-06 17:00 Děkanka BK Roura Fellas FT Razors ***
2019-04-07 13:30 Křimická O. A. Arrows Ludmila A ***
2019-04-07 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team FC Hoblina Jižák ***
2019-04-07 12:15 ZŠ Plamínkové 2 AC Texaské hyeny Chodov ***
2019-04-07 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm FC Nusle 420 ***
2019-04-07 18:40 Kobylisy FC SION Borussia Dortšpunt forever ***
Kolo 17: 08.04.2019 - 14.04.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-04-14 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors Ludmila A ***
2019-04-13 17:00 Děkanka BK Roura Fellas Red Team ***
2019-04-14 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov O. A. Arrows ***
2019-04-14 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák BTW Krč fm ***
2019-04-14 20:30 Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever AC Texaské hyeny ***
2019-04-14 11:00 FC Tempo Praha FC Nusle 420 FC SION ***
Kolo 18: 22.04.2019 - 28.04.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-04-28 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team FT Razors ***
2019-04-28 13:20 Kobylisy Ludmila A Chodov ***
2019-04-28 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm BK Roura Fellas ***
2019-04-28 13:30 Křimická O. A. Arrows Borussia Dortšpunt forever ***
2019-04-28 18:40 Kobylisy FC SION FC Hoblina Jižák ***
2019-04-28 12:15 ZŠ Plamínkové 2 AC Texaské hyeny FC Nusle 420 ***
Kolo 19: 29.04.2019 - 05.05.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-05-05 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors Chodov ***
2019-05-05 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team BTW Krč fm ***
2019-05-05 20:30 Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever Ludmila A ***
2019-05-04 17:00 Děkanka BK Roura Fellas FC SION ***
2019-05-05 11:00 FC Tempo Praha FC Nusle 420 O. A. Arrows ***
2019-05-05 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák AC Texaské hyeny ***
Kolo 20: 13.05.2019 - 19.05.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-05-19 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm FT Razors ***
2019-05-19 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov Borussia Dortšpunt forever ***
2019-05-19 18:40 Kobylisy FC SION Red Team ***
2019-05-19 13:20 Kobylisy Ludmila A FC Nusle 420 ***
2019-05-19 12:15 ZŠ Plamínkové 2 AC Texaské hyeny BK Roura Fellas ***
2019-05-19 13:30 Křimická O. A. Arrows FC Hoblina Jižák ***
Kolo 21: 27.05.2019 - 02.06.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-06-02 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors Borussia Dortšpunt forever ***
2019-06-02 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm FC SION ***
2019-06-02 11:00 FC Tempo Praha FC Nusle 420 Chodov ***
2019-06-02 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team AC Texaské hyeny ***
2019-06-02 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Ludmila A ***
2019-06-01 17:00 Děkanka BK Roura Fellas O. A. Arrows ***
Kolo 22: 03.06.2019 - 09.06.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-06-09 18:40 Kobylisy FC SION FT Razors ***
2019-06-09 20:30 Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever FC Nusle 420 ***
2019-06-09 12:15 ZŠ Plamínkové 2 AC Texaské hyeny BTW Krč fm ***
2019-06-09 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov FC Hoblina Jižák ***
2019-06-09 13:30 Křimická O. A. Arrows Red Team ***
2019-06-09 13:20 Kobylisy Ludmila A BK Roura Fellas ***