Zápasy - Ročník 2016/2017 - 1.liga rozpis

Ročníky : 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 |

Sezóny : 2016/2017 Jaro | 2016/2017 Podzim | Vše |

Ligy : 1.liga | 2.A liga | 2.B liga | 3.A liga | 3.B liga | 3.C liga |

Zobrazit : rozpis | průběžná tabulka týmů | tabulka individuálních statistik

Kolo 1: 10.09.2016 - 11.09.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-09-11 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Borussia Dortšpunt forever Ničemných otců nejhorší synové 1 : 4
2016-09-10 15:00 Stodůlky FC Texas Nové Strašecí FT Razors AG UNITED 4 : 1
2016-09-10 17:20 Kobylisy Chodov Nápoje Marek Řeháček 9 : 2
2016-09-10 17:00 Děkanka BK Roura Fellas Kanec v bučině SVP 9 : 2
2016-09-11 13:20 Kobylisy Ludmila A Red Team Michal Koštál 4 : 3
2016-09-11 18:40 Kobylisy FC SION FC Hoblina Jižák Marek Řeháček 5 : 2
Kolo 2: 17.09.2016 - 18.09.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-09-17 17:30 Stodůlky FC Texas Nové Strašecí FC Hedonis Parma AG 4 : 2
2016-09-17 14:00 Děkanka Nápoje Borussia Dortšpunt forever Hell Spartans 2 : 5
2016-09-18 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors BK Roura Fellas Uhelné doly 5 : 7
2016-09-18 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Chodov Lømrå tüm 3 : 6
2016-09-18 20:00 Kobylisy Kanec v bučině FC SION Zdeněk Petr 2 : 2
2016-09-18 21:00 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Ludmila A FC Momentum 3 : 9
Kolo 3: 24.09.2016 - 25.09.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-09-25 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Nápoje Kampa FC 6 : 3
2016-09-24 17:00 Děkanka BK Roura Fellas FC Texas Nové Strašecí SVP 5 : 6
2016-09-25 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Red Team Ničemných otců nejhorší synové 3 : 5
2016-09-25 18:40 Kobylisy FC SION FT Razors Michal Koštál 0 : 7
2016-10-30 17:30 Kobylisy Chodov FC Hoblina Jižák Chodov 10 : 0
2016-09-25 13:20 Kobylisy Ludmila A Kanec v bučině Michal Koštál 4 : 2
Kolo 4: 01.10.2016 - 02.10.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-10-01 13:00 Děkanka BK Roura Fellas FC Hedonis FC Likvidators Praha 9 : 2
2016-10-02 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Nápoje Michal Koštál 3 : 3
2016-10-01 17:30 Stodůlky FC Texas Nové Strašecí FC SION Milan Janča 2 : 0
2016-10-02 21:00 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Borussia Dortšpunt forever Karol Peterčík 4 : 1
2016-10-02 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors Ludmila A Lømrå tüm 2 : 4
2016-10-02 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Chodov Zdeněk Petr 6 : 4
Kolo 5: 08.10.2016 - 09.10.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-10-09 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Red Team Ničemných otců nejhorší synové 3 : 4
2016-10-09 18:40 Kobylisy FC SION BK Roura Fellas Zdeněk Petr 3 : 5
2016-10-08 14:00 Děkanka Nápoje FC Hoblina Jižák Milan Janča 1 : 3
2016-10-09 13:20 Kobylisy Ludmila A FC Texas Nové Strašecí Zdeněk Petr 4 : 0
2016-10-09 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Kanec v bučině Uhelné doly 6 : 4
2016-10-08 17:20 Kobylisy Chodov FT Razors Tomáš Chlum 3 : 8
Kolo 6: 15.10.2016 - 16.10.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-10-16 18:40 Kobylisy FC SION FC Hedonis Marek Štěpán 3 : 2
2016-10-16 20:00 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Red Team Michal Koštál 2 : 6
2016-12-03 17:00 Děkanka BK Roura Fellas Ludmila A Michal Koštál 10 : 2
2016-10-16 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Nápoje Marek Štěpán 3 : 3
2016-10-15 17:30 Stodůlky FC Texas Nové Strašecí Chodov TJ Tvoja Mama 3 : 7
2016-10-16 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors Borussia Dortšpunt forever AG UNITED 7 : 2
Kolo 7: 22.10.2016 - 23.10.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-10-23 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis FC Hoblina Jižák LT u Dubu 3 : 6
2016-10-23 13:20 Kobylisy Ludmila A FC SION Deleg. test Herian 3 : 1
2016-10-23 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Kanec v bučině Kampa FC 2 : 5
2016-10-22 17:20 Kobylisy Chodov BK Roura Fellas Marek Štěpán 3 : 2
2016-10-22 14:00 Děkanka Nápoje FT Razors Milan Janča 7 : 13
2016-10-23 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever FC Texas Nové Strašecí Michal Koštál 0 : 4
Kolo 8: 05.11.2016 - 06.11.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-11-06 13:20 Kobylisy Ludmila A FC Hedonis David Řezáč 3 : 1
2016-11-06 20:00 Kobylisy Kanec v bučině FC Hoblina Jižák František Novotný 3 : 5
2016-11-06 18:40 Kobylisy FC SION Chodov Marek Štěpán 3 : 2
2016-11-06 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors Red Team Ničemných otců nejhorší synové 11 : 3
2016-11-05 17:00 Děkanka BK Roura Fellas Borussia Dortšpunt forever Military Athletic Club Warrior 10 : 1
2016-11-05 16:00 Stodůlky FC Texas Nové Strašecí Nápoje SVP 2 : 1
Kolo 9: 12.11.2016 - 13.11.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-11-13 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Kanec v bučině Kampa FC 2 : 3
2016-11-12 17:20 Kobylisy Chodov Ludmila A Michal Koštál 4 : 6
2016-11-13 20:00 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák FT Razors Gunners 6 : 10
2016-11-13 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever FC SION Milan Janča 1 : 6
2016-11-13 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team FC Texas Nové Strašecí Zdeněk Petr 11 : 1
2016-11-12 15:00 Děkanka Nápoje BK Roura Fellas Nápoje 2 : 4
Kolo 10: 19.11.2016 - 20.11.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-11-19 17:20 Kobylisy Chodov FC Hedonis Zdeněk Petr 6 : 1
2016-11-20 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors Kanec v bučině Kampa FC 15 : 2
2016-11-20 13:20 Kobylisy Ludmila A Borussia Dortšpunt forever Tomáš Chlum 3 : 1
2016-11-19 16:00 Stodůlky FC Texas Nové Strašecí FC Hoblina Jižák Ničemných otců nejhorší synové 4 : 4
2016-11-20 18:40 Kobylisy FC SION Nápoje Tomáš Chlum 4 : 2
2016-11-19 17:00 Děkanka BK Roura Fellas Red Team Justiční omyl 7 : 1
Kolo 11: 26.11.2016 - 27.11.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-11-27 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis FT Razors LT u Dubu 5 : 13
2016-11-27 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Chodov Michal Skala 3 : 3
2016-11-27 20:00 Kobylisy Kanec v bučině FC Texas Nové Strašecí FC Nusle 420 2 : 1
2016-11-26 14:00 Děkanka Nápoje Ludmila A FC Nusle 420 4 : 9
2016-11-27 19:00 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák BK Roura Fellas AGB Prague 0 : 8
2016-11-27 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team FC SION Daniel Borodáč 3 : 1
Kolo 12: 13.03.2017 - 19.03.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-03-19 21:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever FC Hedonis František Novotný 1 : 2
2017-03-19 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors FC Texas Nové Strašecí Parma AG 7 : 4
2017-03-18 13:30 Děkanka Nápoje Chodov Tomáš Chlum 3 : 6
2017-03-19 20:00 Kobylisy Kanec v bučině BK Roura Fellas Michal Koštál 2 : 7
2017-03-19 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Ludmila A FC Momentum 1 : 5
2017-03-19 20:00 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák FC SION Michal Koštál 4 : 5
Kolo 13: 20.03.2017 - 26.03.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-03-26 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis FC Texas Nové Strašecí FC Likvidators Praha 1 : 4
2017-03-25 20:30 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Nápoje František Novotný 9 : 1
2017-03-25 17:00 Děkanka BK Roura Fellas FT Razors AGB Prague 8 : 2
2017-03-25 17:20 Kobylisy Chodov Red Team Daniel Borodáč 1 : 1
2017-03-26 18:40 Kobylisy FC SION Kanec v bučině Tomáš Chlum 0 : 2
2017-03-26 13:20 Kobylisy Ludmila A FC Hoblina Jižák Tomáš Chlum 5 : 2
Kolo 14: 27.03.2017 - 02.04.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-04-01 13:30 Děkanka Nápoje FC Hedonis TJ Tvoja Mama 8 : 3
2017-04-01 15:00 Stodůlky FC Texas Nové Strašecí BK Roura Fellas FC Horníci 2 : 6
2017-04-02 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Borussia Dortšpunt forever Daniel Borodáč 3 : 1
2017-04-02 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors FC SION LT u Dubu 8 : 2
2017-04-02 21:00 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Chodov SVP 4 : 3
2017-04-02 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Ludmila A Michal Koštál 4 : 7
Kolo 15: 03.04.2017 - 09.04.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-04-09 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis BK Roura Fellas FC Momentum 4 : 4
2017-04-08 13:30 Děkanka Nápoje Red Team Lokoti 2 : 4
2017-04-09 18:40 Kobylisy FC SION FC Texas Nové Strašecí František Novotný 2 : 1
2017-04-09 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever FC Hoblina Jižák Martin Pašek 7 : 4
2017-04-09 13:20 Kobylisy Ludmila A FT Razors František Novotný 15 : 2
2017-04-08 17:20 Kobylisy Chodov Kanec v bučině 0 : 5
Kolo 16: 17.04.2017 - 23.04.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-04-23 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team FC Hedonis TJ Tvoja Mama 8 : 1
2017-04-22 17:00 Děkanka BK Roura Fellas FC SION FC Nusle 420 10 : 1
2017-04-23 21:00 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Nápoje FC Nusle 420 5 : 5
2017-04-22 15:00 Stodůlky FC Texas Nové Strašecí Ludmila A AGB Prague 2 : 5
2017-04-23 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Borussia Dortšpunt forever Marek Řeháček 6 : 2
2017-04-23 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors Chodov FC Horníci 10 : 9
Kolo 17: 24.04.2017 - 30.04.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-04-30 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis FC SION FC Nusle 420 0 : 5
2017-04-30 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team FC Hoblina Jižák FC Momentum 7 : 1
2017-04-30 13:20 Kobylisy Ludmila A BK Roura Fellas Milan Janča 3 : 1
2017-04-29 13:30 Děkanka Nápoje Kanec v bučině František Novotný 3 : 3
2017-04-29 17:20 Kobylisy Chodov FC Texas Nové Strašecí Tomáš Chlum 7 : 1
2017-04-30 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever FT Razors Zdeněk Petr 7 : 7
Kolo 18: 01.05.2017 - 07.05.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-05-08 21:00 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák FC Hedonis FC Hedonis 5 : 2
2017-05-28 20:00 Kobylisy FC SION Ludmila A FC SION 2 : 3
2017-05-07 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Red Team Marek Řeháček 2 : 2
2017-05-06 17:00 Děkanka BK Roura Fellas Chodov Michal Koštál 6 : 3
2017-05-07 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors Nápoje Uhelné doly 5 : 5
2017-05-06 15:00 Stodůlky FC Texas Nové Strašecí Borussia Dortšpunt forever AG UNITED 5 : 1
Kolo 19: 08.05.2017 - 14.05.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-05-14 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Ludmila A FC Momentum 3 : 6
2017-05-14 21:00 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Kanec v bučině FC Horníci 4 : 1
2017-05-13 17:20 Kobylisy Chodov FC SION Tomáš Chlum 0 : 1
2017-05-14 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team FT Razors Michal Koštál 2 : 2
2017-05-14 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever BK Roura Fellas Tomáš Chlum 6 : 13
2017-05-13 13:30 Děkanka Nápoje FC Texas Nové Strašecí Michal Koštál 2 : 4
Kolo 20: 15.05.2017 - 21.05.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-05-21 20:00 Kobylisy Kanec v bučině FC Hedonis Marek Řeháček 4 : 5
2017-05-21 13:20 Kobylisy Ludmila A Chodov František Novotný 2 : 17
2017-05-21 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors FC Hoblina Jižák SVP 8 : 6
2017-05-21 18:40 Kobylisy FC SION Borussia Dortšpunt forever Marek Řeháček 2 : 1
2017-05-20 15:00 Stodůlky FC Texas Nové Strašecí Red Team AG UNITED 3 : 2
2017-05-20 17:00 Děkanka BK Roura Fellas Nápoje Michal Koštál 3 : 1
Kolo 21: 29.05.2017 - 04.06.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-06-04 18:15 Suchdol, ČZU FC Hedonis Chodov FC Likvidators Praha 2 : 7
2017-06-04 20:00 Kobylisy Kanec v bučině FT Razors Marek Řeháček 4 : 7
2017-06-04 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Ludmila A František Novotný 2 : 8
2017-06-04 21:00 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák FC Texas Nové Strašecí Michal Skala 6 : 4
2017-06-03 13:30 Děkanka Nápoje FC SION Michal Koštál 2 : 4
2017-06-04 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team BK Roura Fellas LT u Dubu 7 : 4
Kolo 22: 05.06.2017 - 11.06.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-06-11 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors FC Hedonis Milan Herian 6 : 1
2017-06-10 17:20 Kobylisy Chodov Borussia Dortšpunt forever František Novotný 11 : 1
2017-06-10 15:00 Stodůlky FC Texas Nové Strašecí Kanec v bučině Justiční omyl 10 : 6
2017-06-11 13:20 Kobylisy Ludmila A Nápoje Michal Skala 7 : 5
2017-06-10 19:00 Děkanka BK Roura Fellas FC Hoblina Jižák Michal Koštál 9 : 7
2017-06-11 18:40 Kobylisy FC SION Red Team Michal Skala 2 : 2