Zápasy - Ročník 2017/2018 - 1.liga rozpis

Ročníky : 2017/2018 | 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 |

Sezóny : 2017/2018 Jaro | 2017/2018 Podzim | Vše |

Ligy : 1.liga | 2.A liga | 2.B liga | 3.A liga | 3.B liga | 3.C liga |

Zobrazit : rozpis | průběžná tabulka týmů | tabulka individuálních statistik

Kolo 1: 04.09.2017 - 10.09.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-09-10 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors Pony FC FC Momentum 7 : 4
2017-09-10 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A FC SION Tomáš Chlum 2 : 1
2017-09-10 20:00 Kobylisy Kanec v bučině O. A. Arrows Michal Skala 7 : 3
2017-09-10 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Chodov Černí Štýři 2 : 3
2017-09-10 13:20 Kobylisy Ludmila A FC Texas Nové Strašecí Michal Skala 5 : 4
2017-09-10 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team BK Roura Fellas Michal Koštál 5 : 4
Kolo 2: 11.09.2017 - 17.09.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-09-17 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A FT Razors František Novotný 3 : 5
2017-09-17 13:00 Křimická O. A. Arrows Pony FC Michal Koštál 8 : 3
2017-09-17 18:40 Kobylisy FC SION FC Hoblina Jižák Michal Skala 2 : 2
2017-09-16 15:00 Stodůlky FC Texas Nové Strašecí Kanec v bučině Michal Koštál 7 : 2
2017-09-17 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov Red Team David Řezáč 1 : 6
2017-09-16 13:00 Děkanka BK Roura Fellas Ludmila A Milan Janča 3 : 1
Kolo 3: 18.09.2017 - 24.09.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-09-24 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors O. A. Arrows FC Momentum ***
2017-09-24 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Královské Vinohrady A ***
2017-09-23 14:00 Sportcentrum Koráb Pony FC FC Texas Nové Strašecí Filip Adámek ***
2017-09-24 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team FC SION Military Athletic Club Warrior ***
2017-09-24 20:00 Kobylisy Kanec v bučině BK Roura Fellas Michal Skala ***
2017-09-24 13:20 Kobylisy Ludmila A Chodov František Novotný ***
Kolo 4: 02.10.2017 - 08.10.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-10-08 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák FT Razors Filip Adámek ***
2017-10-07 15:00 Stodůlky FC Texas Nové Strašecí O. A. Arrows Michal Koštál ***
2017-10-08 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A Red Team David Řezáč ***
2017-10-07 17:00 Děkanka BK Roura Fellas Pony FC ***
2017-10-08 18:40 Kobylisy FC SION Ludmila A Michal Koštál ***
2017-10-08 16:45 Sportcentrum Koráb Chodov Kanec v bučině Tomáš Chlum ***
Kolo 5: 09.10.2017 - 15.10.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-10-15 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors FC Texas Nové Strašecí FC Momentum ***
2017-10-15 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team FC Hoblina Jižák Petr Dlouhý ***
2017-10-15 13:00 Křimická O. A. Arrows BK Roura Fellas ***
2017-10-15 13:20 Kobylisy Ludmila A Královské Vinohrady A Marek Řeháček ***
2017-10-14 14:40 Kobylisy Pony FC Chodov Martin Pašek ***
2017-10-15 20:00 Kobylisy Kanec v bučině FC SION Marek Řeháček ***
Kolo 6: 16.10.2017 - 22.10.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-10-22 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team FT Razors Petr Dlouhý ***
2017-10-21 17:00 Děkanka BK Roura Fellas FC Texas Nové Strašecí AG UNITED ***
2017-10-22 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Ludmila A ***
2017-10-22 16:45 Sportcentrum Koráb Chodov O. A. Arrows Borussia Dortšpunt forever ***
2017-10-22 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A Kanec v bučině ***
2017-10-22 18:40 Kobylisy FC SION Pony FC František Novotný ***
Kolo 7: 23.10.2017 - 29.10.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-10-29 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors BK Roura Fellas ***
2017-10-29 13:20 Kobylisy Ludmila A Red Team ***
2017-10-28 15:00 Stodůlky FC Texas Nové Strašecí Chodov ***
2017-10-29 20:00 Kobylisy Kanec v bučině FC Hoblina Jižák ***
2017-10-29 13:00 Křimická O. A. Arrows FC SION Petr Dlouhý ***
2017-10-28 14:40 Kobylisy Pony FC Královské Vinohrady A Milan Janča ***
Kolo 8: 30.10.2017 - 05.11.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-11-05 13:20 Kobylisy Ludmila A FT Razors ***
2017-11-05 15:30 Sportcentrum Koráb Chodov BK Roura Fellas ***
2017-11-05 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Kanec v bučině ***
2017-11-05 18:40 Kobylisy FC SION FC Texas Nové Strašecí ***
2017-11-05 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Pony FC ***
2017-11-05 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A O. A. Arrows ***
Kolo 9: 06.11.2017 - 12.11.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-11-12 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors Chodov ***
2017-11-12 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Ludmila A ***
2017-11-11 17:00 Děkanka BK Roura Fellas FC SION ***
2017-11-11 14:40 Kobylisy Pony FC Red Team ***
2017-11-11 15:00 Stodůlky FC Texas Nové Strašecí Královské Vinohrady A ***
2017-11-12 13:00 Křimická O. A. Arrows FC Hoblina Jižák ***
Kolo 10: 20.11.2017 - 26.11.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-11-26 20:00 Kobylisy Kanec v bučině FT Razors ***
2017-11-26 18:40 Kobylisy FC SION Chodov ***
2017-11-26 13:20 Kobylisy Ludmila A Pony FC ***
2017-11-26 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A BK Roura Fellas ***
2017-11-26 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team O. A. Arrows ***
2017-11-26 20:00 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák FC Texas Nové Strašecí ***
Kolo 11: 27.11.2017 - 03.12.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-12-03 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors FC SION ***
2017-12-02 14:40 Kobylisy Pony FC Kanec v bučině ***
2017-12-03 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov Královské Vinohrady A ***
2017-12-03 13:00 Křimická O. A. Arrows Ludmila A ***
2017-12-03 20:00 Děkanka BK Roura Fellas FC Hoblina Jižák ***
2017-12-02 15:00 Stodůlky FC Texas Nové Strašecí Red Team ***
Kolo 12: 12.03.2018 - 18.03.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-03-17 14:40 Kobylisy Pony FC FT Razors ***
2018-03-18 18:40 Kobylisy FC SION Královské Vinohrady A ***
2018-03-18 13:00 Křimická O. A. Arrows Kanec v bučině ***
2018-03-18 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov FC Hoblina Jižák ***
2018-03-17 15:00 Stodůlky FC Texas Nové Strašecí Ludmila A ***
2018-03-17 17:00 Děkanka BK Roura Fellas Red Team ***
Kolo 13: 19.03.2018 - 25.03.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-03-25 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors Královské Vinohrady A ***
2018-03-24 14:40 Kobylisy Pony FC O. A. Arrows ***
2018-03-25 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák FC SION ***
2018-03-25 20:00 Kobylisy Kanec v bučině FC Texas Nové Strašecí ***
2018-03-25 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Chodov ***
2018-03-25 13:20 Kobylisy Ludmila A BK Roura Fellas ***
Kolo 14: 02.04.2018 - 08.04.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-04-08 13:00 Křimická O. A. Arrows FT Razors ***
2018-04-08 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A FC Hoblina Jižák ***
2018-04-07 15:00 Stodůlky FC Texas Nové Strašecí Pony FC ***
2018-04-08 18:40 Kobylisy FC SION Red Team ***
2018-04-07 17:00 Děkanka BK Roura Fellas Kanec v bučině ***
2018-04-08 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov Ludmila A ***
Kolo 15: 09.04.2018 - 15.04.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-04-15 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors FC Hoblina Jižák ***
2018-04-15 13:00 Křimická O. A. Arrows FC Texas Nové Strašecí ***
2018-04-15 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Královské Vinohrady A ***
2018-04-14 14:40 Kobylisy Pony FC BK Roura Fellas ***
2018-04-15 13:20 Kobylisy Ludmila A FC SION ***
2018-04-15 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Chodov ***
Kolo 16: 16.04.2018 - 22.04.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-04-21 15:00 Stodůlky FC Texas Nové Strašecí FT Razors ***
2018-04-22 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Red Team ***
2018-04-21 17:00 Děkanka BK Roura Fellas O. A. Arrows ***
2018-04-22 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A Ludmila A ***
2018-04-22 16:45 Sportcentrum Koráb Chodov Pony FC ***
2018-04-22 18:40 Kobylisy FC SION Kanec v bučině ***
Kolo 17: 30.04.2018 - 06.05.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-05-06 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors Red Team ***
2018-05-05 15:00 Stodůlky FC Texas Nové Strašecí BK Roura Fellas ***
2018-05-06 13:20 Kobylisy Ludmila A FC Hoblina Jižák ***
2018-05-06 13:00 Křimická O. A. Arrows Chodov ***
2018-05-06 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Královské Vinohrady A ***
2018-05-05 14:40 Kobylisy Pony FC FC SION ***
Kolo 18: 07.05.2018 - 13.05.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-05-12 17:00 Děkanka BK Roura Fellas FT Razors ***
2018-05-13 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Ludmila A ***
2018-05-13 16:45 Sportcentrum Koráb Chodov FC Texas Nové Strašecí ***
2018-05-13 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Kanec v bučině ***
2018-05-13 18:40 Kobylisy FC SION O. A. Arrows ***
2018-05-13 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A Pony FC ***
Kolo 19: 14.05.2018 - 20.05.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-05-20 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors Ludmila A ***
2018-05-19 17:00 Děkanka BK Roura Fellas Chodov ***
2018-05-20 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Red Team ***
2018-05-19 15:00 Stodůlky FC Texas Nové Strašecí FC SION ***
2018-05-19 14:40 Kobylisy Pony FC FC Hoblina Jižák ***
2018-05-20 13:00 Křimická O. A. Arrows Královské Vinohrady A ***
Kolo 20: 21.05.2018 - 27.05.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-05-27 16:45 Sportcentrum Koráb Chodov FT Razors ***
2018-05-27 13:20 Kobylisy Ludmila A Kanec v bučině ***
2018-05-27 18:40 Kobylisy FC SION BK Roura Fellas ***
2018-05-27 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Pony FC ***
2018-05-27 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A FC Texas Nové Strašecí ***
2018-05-27 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák O. A. Arrows ***
Kolo 21: 04.06.2018 - 10.06.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-06-10 18:15 Suchdol, ČZU FT Razors Kanec v bučině ***
2018-06-10 18:00 Sportcentrum Koráb Chodov FC SION ***
2018-06-09 14:40 Kobylisy Pony FC Ludmila A ***
2018-06-09 17:00 Děkanka BK Roura Fellas Královské Vinohrady A ***
2018-06-10 13:00 Křimická O. A. Arrows Red Team ***
2018-06-09 15:00 Stodůlky FC Texas Nové Strašecí FC Hoblina Jižák ***
Kolo 22: 11.06.2018 - 17.06.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-06-17 18:40 Kobylisy FC SION FT Razors ***
2018-06-17 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Pony FC ***
2018-06-17 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A Chodov ***
2018-06-17 13:20 Kobylisy Ludmila A O. A. Arrows ***
2018-06-17 20:50 Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák BK Roura Fellas ***
2018-06-17 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team FC Texas Nové Strašecí ***

Naše další projekty:

2vs2 Liga    Zimní Liga

Založit nový tým   Přihlásit se do administrace

Spolupracujeme s: