Zařazení: 2015/2016 P, 3.A liga, kolo 3

Rozhodčí: Darkage

Skóre: 3:0

Skóre v polovině: 2:0

Komentář: Domácí Converto Praha ještě loni brázdilo druholigové vody, a tak se dal v duelu s nováčkem soutěže, týmem Kubánští doutníci, čekat jasný souboj, v němž Converto bude diktovat tempo hry. Opak byl však pravdou, Converto bylo silnější na míči pouze úvodních patnáct minut a ve zbytku duelu byli lepší hosté. Ti nicméně doplatili na neuvěřitelnou impotenci v zakončení, které je stálo jakýkoli bodový zisk. Úvodní branka duelu padla ve 13. minutě. Hostující bek rozehrál míč ve vápně nepřesně patičkou přímo na nohu domácího Zouhara, stojícího na hraně malého vápna, který s poskytnutou šancí nepohrdl a z první povedenou střelou poslal balón k pravé tyči za záda gólmana Nováka (1:0). Ve 24. minutě byl rozdíl ve skóre dvoubrankový. Z dobrých 15-ti metrů napřáhl z pravé strany Ondřej Kumpošt, jeho přesně mířená rána ke vzdálenější levé tyči metr před gólmanem skočila a k údivu mnohých skončila až v jeho síti (2:0). Poslední branka zápasu padla dvě minuty před konečným hvizdem. Ondřej Kumpošt se postavil z pravé strany k přímému kopu z 20-ti metrů, dráze letu míče vystavil své tělo na hranici vápna František Veselý, který zcela změnil směr letu do protipohybu brankáře Nováka a zároveň přesně k jeho pravé tyči (3:0). Zápasu by pro oko nezaujatého diváka slušela remíza, fotbal se nicméně hraje na góly a dnes byli produktivnější domácí a z domácího Křimického pažitu si tak odváží všechny tři cenné body do ligové tabulky.