Kdo: Ambassadors FC Praha / Královské Vinohrady

Zařazení: 2014/2015 P, 3.B liga, kolo 9

Rozhodčí: Michael Šarapatka

Skóre: 0:4

Skóre v polovině: 0:1

Komentář: Velmi nudný fotbal plný nepřestných kombinací, který byl možná způsoben přesunem zápasu ze ZŠ Plaminkové na hřiště Děkanka. První gól zápasu byl k vidění až ve 30. minutě prvního poločasu. Hosté se tímto gólem dostali do vedení (0:1) a do "šaten" šli tedy šťastnější. Do druhého poločasu šli domácí s cílem vyrovnat zápas a případně ještě otočit. Při snaze útočit však obdrželi ve 42. minutě druhou branku (0:2). Tímto gólem se hra hostí uklidnila a fotbal začasl být alespoń o trochu pohlednější. Hosté se po druhé brance dostali i do dalších šancí. Jednu z nich proměnili v 50. minutě (0:3) a další v 55. minutě (0:4). Zbytek šancí pochytal brankář domácích Tomáš Chlum. Zápas probíhal v poklidné atmosféře za chladného počasí. Na oko diváka nebyl zápas moc zajímavý a pohledný. Domácí tým předvedl výkon, který je hoden postavení tohoto týmu v tabulce. Hosté na to, že jsou vedocím týmem 3.B ligy bohužel nepředvli výkon, který by se dal čekat od vedoucího týmu tabulky.