05. 10. 2014 16:00

3.B liga, 4. kolo

Rozhodčí: Marek Štěpán

Komentář: Pro začátek je třeba ocenit přístup kluků z Královských Vinohrad. Jelikož kluci z Pony se sešli jen ve 4 do pole, tak si domácí mohli situaci ulehčit a hrát přesilovkvu, ale domácí se rozhodli hrát také ve 4, za což si vyslouží velkou pochvalu za fair play. Celý zápas probíhal v poklidu, hráči s obou týmů přiznávali auty a fauly, což přispělo k velmi dobré atmosféře a jako rozhodčí jsem měl díky tomuto přístupu práci ulehčenou. Ke hře: První půle byla docela vyrovnaná, i když hosté trochu lépe kombinovali a využívali ztrát domácích, z toho také vytěžili náskok 1:3. V druhé půli už hosté ztráceli síly a naopak domácí si vytvářeli stále více šancí nicméně většinu z nich spálili. V poslední desetiminutovce protrhli Král. Vinohrady střeleckou smůlu a s mohutným finišem dokonali obrat. Konečný výsledek 4:3. Ještě jednou bych chtěl poděkovat oběma týmům za jejich přístup ke hře.