Zařazení: 2014/2015 J, 3.A liga, kolo 22

Rozhodčí: Real Praha

Skóre: 2:5

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: V sobotu 13. června se na hřišti ve sportovním areálu Hamr uskutečnilo od 11:30 závěrečné ligové kolo 3.A ligy mezi týmy Sehranka a Real Praha. Jelikož se oba celky nacházely před utkáním ve vrchní polovině tabulky, dal se očekávat atraktivní duel. Tomu však nepřálo teplé počasí, rekordní teploty a pořádné dusno. Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří se po 14. minutách hry ujali vedení. Na středu hřiště se ocitl zcela osamocený Marek Gerschon a vyslal střelu z dobrých deseti metrů přesně do levé tyče, od níž se míč odrazil do zad brankáře, snažícího se lvím skokem chytit střelecký pokus, a od nich za brankovou čáru (0:1). Šťastný gól Realu, nicméně za předvedenou úvodní čtvrthodinku naprosto zasloužený. Real po vedoucí brance lehce polevil a do šancí se začali dostávat také domácí. Jedna z nich nakonec skončila vyrovnávací brankou. Ve dvaadvacáté minutě utkání zahrávala Sehranka v blízkosti branky Realu Praha autové vhazování. Aut zacílili domácí do pokutového území, přesněji řečeno na jeho hranici na Petra Hoška, který se s míčem pohodlně otočil a zakončil tvrdou ranou nad levou ruku gólmana Čížkovského (1:1). Tento stav setrval až do čtyřiačtyřicáté minuty. V ní vyslal Petr Kellner do úniku po pravém křídle Tomáše Plíhala, ten si míč potáhl na úroveň pokutového území a zakončil přesně k bližší pravé tyči (1:2). V 50. minutě utkání rozehrál Plíhal na půli hřiště autové vhazování na hranici vápna na nabíhajícího Marka Gerschona, ten míč z první posunul na levou stranu na volně se pohybujícího Kellnera, který si v zakončení počínal jako zkušený mazák a zakončil přesně ke vzdálenější pravé tyči (1:3). V 51. minutě vsítili domácí zásluhou druhé branky Petra Hoška v utkání kontaktní branku (2:3), ale tento stav vydržel pouhé tři minuty, když v 54. minutě zastavil na vlastní půli Plíhal útočnou akci Sehranky, vyvezl míč středem hřiště, ve finální fázi ho lehce potáhl směrem doprava a před vápnem zacílil přízemní ranou přesně do odkryté čísti branky (2:4). Konečnou podobu výsledku dal minutu před koncem střelou z pravého křídla Marek Gerschon (2:5).