Konání: 2014-11-23 20:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 P, 2.A liga, kolo 10

Skóre: 3:1

Skóre v polovině: 0:1

Komentář: Závěrečný duel nedělního fotbalového dne na kobyliském hřišti měli na svědomí hráči celků FC Stará garda a Parma AG. Hosté do utkání vstoupili lépe, když se jim podařilo ve 21. minutě vsítit úvodní branku zápasu. Jakub Říha vyslal od levé autové čáry tvrdou přízemní ránu k levé tyči, která prošla gólmanovi Ondrašíkovi pod tělem, a otevřel skóre utkání (0:1). Vyrovnávací branka se zrodila ve 45. minutě, Milan Šivic prostrčil míč středem hřiště na volného Matouše Daniela, ten se na hranici vápna pohotově otočil s míčem a střelou pod víko k pravé tyči nedal brankáři Faitovi šanci (1:1). Velká radost na tvářích domácích byla znatelná po vstřelení vedoucí branky Václavem Vávrou sedm minut před konečným hvizdem (2:1). Ještě větší důvod k radosti měli domácí o dvě minuty později, když se podruhé v zápase prosadil Matouš Daniel a stanovil konečný výsledek zápasu (3:1). Po vyrovnané první půli vzali otěže do svých rukou hráči FC Staré gardy a zaslouženě v utkání zvítězili v poměru 3:1.