Zařazení: 2014/2015 P, 1. liga, kolo 5

Rozhodčí: Hells

Skóre: 0:5

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Vyrovnaný zápas jsme mohli shlédnout na hřišti v Křimicích. Sešli se zde k nedělnímu utkání týmy Black b!tches (domácí) a Daytona b&w (hosté). Domací začali zápas bez možnosti střídání, ale to jim nezabránilo, aby se ve 4. minutě ujali vedení 1:0 po střele Umance. V 7. minutě dorazil nový gólman domácích, takže i Black b!tches měli možnost jednoho hráče na výměnu. Minutu na to domací své vedení zvýšli a to díky tečované střele Jaroslava Procházky (stav 2:0). Ve 13. minutě hostující Tomáš Krákora napřáhl ke střele a krásnou technickou střelou o břevno snížil na 2:1. Dvoubrankové vedení vrátil domácím v 21. minutě Šuchma Jan. Minutu na to, ale hosté opět snížili na rozdíl jednoho gólu. Denis Maizner prostřelil gólmana Hanuše a dal tak druhý gol hostů. 26. minuta patřila tehcnicky vyspělému hráči Jaroslavovi Procházkovi. Ten obešel tři protihráče, potáhl míč kolem Karla Maříka a dal tak čtvrtý gol BB. Konečné poločasové skóre 4:3 stanovil v nastaveném čase Mužák Martin (30+1. minuta). Druhý poločas byl z obou stran spíše opatrný, aby obrana nevyrobila nechtěnou chybu. Byli to hosté, kdo se ujal organizování hry s cílem urvat vízěství na svou stranu. Po několika šancích vyrovnal v 52. minutě svým druhým gólem Martin Mužák, když využil špatné vyběhnutí domácího gólmana při centru od rohového praporku (stav 4:4). Od této chvíle byl závěr zápasu lehce nervózní a na obou stranách se kupily technické chybky. O něco šťastnější domací nakonec urvali všechny 3 body, když v 58. minutě, po závaru před brankou hostů, dal gól Tomáš Vele a stanovil tak konečný výsledek 5:4 pro Black b!tches. Utkaní mělo slušnou kvalitu a možná by mu i slušela remíza, ale podle našeho názoru vyhráli domácí zcela zaslouženě, a to i díky několika nastřeleným tyčím. Hvězdou z týmu BB jsme zvolili dvougólového hráče Jaroslava Procházku, který svým technickým umem dal celé hře domácích potřebnou nadstavbu. I když musel pětkrát vytahovat míč ze své branky, hvězdou utkání za tým Daytona b&w jsme určili brankáře karla Maříka, který několikrát dobrými zákroky svůj tým podržel a svými hlasitými pokyny dobře organizoval obranu hostů. Hodně štěstí dál oboum týmům! Za tým Hell Spartans Matyáš Peterka, Martin Bašta a Jaroslav Richtr.