Konání: 2014-10-05 18:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 P, 1. liga, kolo 4

Skóre: 5:0

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Zápas mezi týmy FC SION a Black b!tches nabídl příjemnou bojovnou podívanou a ukázal, že mít či nemít na soupisce hráče typu Michala Jirovského je pro každý tým citelným rozdílovým prvkem. Zatímco domácí s jedním na svého soka vyrukovali, hosté žádného neměli, a proto se ve finální fázi trápili. Již ve 2. minutě utkání ukázal Michal Jirovský své nesporné kvality a dynamit v noze. Adam Karásek přihrál ze středu hřiště na levé křídlo Michalu Jirovskému, ten se se zakončením nerozpakoval a vyslal jedovku k bližší tyči, ta typickým „anglickým“ způsobem skončila za zády bezmocného Michala Náděje (1:0). Ve 20. minutě utkání mohlo zpytovat svědomí hned několik domácích hráčů, zbytečný risk beka v rozehrávce na půli a vyběhnutí gólmana ve snaze pomoci s rozehrávkou vyústily v to, že Petr Učík vystihl chybnou rozehru a střelou po zemi z poloviny hřiště trefil přesně střed prázdné branky (2:0). Třetí branka se zrodila ve 45. minutě, Michal Jirovský zatáhl míč po pravé straně, naservíroval ho na střed na volného Adama Karáska, a ten střelou doprostřed branky rozvlnil síť za zády brankáře Náděje potřetí (3:0). 46. minuta a další branka v síti hostí, Michal Jirovský unikl po pravém křídle, udělal efektní a efektivní otočku a následně zakončil ke vzdálenější levé tyči (4:0). V 51. minutě Zdeněk Klindera luxusně svou přihrávkou z levé strany našel na hranici vápna zcela volně stojícího Honzu Šterna, a ten střelou špičkou turfu doprostřed branky zvýšil na pětibrankový rozdíl ve skóre (5:0). Čestný úspěch v podobě vstřelené branky zaznamenali hosté v 53. minutě, kdy se po rohovém kopu z pravé strany prosadil z bezprostřední blízkosti branky patičkou mezi nohy gólmana Vyležíka Filip Tatoušek (5:1). Domácí zaslouženě utkání opanovali a připsali si druhý, třetí a čtvrtý bod do ligové tabulky.