Zařazení: 2023/2024 Podzim, 3.B liga, kolo 9

Rozhodčí: Jaroslav Moravský

Skóre: 5:3

Skóre v polovině: 3:1

Komentář: Za krásného podzimního počasí jsme viděli kombinační fotbal. Domácí hráče přiváděla do zoufalství gólmanka hostů po ukázkových zákrocích. Los Losos našli recept na úspěch až ve dvacáté minutě. Přišli na to, že gól nedají po střele z dálky, ale musí to přihrávkami dovést až do prázdné brány. Povedlo se jim to dvakrát rychle za sebou, no v těsném závěsu přidali gól také hosté po zakončení svého kapitána. Domácí neproměnili penaltu po ruce ve vápně dvě minuty před první půli a zdálo se, že poločas skončí 2:1. Těsně před hvizdem rozhodčího ale stačil z půlky hřiště zakončit Petr Šustr a bylo to o dva góly. Začátek druhé půle vyšel lépe pro družstvo hostů, kteří dokázali snížit a zase to bylo o gól. Ve 40. minutě ale přišel smolný moment pro hosty, když se míč po dalekonosné střele Vogla odrazil od tyče do zad gólmanky a zapadl do sítě. Pět minut před koncem dokázal Juřica snížit na rozdíl jednoho gólu, čím částečně odčinil obdrženou žlutou kartu. Drama ale nevydržela dlouho, jelikož v 57. minutě přidal pojistku svým druhým gólem Hrubý.