Zařazení: 2013/2014 P, 3.B liga, kolo 3

Rozhodčí: Fc Lehovec City

Skóre: 4:2

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: V nedělní večer se sešli oba celky ve výrazně odlišném počtu. Domácí celek hrál s dalšími třemi náhradníky, naopak hostující tým se sešel pouze v počtu 4+1. Hostující tým překvapivě hrál s domácími vyrovnanou partii, ale bohužel pro hosty skóre otevřel ve 14.minutě sobotní sváteční oslavenec, hráč domácích, Václav Klepš. Vše nasvědčovalo k tomu že do přestávky zůstane stav 1:0, ale minutu před koncem, respektive ve 29.minutě se trefil Flekáč. Po přestávce oba celky více otevřely hru dopředu a z toho těžily hostí. Ve 39.minutě se pískala hra na zemi pro hosty a na 2:1 se trefil krásně z přímého kopu opět hostující Flekáč. Skóre se vyrovnalo už za 4 minuty, to se ve 43.minutě trefil Jakub Benýšek, hned o další 3 minuty později se trefil opět pro domácí Josef Cipra. Hosté se snažily vyrovnat, co střela to těsně vedle, tak tomu bylo až do 56.minuty. Hosty v posledních minutách srazil na kolena hráč domácích Jan Benýšek. Skóre se do konce zápasu už neměnilo. Po snaživém výkonu obou mužstev zápas skončil výhrou domácích 4:2(1:1).