Konání: 2014-06-15 18:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2013/2014 J, 3.A liga, kolo 22

Skóre: 3:5

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Dvaadvacáté kolo 3. A ligy mezi Slavojem a Fc Lehovcem City nabídlo uvolněnou interesantní podívanou, ve které šli domácí zkraje druhé půle do vedení, ale udržet se jim nadějně se rozvíjející se výsledek nakonec nepodařilo. První půle žádnou branku nenabídla, ta druhá branek hned osm. O první gól duelu se postaral ve 31. minutě nejlepší hráč domácích, Ladislav Příhonský, který dostal míč na pravou stranu před vápno, a leč atakován domácím hráčem dokázal perfektně zamířit do pravého růžku Jaukerovi branky, 1:0. Na 1:1 vyrovnal ve 35. minutě David Falby, když propálil přízemní střelou gólmana Čtvrtníčka z hranice vápna. Ve 39. minutě poslal Marek Litoš Lehovec poprvé v utkání do vedení, když z levého křídla překvapivá střela propadla podél přední tyče za záda domácího gólmana, 1:2. 45. minuta, Jan Bílý, 1:3. 47. minuta, Ladislav Příhonský, 2:3. Jeho střelu tečoval jeden z bránících hráčů Lehovce za záda bezmocného brankáře. 48. minuta, Jiří Kabelka, 3:3. Po rozehrávce přímého kopu se dostal ke střele od brankové čáry Jiří Kabelka a stejně jako o minutu dříve pomohl jeden z bránících hostujících hráčů k usměrnění míče za záda brankáře Jaukera. Vítěznou branku utkání vsítil ve 49. minutě druhou brankou v zápase David Falby, po pěkné kombinaci s Michaelem Šarapatkou, 3:4. V 60. minutě korunoval povedený výkon Michael Šarapatka vstřelenou brankou, po přihrávce od Falbyho do prázdné.