Kdo: Invalidní sourozenci / Ničemných otců nejhorší synové

Zařazení: 2013/2014 J, 3.A liga, kolo 17

Rozhodčí: Marek Řeháček

Skóre: 11:0

Skóre v polovině: 3:0

Komentář: Duel Invalidních sourozenců s celkem Ničemných otců nejhorší synové měl již před samotným zahájením zápasu jasného favorita. Tím byl o postup do druhé nejvyšší soutěže PKFL bojující domácí tým. Své postupové ambice začali Invalidní sourozenci uplatňovat od 11. minuty, kdy se poprvé v utkání střelecky prosadili. Mikuláš Čimbura přidržel balón u levé brankové čáry a následně lehkým technickým lobem poslal míč do odkryté mezery u levé tyče (1:0). Druhá branka do sítě hostí padla ve 20. minutě, Martin Havlík prošel středem pole a v závěru akce poslal míč podél stojné nohy gólmana až za jeho záda (2:0). Křižná přihrávka z levé strany na pravou, kde Martin Havlík v poklidu usměrnil míč do brány, znamenala navýšení skóre na rozdíl tří branek (3:0), časomíra v tuto chvíli signalizovala pětadvacet odehraných minut. Po poločasové přestávce navázali domácí tam, kde skončili, tedy ve střílení branek. Ve 31. minutě překonal z bezprostřední blízkosti brankáře Beránka povedenou střelou Luboš Jílek (4:0). 33. minuta a navýšení skóre na 5:0, perfektním angličanem se prezentoval Jan Kafka (5:0). 37. minuta a další gól v síti hostí. Nejpovedenější souhra zápasu, kdy míč skončil „úklidem“ do prázdné po ose Victor – Jílek – Kubiš (6:0). To, že mužem nejpovolanějším a přezdívku „Angličan“ opravňujícím je hoden získat Jan Kafka, prokázal ve 39. minutě, když se tímto opětovným kouskem prezentoval tentokrát přízemní střelou k levé tyči (7:0). Přihrávku domácích z pravého křídla dokázal ve 43. minutě zužitkovat ve vstřelenou branku, při chladnokrevném zakončení přízemní střelou na vzdálenější pravou tyč, Jan Kafka (8:0). V 50. minutě si píseň Dalibora Jandy „Hráli jsme kličkovanou“, vždyť to znáš. Kamaráde, já, jsem vyhrával! pěl Mikuláš Čimbura, když prošel středem pole přes několik hráčů hostí a v závěru akce zakončil přesně umístěnou ranou po zemi k levé tyči (9:0). Skandování diváků „deset, deset“ bylo vyslyšeno v 54. minutě. Jubilejní branku vsítil Michal Stehlík doklepnutím míče do opuštěné branky u levé postranní tyče. Bonus v podobě jedenácté branky a třešničku navrch utkání dal v 56. minutě Luboš Jílek umístěnou přízemní střelou (11:0).