Konání: 2014-05-25 13:45:00, Na ovčíně (Záběhlice)

Zařazení: 2013/2014 J, 2.B liga, kolo 20

Skóre: 2:0

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Dnešní utkání hrané v letním parném dni ve vysokém tempu rozhodla střelecká potence Lam z Panamy. Hosté si vytvořili několikanásobně více šancí avšak když i pokusy z jednoho metru do prázdné skončí nezdarem, nedá se očekávat nic jiného, než nulový bodový zisk. Ve 47. minutě jeden z hostujících hráčů zblokoval kolmici Lam přesně na nohu nabíhajícího Ondřeje Knápka, kterému nečinilo sebemenší problém nasměřovat míč do poloodkryté brány (1:0). Gólová rezerva domácích Lam se zrodila v minutě 56. Hosté ve snaze o vyrovnání nechali polootevřené okýnko ve své defenzivní řadě, toho dokonale využil Jaroslav Bureš a přesnou přízemní střelou k pravé tyči Faitovy brány uzavřel gólový účet utkání (2:0).