Zařazení: 2013/2014 P, 2.B liga, kolo 8

Rozhodčí: Marek Řeháček

Skóre: 2:5

Skóre v polovině: 1:2

Komentář: Velmi atraktivní týmovou kombinační hrou se v 8. kole druhé nejvyšší soutěže PKFL prezentovala hostující Rychlá rota. Ta již od úvodního hvizdu svého soupeře mírně přehrávala, za což jí byla odměnou první vstřelená branka, jmenovitě se o ni v 16. minutě postaral Tomáš Šustek. Na další branky museli diváci čekat až do závěru úvodního dějství, kdy se ve 27. minutě nejprve do statistik zapsal Ladislav Novotný a poslal Rychlou rotu do dvougólového trháku, nicméně domácí ve 30. minutě kontrovali, když se po úniku z levé strany a následné střele zpoza vápna zaskvěl velmi agilně hrající Tadeáš Toulec. Poločasový výsledek 1:2 byl otevřený pro oba celky. Pokud si hráči FC Pony Slaystation mohli dělat o půli nějaké naděje na bodový zisk, tak ty již po dvou minutách druhého dějství vzaly za své. Ve 31. minutě zvyšoval na 1:3 svým druhým gólem v utkání Ladislav Novotný a o minutu později na 1:4 František Týmal. Přes tyto dva slepené góly dokázali domácí ještě ve 39. minutě zásluhou Martina Kunce skóre korigovat, ale na víc již neměli dostatek sil. Zato Rychlá rota neměla se soupeřem slitování a poslední hřebíček do rakve zasadila Slaystationu v 59. minutě gólem Milana Sochora. Branky domácích: 30´ Tadeáš Toulec, 39´ Martin Kunc. Branky hostí: 16´ Tomáš Šustek, 27´ a 31´ Ladislav Novotný, 32´ František Týmal, 59´ Milan Sochor.