Kdo: FC Buracos Brancos / Srdcaři s.r.o.

Konání: 2013-12-01 17:00:00, Plamínkové 1

Zařazení: 2013/2014 P, 2.A liga, kolo 11

Rozhodčí: Ničemných otců nejhorší synové

Skóre: 0:0

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Úvodních deset minut zápasu nedávalo vůbec znát, že se proti sobě utkává druhý nejlepší tým 2.A ligy s posledním týmem tabulky. Domácí se tlačili do zakončení, ale ne a ne gólmana Srdcařů Koudelku překonat, a tak přišel zasloužený trest. V 11. minutě se před brankářem domácích, Jansenem, objevil zcela osamocený Tomáš Novák a poprvé překonal obrannou hráz FC Buracos Brancos (0:1). O navýšení stavu na 0:2 se v 16. minutě postaral Martin Dáňa, a od té doby hosté na hřišti kralovali. Ve 23. minutě přišlo nedovolené zastavení unikajícího útočníka Srdcařů Jakubem Buřilem, a tím i přímý kop z bezprostřední blízkosti branky FC BB. Exekuce se ujal brankář Srdcařů Koudelka a výstavní trefou do levého růžku branky zvýšil na 0:3. O poslední branku prvního poločasu se ve 27. minutě zasloužil střelou z pravého křídla na vzdálenější tyč Martin Dáňa. V poločase byl nucen pro zranění opustit hřiště domácí hráč Robert Banda, a po "fair-play" domluvě se soupeřem dohrávali oba celky střetnutí ve formaci 4+1. Díky většímu manévrovacímu prostoru na hřišti si oba týmy vytvářely mnoho brankových příležitostí, a tak nebylo divu, že se jich rovných 10 podařilo ve druhém dějství přetavit v gól. Nejúspěšnějšími střelci v druhé půli byli dvoubrankoví Martin Ptáčník za domácí a Tomáš Vala za hosty. Konečné skóre 2:10 a 3 body byly z pohledu hostí naprosto zasloužené. Branky domácích: 50´ a 52´ Martin Ptáčník. Branky hostí: 11´ Tomáš Novák, 16´, 27´ a 40´ Martin Dáňa, 23´ Jan Koudelka, 47´ a 56´ Tomáš Vala, 53´ Jiří Fajt, 58´ Petr Silovský, 60´ Marek Hubička.