Konání: 2013-09-30 16:30:00, Řeporyje

Zařazení: 2013/2014 P, 1. liga, kolo 1

Skóre: 3:3

Skóre v polovině: 3:1

Komentář: Dohrávka prvního kola prvoligového utkání mezi celky Kosiy a Ludmila A přinesla interesantní podívanou se šesti brankami, po třech na obou stranách. O úvodní branku utkání se již v první minutě postaral šťastným odrazem přes celé hřiště a zároveň nádherným obloučkem za záda bezmocného gólmana hostí Josef Třeštík. O druhou branku domácích se zasloužil pohotovým volejem po přetaženém autu na zadní tyč Martin Frohlich ve 12. minutě. 18. minuta přinesla první gól Ludmily, konkrétně se o něj postaral Maksym Dikusar přízemní ranou k pravé tyči. V závěru první půle vrátil dvoubrankový náskok Kosiy svou druhou brankou v utkání Martin Frohlich a do „kabin“ se šlo za stavu 3:1. Do druhé půle vstoupili aktivněji hosté a vytvořili si řadu slibných příležitostí, ujala se až ta Mazancova ze 47. minuty. V 53. minutě se o vyrovnávací branku postaral po centru ze strany a následnou střelu do odkryté branky svým druhým gólem v utkání opět Mazanec. Branky domácích: 1´ Josef Třeštík, 12´ a 29´ Martin Frohlich. Branky hostí: 18´ Maksym Dikusar, 47´ a 53´ Milan Mazanec.