Zařazení: 2022/2023 Podzim, 2.A liga, kolo 7

Rozhodčí: Sergej Greshnyakov

Skóre: 0:3

Skóre v polovině: 0:1

Komentář: Na začátek je třeba zmínit, že celý zápas poprchávalo a mělo to velký vliv na kvalitu v zápase. Obou týmům to na špatném terénu hodně klouzalo a míč odskakoval od nohy. Na začátku prvního poločasu si týmy vyměnili šance. Nejprve ve 2. minutě se domácí po výkopu brankáře dostali do šance, kdy Soukup Jiří balón tečoval hlavou těsně vedle branky. Hned v zápětí se mohlo změnit skóre na druhé straně, kdy hosté krásně vykombinovali celé hřiště a vyslali do šance Letko Romana, který dokázal  prostřelit brankáře, ale balón trefil jenom tyč. Začátek poločasu byl v režii hostů, kteří více drželi míč a snažili prokombinovat ke gólu. To se jim podařilo v 10. minutě, kdy Ficko Juraj dostal balon u vápna a nedal brankáři střelou do dolního pravého rohu šanci 0:1 .Po gólu se hra srovnala a obě mužstva mohli skórovat. Domácí selhávali v rozhodující přihrávce nebo v zakončení a hosté zase trefili dvakrát tyč a jednou spojnici. Ve 26. minutě mohli domácí srovnat po autovém vhazování, kdy prodlužoval Soukup Jiří  hlavou na France Josefa, který ale před brankářem bodlem špatně trefil míč a nedokázal tak skoŕovat. Druhý poločas začal lépe pro hosty, svého soupeře zatlačili a ty museli spoléhat na své rychlé protiútoky. Obraz hry takto vypadal do 45. minutě, kdy se zase měnilo skóre. Přihrávku z půlky sklepnul Kertesz Vladimír míč na Ficko Juraje, který dokázal zase překonat brankáře 0:2. Poté domácí už nemohli na nic čekat a pustili se do útočných akcí, které ale Pivná parta zvládla ubránit a v 56. minutě Letko Roman už definitivně pojistil vítězství pro hosty střelou k pravé tyči 0:3. V 57. minutě ještě mohl domácí kapitán vstřelit čestný gól, ale hlavou míč umístil těsně vedle tyče. Zcela zasloužené vítězství hostů.