Kdo: FC Vyhul AirsoftGame.cz / Real Slama

Konání: 2012-11-11 14:00:00, Libeň (Podvinný Mlýn)

Zařazení: 2012/2013 P, 3.A liga, kolo 9

Rozhodčí: Fc Krementi A

Skóre: 3:4

Skóre v polovině: 2:2

Komentář: V první půli byli více aktivnější domácí a po počátečním tlaku se dostali do vedení. Hosté po přesné střele k tyči vyrovnali. Domácím se, ale z dalšího tlaku povedlo vytěžit druhý gól. Před hvizdem oznamující ukončení první půle se hostům podařilo vsítit vyrovnávající gól. Na začátku druhé půle se opora domácích Martin Bajer zranil, a tak domácí přišli o možnost střídání a i o tah na soupeřovu branku. Hosté začali tlačit a povedlo se jim dát gól po závaru, který vytvořili před brankou domácích. Při dalším tlaku hostů byl jeden z jejich hráčů faulován v pokutovém území. Ač rozhodčí nedorazil všichni se férově shodli na tom, že tento zákrok je jisto jistá penalta, neboť faulovaný hráč měl velkou příležitost přes ležícího brankáře vsítit gól. K penaltě se postavil Denis Beneš a chladnokrevně ji proměnil. Na konci zápasu přešli do útoku opět domácí povzbuzeni náhodným gólem, kterým snížili na 4:3. Bohužel i přes velkou šanci, kdy Marek Cuchý měl po vynikající sehrávce odkrytou půlku branky, domácí nevyrovnali a tak si vítězství odvezli hosté. Jinak bych chtěl poděkovat všem hráčům, neboť i přesto, že na zápas nedohlížel rozhodčí, se celé utkání odehrálo v duchu fair play a nevznikly žádné větší potíže u spornějších akcí. Vždy se vše vyřešilo v přátelském duchu. :-) Nejlepšími hráči byli zvoleni Petr Žemlička za vynikající defenzivní činnost, kdy hned několikrát obstál proti přesile a za hosty byl zvolen Denis Beneš, který se svým hattrickem, byl jedním z hlavních strůjců vítězství hostů.