Zařazení: 2012/2013 J, 2.B liga, kolo 21

Rozhodčí: Robert Kvacskai

Skóre: 8:1

Skóre v polovině: 2:1

Komentář: V první a v části druhé půle poměrně vyrovnaný zápas, v němž sice měli víc ze hry domácí, ale výsledkově to bylo pořád těsné, neboť po prvním rychlém gólu Ludmily přišla stejně rychlá odpověď Darkage. Vynikající výkon předváděli fotbalově především čtyři mladí hráči Ludmily, kteří mají evidentně za sebou školu velkého fotbalu. Bohužel, podle mého názoru, mají i odpovídající manýry, což je škoda. V druhé části druhého poločasu se ale už jasně potvrdila herní, zejména kombinační, převaha a jistota domácích. Nejdříve zvýšili postupně na 4:1, pak hosté rezignovali a v posledních sedmi minutách přišla gólová smršť, kterou si hosté možná za svůj bojovný výkon tak úplně nezasloužili. Výsledek nicméně spravedlivý, hra celkem férová, drobné pošťuchování vyřešeno domluvou a jednou žlutou.