Konání: 2013-05-12 18:30:00, Plamínkové 1

Zařazení: 2012/2013 J, 2.B liga, kolo 18

Rozhodčí: AFK Bochanův Syndrom

Skóre: 3:4

Skóre v polovině: 2:1

Komentář: BTW se scházelo jako švábi na pivo, ale časem měli dokonce i hráče na střídání. První polovina proběhla poklidně a s úsměvem. BTW mělo rychlejší hráče a často Rival v obraně přečíslilo a mělo lehce navrch, poločas skončil spravedlivě 2:1. Rival měl zase hráče techničtější a důraznější, což se projevilo až v duhém poločase. Brankář BTW měl zkrat a zbytečně zahrál rukou mimo brankoviště, přestože jak obránce tak útočník už byli za ním a vstřelení gólu nehrozilo. Dostal za to žlutou, i když Rival důrazně požadoval červenou. Od té chvíle se utkání stále více vyhrocovalo. Nikolas Andrle dostal žlutou za kopnutí vleže do brankáře, který už držel míč v náručí a o deset minut později dostal druhou poté, co se ve vzdušném souboji pokusil do brány zasmečovat „boží rukou“. Tento Maradonnův ctitel tak po zásluze dostal červenou. Též velmi emotivně založený a zdravě nažhavený kapitán Erik Kubeša obdržel po několikerém počastování „debile“ žlutou. Posledních deset minut hrál Rival v oslabení, přesto se mu podařilo vsítit vítězný gól - zvítězil fotbalově lepší tým.