Zařazení: 2012/2013 P, 2.A liga, kolo 10

Rozhodčí: Robert Kvacskai

Skóre: 4:3

Skóre v polovině: 2:2

Komentář: Gooners Roma jsou opravdu střelci. Dobří fotbalisté, ale podle mě neznají míru tvrdosti ani svého sebevědomí. Podle toho vypadal nedělní zápas. Gooners vletěli na poměrně technický a fotbalový Red team a od začátku se jiskřilo. Právě agresivita domácích nakonec Red tým zlomila, když se nerozhodný výsledek 2:2 v 55. minutě změnil na 4:3 ve prospěch Gooners, rezignovali a zápas se už jen dohrál. Tvrdost a dohrávání Gooners často vysoce překračovala únosnou míru, a tak se žlutilo. Místo aby byli domácí rádi, že zápas dohrávají v pěti, ještě někteří z nich permanentně komentovali, komentovali a komentovali. Nepomohli ani varování a domluvy, ani poločasová rozprava s kapitánem. Doporučuji tedy delegovaným kolegům, kteří budou mít to štěstí a čest, vzít hru Gooners pod příslušný drobnohled.