Zařazení: 2012/2013 P, 2.A liga, kolo 6

Rozhodčí: Robert Kvacskai

Skóre: 2:4

Skóre v polovině: 1:2

Komentář: Oboustranně krásný fotbal. Individuální výkony se předháněly v pohlednosti s vytříbenou kombinační hrou. Vedení se ujali Vořežpruti hned ve třetí minutě po možná ne až tak nacvičeném, zato rychle a efektivně zakončeném rohu. Pak se hra srovnala a žádný z týmů nedokázal na dlouho proměnit své šance. Až ve 20. minutě naběhl na krásný centr jeden z domácích a propasíroval důraznou hlavičkou míč přes obránce i gólmana do šibenice. 1:1. Vzápětí však Daytona vyrobila hanebný kiks před vlastním vápnem a do šaten šla opět s jednogólovým mankem. V druhé půli se urputně bojovalo, Daytona nakonec prohrála 2:4, protože jako již tradičně drtila střelami pouze všechny možné tyčky. V závěru ukázkově pohrdla srovnáním na 3:3 a z protiútoku dostala smrtící úder. Nutno ovšem dodat, že "laskominu" v tomto směru předvedl jinak bez diskuze nejlepší hráč Vořežprutů Lukáš Hora s číslem 9, který za stavu 2:3 po vyběhnutí gólmana Daytony do soupeřova vápna, kde chtěl podpořit útok, běžel sám na bránu Daytony, položil si ještě sprintujícího obránce a ze dvou metrů poslal míč vedle branky, když celá lavička Daytony soustředěně hučela "dej to vedle!". :-)