Konání: 2019-02-01 18:30:00, Plamínkové 1

Zařazení: ZT 2019, ZT.A_, kolo 1

Rozhodčí: František Novotný

Skóre: 4:5

Skóre v polovině: 0:2

Komentář: Zajímavé útočné utkání. Pony nastoupili bez střídání, avšak vybrali pro tuto situaci dobrou taktitku, když bránili z bloku a vyráželi do rychlých brejků. Dva z nich využil Toulec a poločas tak skončil vedením hostů poměrem 2:0. Ve druhém poločase byl opět herně lepší Real, nicméně stále se mu nedařilo překonat Bergmanna. Po trefě Kunce na 3:0 už to vypadalo celkem jednoznačně, domácí se ale obdivuhodně zvedli a zatlačili stále více unavenější Poníky a odměnou jim byla kontaktní branka Kellnera. Po chvilce si však bílá obrana nechala utéct Toulce, který dokonal hattrick. Domácí ale nic nevzdali a brankami Krkavce s Kellnerem se vrátili do hry. Definitivní konec šancí na bodový zisk jim však sebrala pátá branka v Třešňákově síti, jejímž autorem byl tentokrát Šindela. Poníci tak berou 3 body a nic na tom nezměnila ani Čechova korekce skóre z poslední minuty utkání.