Zařazení: 2012/2013 J, 1. liga, kolo 12

Rozhodčí: FC Hoblina Jižák

Skóre: 3:3

Skóre v polovině: 3:0

Komentář: Tým Kosiy nastoupil do utkání skvěle. Hrál kombinačně a netrvalo mu dlouho a vstřelil první gól. Pak přidal druhý a nádherný třetí z přímého kopu a v 15 minutě už vedl 3:0. Poté se hra uklidnila a domácí si drželi dostačující náskok. Bohužel 4 minuty před poločasem se domácím zranil jeden hráč, který nebyl schopen pokračovat. Chvilku se nehrálo a jelikož maroda musel někdo z Kosáků hodit do nemocnice, tak druhý poločas nastoupili domácí o jednoho hráče v poli méně. Snažili se bránit a udržet tříbrankové vedení. Dlouho to vypadalo, že 3 body zůstanou v Řeporyjích, až posledních 10 minut rozhodlo o dělbě bodů. Minutu před koncem se SVP dočkalo vyrovnání. Kosákům patří velká poklona za předvedený výkon.