Zařazení: 2017/2018 Podzim, 3.B liga, kolo 1

Rozhodčí: František Novotný

Skóre: 7:6

Skóre v polovině: 2:2

Komentář: První zápas úvodního kola 3.B ligy začal mezi nováčkem LA Anals B a Druhou šancí začal v poměrně poklidném tempu. Hosté nevyužili několik obrovských šancí a byli potrestáni pěknou ranou domácího Buriánka - 1:0. Druhá šance poté trochu přidala a zásluhou důrazu ve vápně srovnala krok - 1:1. Po pár minutách hvězda Análů Buriánek utekl znovu - 2:1. Těsně před koncem půle se však povedla pěkná rána zpoza vápna Křížovi a do "kabin" se tedy šlo za remízového stavu. Do druhé poloviny utkání vlétl nováček soutěže se stejnou vervou, jako nyní v Karibiku řádí hurikán Irma. Během deseti minut inkasoval Šauer (jinak velmi dobře chytající) hned 4x a vypadalo to na velmi pohodlný závěr utkání. To by ovšem ihned po rozehrání nesměl snížit Prajzler, který svým zásahem odstartoval velkou stíhací jízdu, protože nedlouho poté snižoval na 4:6 opět Kříž a po něm se trefili ještě znovu Prajzler a Filip - 6:6. Hosté však v poslední minutě utkání přeci jen strhli vítězství na svou stranu, když svým pátým zásahem potvrdil svoji střeleckou formu Jan Buriánek. Velké díky oběma týmům za fair play přístup a pěkný, ofenzivní zápas.